Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

coito_erGO 2000.08.28 Creative Commons License 164
De gondolom az a hatalamas,több méteres eresz faszod nem mindíg áll mint a cövek, és akkor esetleg kisebb!! :-)

Hát eddig is kiakadtam a szortelenített divatfiúkákon,de akit ma láttam,az túltett mindenkin! A fiúnak(?) A SZEMÖLDÖKE IS TÉPVE VOLT!!!!!!!!!! Lehet, h maradi lennék?

Dionesos 2000.08.28 Creative Commons License 163
Nekem farkam, faszom, bájdorongom, óriás kígyóm stb van, de semmiképp sem kukim...
Igy sajna nem tudok hozzászólni érdemben.
Miért ne 2000.08.27 Creative Commons License 162
Hümmm...
A helyzet a következő, én már kb egy éve játszok ilyesmit, köszönet az akkori barátnőmnek érte...
Igazából nem is tudnám magam elképzelni bozontosan.
Mondjuk én nem borotválni csak a zacskómat szoktam a fölső résznek szakállvágó géppel vetek véget. a 2mm-es bevált. Emellett szeretem időnként legyantáztatni a hónaljamat és a mellkasomat/hasamat, ritka jó érzés, ráadásul nem keveset nyom a kölsőn az ápoltság.
Szóval, mindenkinek csak ajánlani tudom! :)
Tipli 2000.08.25 Creative Commons License 161
Probaltam. Ki lehet birni. Csak ne magadnak csinald :)))) Az eleg durva ugy, es aztan szaladgalhatsz oldoszerert, ha elfogy a batorsag :))))))
Az eredmeny viszont tokeletes. Ha nem lenne olyan macera surruben csinaltatnam.
Előzmény: stonedrop (160)
stonedrop 2000.08.25 Creative Commons License 160
Próbálta már valaki a gyantát? Nem fáj amikor a zacsiról téped?
enomine 2000.08.21 Creative Commons License 159
Próbáld ki! De asszonyt inkább lepd meg :)) Max megnöveszted ha nem tetszik neki :)))
Egy próbát megér nem?
Előzmény: Medrick (155)
stonedrop 2000.08.20 Creative Commons License 158
Ha olyan kicsi akkor most miért bámulják meg? Egyszerűen csak sokkal izgatóbb látvány.
Persze lehet, hogy a tied olyan kicsi, hogy igy sem vennék észre.
Előzmény: coito_erGO (157)
coito_erGO 2000.08.18 Creative Commons License 157
Bocsi:de lehet,hogy eddig a szorbol nem is látszott ki a szerszámocska?esetleg..... :-)
Előzmény: stonedrop (156)
stonedrop 2000.08.18 Creative Commons License 156
Én nudista strandra járok. Amig szőrös voltam senki le se szart. De pár hete leborotváltam a kukiszőrömet és azóta a legjobb bombázó csajok is megbámulják a répámat.
Medrick 2000.08.18 Creative Commons License 155
Kozom nincs a temahoz, de eskuszom megjott hozza a kedvem :))))
Maj' jelentkezem :)))))))))
( De megkerdezem az asszonyt elotte! )
radav 2000.08.17 Creative Commons License 154
Én azóta teszek valamit a kukiszőrzetemmel amióta elkezdett nőni, vagyis kb 20 éve. 13 és 15 éves koromban teljesen leborotváltam, tetszett is de aztán többet nem próbálkoztam mivel nyilvános helyen (iskolai, kollégiumi zuhanyzó, katonaság) zavart volna. Ebben az időszakban időnként szolid rövidebbre igazítást azért végeztem. Az elmúlt 4-5 évben már bátrabban nyúltam a villanyborotvámhoz. Ennek a szakállvágó részével 2-3 havonta vágtam a felső szőrt egészen rövidre, a zacsit pedig kopaszra. Utána kb 2 hétig kellemetlen volt a növekvő szőr úgyhogy hagytam nőni egészen addig amig akkora nem lett, hogy már az zavart és kezdődött elölről. Talán az itt olvasottak is segítettek a továbblépésben. Fél éve a farkam töve alatti részt és a zacskómat is rendszeresen borotválom. Sima kétpengés borotvával a kádban végzem, borotvahabot használok hozzá. Az első pár hétben ez sem volt kellemes, de most már úgy megszoktam, hogyha 3-4 naponta nem borotválkozom már az a zavaró!
OFF
Lányok figyelem! Nem szabad az első próbálkozás után feladni! Pár hetes kellemetlenség után pedig már csak a jó részét fogjátok tapasztalni. Talán mondanom sem kell, hogy én is a sima punci híve vagyok!
ON
Normál viseletként is kellemesebb, nem is beszélve az akcióban megsokszorozódott érzésekről. A felső részt továbbra is csak egész rövidre vágom (van hogy hagyom megnőni) mivel mindenhol nagyon szőrös vagyok így a kopaszság ott nagyon furcsa lenne. Ez utóbbi miatt a hónaljszőrzetemet is csak rövidítem.
Összeségében legalább a fazonigazítást minden férfitársamnak érdemes kipróbálni.
enomine 2000.08.07 Creative Commons License 153
Lehet, de ellentétesen borotválva simább az eredmény.
Előzmény: szalka (152)
szalka 2000.08.07 Creative Commons License 152
En ugyan no vagyok es nem ismerem himnemiszerv koruli borotvalas csinyjat -binjat.
De barhol borotvalja az ember a szort a testerol akkor gyullad be a szortuszo, ha a szornovesi iranyaval ellentetesen borotvaljuk. Szoval mindig a szornovessel megegyezo iranyban kell borotvalni es akkor nem lep fel ilyen problema, se elsore se kesobb.
Előzmény: enomine (151)
enomine 2000.08.07 Creative Commons License 151
Csak elsőre, vagy csak az elején gyullad be a szőrtüsző és ugyanekkor viszket. Később már semmi baj vele. De ez csak saját vélemény.
Előzmény: CSCSCS (149)
Zs Zs 2000.08.05 Creative Commons License 150
Hm... Érdekes :)
Ami a módszereket illeti: mit szóltok a agyantához? Az két-hátom hétig is eltart és vékonyan kezd el kinőni utána...
CSCSCS 2000.08.05 Creative Commons License 149
Azzal egyetértek hogy nem lesz tele az ember szája szőrrel, azzal is hogy higiénikus, de mit csináltok mikor másnap baromira elkezd szúrni, viszketni, és ha esetleg be is gyulladnak a szőrtüszők.......?????? Én egyszer csináltam de majd' megbolondultam kb.3-4 napig, mire rendbejött.

CSCSCS neje

Előzmény: PM (132)
acmepi 2000.08.05 Creative Commons License 148
Szerintem is remek dolog leborotválva az egész mindenség és szexis, de csak frissen. Utána a karbantartáshoz javasolnám a villanyborotvát. Biztonsáűgos, minden lágy részt (zacsi) tökéletesen leborotvál, gyors. Néhány naponta nem árt megismételni.
Mivel abszolut jobbkezes vagyok, a zacsi bal oldalával voltak nehézségeim a borotvát illetôen. Ekkor jött a szakálvágó nullás állása, majd ezt követte a villanyborotva és minden probléma megoldódott. Ezt persze csak elôször kell végigbumlizni, a karbantartás a villanyborotvával csak néhány percet vesz igénybe és ismét sima, mint az elején.
Megjegyzés: A villanyborotva rezgése nem semmi! Ajánlom lányoknak is, lehet, hogy beveszik a tárgyat az elôjátékba. (Nekem korrekt vérbôséget okozott)

Sok sikert, sziasztok!
Chuleta 2000.07.29 Creative Commons License 147
Ma kipróbáltam, megtrimmeltem magam. Igaz csak a herémet, de valahogy olyan fura éezés. Olyan érzésem van mintha izzadna ahogy a combomhoz ér.
Meg marha sokáig is tartott és türelmem meg nemigen van a pepecs dolgokhoz. Lehet talán túl negyok nekem, negyon lógnak és ezért volt nehéz bánni vele.
De a látvány az tényleg nagyon sirály!!!

Borotváljam le teljesen? De akkor milyen hülyén nézne ki, nem???

sper-ma 2000.07.29 Creative Commons License 146
Udv csupasz kuki rajongok!

Nemregen egesz egyszeruen meguntam a szort. Regota foglalkoztam a gondolattam, hogy megszabadulok a bundatol, mert erotikusnak tartom nelkule (is) a latvanyt. Par hetig trimmelve hordtam a szort, aztan egyszer leberetvaltam teljesen. Tok jo erzes. De tenyleg csak szaliranyban szabad borotvalni, ugy nem fog egyetlen szorszal sem bosszut allni amikor visszano.
Tud valaki valamilyen modszerrol, amivel mondjuk nem no ki rogton a szor hanem mondjuk csak 1 het mulva?

S/ma

nobodybuilder 2000.07.27 Creative Commons License 145
bocs a kései válaszért, ritkán vagyok a huszban.
nem értem a technikai részletkérdéseket, a sineadéit sem. ahol borotva, ott borotva. azt úgy kell, hogy a nyelét fogod és a pengés részét huzigálod a bőrödön : ))) ahol trimmelés, ott egy "nullásgépet" használok, ami mechanikus, nagyapai örökség. gyakoriság: pár naponta. kivitelezés: zuhanyzás közben. elég részletes voltam? : )))
Előzmény: GoldenEye (136)
Medveczky 2000.07.25 Creative Commons License 144
>Maradok a természet bevált rendjénél. Az arcomat persze borotválom....
Na, ez asztan! :) a termeszet rendje... Hiaba, mar az osember is borotvalkozott :)
Amugy en egyenlore csak farok-borotvalo szimpatizans vagyok. Inkabb mosom...

Megjavitottad a kedvem, pedig szar volt egesz nap! :)

Na udv!

Előzmény: Keren Imre (138)
PM 2000.07.25 Creative Commons License 143
Jómagam a zacsit és az anus körüli részt borotválom (a hónaljamat is), a pénisz körül pedig 3 mm-esre nyírom. Még soha sem volt (kisebb sem) balesetem.
Szerintem a mai kétpengés borotvákkal nem lehet gond, csak a bőr feszességére kell figyelni.
Epoxi 2000.07.15 Creative Commons License 142
Nálam:

acskó csupaszra borotválva, felette tengereszgyalogos, két farpofa között nullázva, szemeremtájék kiegyenesítve, hónalj daerolva, mellkas bánfi hajszesz+poly color soft toner szökére.

Haha hat ez baromi jo poen volt, en egyelöre a szeriafelszerelesnel maradok, majd ha ugy alakul megrendelésre modositom.

köszöm szepen

beitar 2000.07.15 Creative Commons License 141
A borotvalasrol csak annyit ,hogy ha visszaemlekeztek, ugy 10-20 eve a noknel a
honaljszorzet meg termeszetes volt es csak a
szinesznok meg hasonszoruek(ez jo ,erted?)borotvaltak.Ma mar undoritonak tartjuk ugyebar.
Igy kezdodott a ferfiaknal is ez a dolog csak
mi meg konzervativabbak vagyunk.10 ev mulva mar
a honaljunk is szortelenitve lesz.Lassan megszabadulunk osunktol a majomtol.
En a villanyborotva pajeszvagojaval vagom egesz
rovidre mert igy nincs par nap szenvedes.Igy viszont a herezacskokat nem lehet rendesen leszedni.Hagyomanyos borotvaval meg nem probaltam.
Kalap47 2000.07.13 Creative Commons License 140
Magam reszerol sosem szerettem a szoros palikat.
De, ha mar alul sem marad semmi, pusztan a csu-
paszcsigara fog emlekztetni. Ha egyebkent egy
orangutan, akkor lehet, hogy jol fog neki allni.
Vagy felallni. Amugy csupaszokkal nincs semmine-
mu tapasztalatom.
Bubaj! Miau56
Bocs a hianyzo ekezetekert.
szalka 2000.07.13 Creative Commons License 139
Szerintem is izgato lehet egy felig vagy teljesen borotvalt ferfi nemi szerv. Persze izlesek es pofonok. Mindenesetre en orulnek , ha a parom probakepp leborotvalna, aztan ugyis eldol, hogy ez mennyire tetszik a ket felnek, ha nem visszano es kesz. Sajna eddig meg mindig ellenallt az ilyen iranyu kereseimnek :-(
Keren Imre 2000.07.13 Creative Commons License 138
Leborotválják a fiúk is, bizony.
Ők férfiasnak gondolják talán, nem tudom....
Van, aki szőröstől-bőröstől borotválkozik, mert az neki higiénikus.
Azért a mosás se egy utolsó dolog.

A hülyeségre vagyok érzékeny, főleg, ha valaki olyan alkatrésszel nem rendelkezik, ami - a szőrrel ellentétben - nem nő csak úgy vissza és erre büszke is.
Nem vagyok érzékeny "bi" hajlamaim emlegetésekor, mivel ilyen hajlamaim nincsenek, nem is voltak és nem is lesznek.
Maradok a természet bevált rendjénél. Az arcomat persze borotválom....

Előzmény: Duhimar (137)
Duhimar 2000.07.12 Creative Commons License 137
Hát nekem speciel eszembe se jutott. Még hogy leborotválják a fiúk is? ???
GoldenEye 2000.07.12 Creative Commons License 136
Na igen szerencséd van, hogy nem vagy nagyon szőrös...mert azok a pasik, akik azok, nekik azért tényleg elég hülyén néz ki, hogy a nagy csupaszságnak egyszer csak vége és a fenekük meg a combjuk meg úgy szőrös, ahogy náluk normális...

Mindemellett csatlakoznék Sineadhez, érdekelnének nagyon a technikai részletek, a gyakoriság, problémák, technika, kivitelezés...

/me, aki lány, csak nagyon kíváncsi...:)))

Előzmény: nobodybuilder (131)
sinead 2000.07.12 Creative Commons License 135
nobodybuilder

Két technikai jellegű kérdés:
A farpofák között hogyan borotválod ?
Mellkas ritkítása mivel és hogyan ?

Előzmény: nobodybuilder (131)