Keresés

Részletes keresés

Waratah Creative Commons License 2000.06.15 0 0 312
Helló, te fiatal , versenyszerűen sportoló lány!:) Mi keresnivalód a fogyókúra környékén?
Előzmény: csőrike (311)
csőrike Creative Commons License 2000.06.15 0 0 311
Helló mindenkinek!

Még új vagyok itt, de remélem sikerül hamar beilleszkednem.

Tirza Creative Commons License 2000.06.15 0 0 310
Aquila!!!

Próbáltalak hívni, de vagy foglalt, vagy nem veszik fel!! Légyszi beszéljünk mailben!!
Ha gépközelben leszel irj és ird meg mikor leszel megint elérhető!!! Köszi!!

Gratula.. az eddigi teljesítményedhez!! Kitartás!!!

Tirza

Előzmény: aquila (307)
realdoko Creative Commons License 2000.06.14 0 0 309
Aquila, akkor már biztosan olyan szép vagy, mint a neved.
szerencsefel Creative Commons License 2000.06.14 0 0 308
Nekem elmondhatod. ; ))
Előzmény: aquila (307)
aquila Creative Commons License 2000.06.14 0 0 307
Mi van fiatalok? A melegben már a tpoic sem érdekes? Akkor én most kinek mondjam el, hogy tornázom, picit fogytam, és jól vagyok????
realdoko Creative Commons License 2000.06.11 0 0 306
Hehe.

Szeretnék most megenni egy madártejet. Biztos vagyok benne, hogy jólesne.

Belya Creative Commons License 2000.06.10 0 0 305
Azért itt még ne hagyjuk megdögölni!
Előzmény: realdoko (304)
realdoko Creative Commons License 2000.06.10 0 0 304
ámen.
Belya Creative Commons License 2000.06.10 0 0 303
Abszolut igaz, amit leírtál.

És mindenkinek:

Minden attól függ, hogy milyen az ember belső kisugárzása. Vannak olyan típusok, akik röhejedek lennének csontsoványan.

És én még mindig azt hangoztatom, hogy akinél nincs beteges túlsúly, az annyira molett, amenniyre magát látja annak. Az emberben belülről fakad, hogy szüksége van-e fogyókúrára. Ezért örülök, hogy a topic elejéhez képest nem a tinik 4-5 kiló feleslegéről beszélgettek(-tünk).

A fogyókúra - szvsz - akkor a legnehezebb, ha görcsösen és egyik pillanatról a másikra akarsz megszabadulni a felelslegtől. Akármit ehetsz, lehet egészséges, vagy alacsony kalóriatartalmú, ez minden embernél más hatást vált ki. Időbe telik, mire megtalálod a számodra megfelelő módszert, aztán az alapján szépen lassan megszabadulsz a feleslegtől. A gyors fogyásnak ugyanolyan kellemetlen következményei vannak, mint a túlsúlynak ...

Előzmény: realdoko (302)
realdoko Creative Commons License 2000.06.10 0 0 302
Erről a 30 fölötti BMI-ről jutott eszembe....
Az egyik legjobb barátnőm mikor megismertem 103 kilo volt. Elképesztően egyéni, meleg arca, szép, hamvas bőre, barna szeme, csillogó szép haja van. Természetes, harmónikus, vonzó jelenség.
Szerelmes lett egy srácba, akinek nem kellett, egy év után elkezdett fogyózni. Most épp 70 kilo, döbbenet, milyen jól néz ki. Egész életében túlsúlyos volt, minden orvos azt mondta, hormon-cuccról van szó.
Nem tudom. Most is kifejezetten telt. De érdekes, nem érzem azt, hogy fogynia kéne. És ő is egészen jól érzi már magát. (Ja, persze a srác érzései mákszemnyit sem változtak, de hát ez várható volt.)
Azt hiszem, tényleg vannak olyan emberek, akiknek lényükhöz tartozik a teltség, viszont a súlyos elhízás már persze nem ez a kategória. Persze leragadni számoknál értelmetlen, ezt csak azért meséltem el, mert néha nem tudom, hányadán álljak a dolgokkal, elvégre tényleg nagy a nyomás, hogy minél vékonyabb vagy, annál jobb, s nem tudom már, hogy hol a határ. Hogy mikor fogyunk ezért az elvárásért, és mikor azért, hogy egészségesek és természetesek legyünk.
Juj, de okos vagyok, elképesztő. Jó éjt.
Waratah Creative Commons License 2000.06.09 0 0 301
csatlakozom
Előzmény: szerencsefel (300)
szerencsefel Creative Commons License 2000.06.09 0 0 300
Kobzoska!

Én egyetértek az összevonással, de nem az én véleményem a döntő, hanem a topic gazdáé. És persze a topic társaké. : )

Előzmény: Kobzoska (298)
KÁGÉ Creative Commons License 2000.06.09 0 0 299
Teljesen Off

Arra gondoltam, hogy kitöltöm a "bemutatkozás" rovatot az adataimnál. Én igen sok szépet és jót tudnék írni magamról :)), de talán kifejezőbb lenne a kép, ha azok írnának körül, akik ismerik virtuális lényemet. Szóval, akinek van kedve, küldjön nekem egy-két sort arról, hogy milyen vagyok, mit gondol rólam. Én megígérem, hogy cenzúra nélkül bemásolom a meglátásaitokat a bemutatkozás részbe, persze a szerző feltüntetésével.

Mostantól On

Kobzoska Creative Commons License 2000.06.09 0 0 298
Azon gondolkodtam, hogy nem lenne-e érdemes összevonni a Valódi fogyókúra és a Fogyunk együtt topikokat. Ezek viszonylag hasonló hangulatúak (a Fogyi-klub már nem tartozik ide szerintem). Mit szóltok hozzá? Főleg a topikgazdáknak lehet ebbe beleszólása.
aquila Creative Commons License 2000.06.08 0 0 297
BENY KEDVES! Nem sértődtem meg, csak a másodperc egy töredékére, de az már elmúlt. Valóban, én az az alkat vagyok, akit nem lehet elképzelni 50 kilósan. De mindent megteszek azért, hogy a számomra kellemes súlyt elérjem. Amúgy meg: :)))
szerencsefel Creative Commons License 2000.06.08 0 0 296
Reméltem van olcsóbb is. Most megyek haza végigcsinálni Cindy 70 perces kazettáját.
Előzmény: beny (295)
beny Creative Commons License 2000.06.08 0 0 295
Nekem edzőteremben, de a Fogyi-klubban írtak címet, ahol 2000 forintért megmérnek.
Előzmény: szerencsefel (292)
beny Creative Commons License 2000.06.08 0 0 294
Kár, hogy így gépen keresztül nem tudja az ember úgy kifejezni magát, mintha személyesen beszélne az illetővel!
Nem ítéletet mondtam, hanem véleményt, a 30 fölötti testömegindex tényleg soknak tartom (pl.164 cmhez mondjuk 82 kiló), de ez nem biztos, hogy baj, hogy valaki ilyen. Valakinek ez áll jól, van olyan ember, akit csak így lehet elképzelni.
Azt hittem, hogy a másik hozzászólásommal kiengeszteltelek, de tévedtem...
Sorry.....
Előzmény: aquila (293)
aquila Creative Commons License 2000.06.08 0 0 293
Mint ahogy írtam, tíz kilótól szívesen megszabadulnék. Tökéletes nem vagyok, és nem is törekszem rá, csak mértékkel, és csak olyan területeken, ahol van esélyem. Őszintén szólva egy pillanatra elgondolkodtam rajta, hogy megsértődjek-e, de aztán úgy döntöttem, hogy mégse. De kérlek, ne mondj sommás ítéletet más testsúlyáról...:)
Előzmény: beny (290)
szerencsefel Creative Commons License 2000.06.08 0 0 292
Mennyiért csinálták meg és hol?
Előzmény: beny (291)
beny Creative Commons License 2000.06.08 0 0 291
Az nem tolómérős mérés volt, hanem amit csak meg kell fognod és előtte bediktálod a magasságod, súlyod, korod.
A tólómérős biztos, hogy megbízhatóbb adatokat ad ki, mint ez.
Ezt csak onnan veszem, hogy az egyik ismerősöm megmérette magát az elektromos fajtával és valami minimális érték jött neki, ami szinte lehetetlen, hiszen abban az időben szedett fel magára egy tízest.
Előzmény: szerencsefel (289)
beny Creative Commons License 2000.06.08 0 0 290
Remélem nem bántottalak meg.
Egyébként ha 30 felett van a BMI-d, és te úgy érzed, hogy nem súlyos, akkor miért akarsz fogyni?
Lehet, hogy így vagy tökéletes!
Például ott van a Szulák Andrea vagy Liptay Claudia, akik így szépek és kívánatosak, hogy nem csontkollekciók.
Előzmény: aquila (288)
szerencsefel Creative Commons License 2000.06.08 0 0 289
Beny!

Nem tudod véletlenül, hogy hol lehet műanyag tolómérőt venni?

És azt tudod-e, hogy lányoknál hogy kell mellnél megmérni a testzsírt? Úgy emlékszem a Fogyi-klub topicban azt írtad, hogy Te már megmérted.

aquila Creative Commons License 2000.06.08 0 0 288
Beny kedves, 30 fölött van a BMI-m, de teljesen arányos vagyok, és egyáltalán nem érzem magam "súlyosan elhízottnak". Nos, ezen szoktunk volt mulatni. Mert mint nyilván te is tudod, minden relatív.
Előzmény: beny (287)
beny Creative Commons License 2000.06.08 0 0 287
És aquila min nevettek olyan jót? A súlyosan elhízottak a 25-30 közöttiek vagy a 30 feletti testömegindexesek?
Én úgy emlékszem, hogy a 30 feletti a súlyos (javítsatok ki, ha nem így van), de ne haragudj az már tényleg súlyos.
Előzmény: aquila (285)
aquila Creative Commons License 2000.06.08 0 0 286
Köszönöm a biztatást mindenkinek. Ma kaptam egy jó kis ebédet magamtól vigasztalásul, ezért holnap fél órával többet kell edzeni. De elszánt vagyok. Igazából csak azt akartam tudni, érez-e más is így, hogy elege van az egészből. Szerintem ezzel az érzéssel mindenki, aki fogyózik, többször is találkozik a folyamat során. Mindegy, ma tudtam meg, hogy jövő héten a főnök jutalomszabadságban részesít, így aztán minden nap gyötörhetem magam a konditeremben:))
aquila Creative Commons License 2000.06.08 0 0 285
Kedves KÁGÉ! A tévénézésnél minden jobb, pláne nekem, aki csinálom is a tévét! Egyébként viszonylag nagy feleslegeim vannak, a BMI-index szerint súlyosan elhízott vagyok, ezen jókat röhögünk a férjemmel. De tíz kilótól szívesen megszabadulnék.
Előzmény: KÁGÉ (281)
szerencsefel Creative Commons License 2000.06.08 0 0 284
Bocs elírtam a nicked. Szóval:

HAJRÁ AQUILA!!!

Előzmény: szerencsefel (283)
szerencsefel Creative Commons License 2000.06.08 0 0 283
Ne add fel. Én is abba a típusba tartozom, akiknél nehez indul meg a fogyás. Az első 2 héten nem fogytam semmit, de aztán fokozatosan beindult. Pont ma van 2 hónapja, hogy fogyozom és már lement 8 kg. : ) Szóval tarts ki.
Egyébként én is minden nap tornázom Norbi Duci tréningjére.

Egy a fontos: NE ADD FEL!!! akkor meglesz az eredménye.

HAJRÁ AGUILA!

Előzmény: aquila (279)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!