Keresés

Részletes keresés

Matu Creative Commons License 2000.06.08 0 0 47
ÉLJENEK_AFEHÉRVÁRI_SZÁZADOSOK!!
Matu Creative Commons License 2000.06.07 0 0 46
Amira már hetek óta vártunk:Nagyon jó hír!!!

Győző-press jelenti a közgyűlésről: megszavazták a konszolidációt, ezért van remény, hogy a játékosok 80%-a aláírja a 2 éves szerződését (neveket Győző nem tudott egyelőre mondani) az elkövetkezendő napokban. Edzőkérdésben is gőzerővel folytatódnak a tárgyalások. Így azért már lényegesen könnyebb lesz. Holnap szurkolói ankét. Megpróbálok én is ott lenni! Ha nem sikerül tájékoztassatok minket az ott történtekről. Szombaton mindenképp találkozunk és megszerezzük 100. pontunka is a 105 gól mellé!!!
Gratulálok és jó egészséget kívánok Szilvinek és a picinek!

VIDEOTON

Chip-TFF Creative Commons License 2000.06.07 0 0 45
Hellosztok!

Gyozo megkert arra SMS-ben, hogy irjam meg ide is, miszerint:
A SZILVINEK TEGNAP KISLANYA SZULETETT! ;) Gratulalunk neki!
Egy ujabb hableannyal lettunk gazdagabbak! ;)

Csovi!
HAJRA VIDI!

Tócsa Creative Commons License 2000.06.07 0 0 44
'Szoboszló-Vidi 0-4 (0-2). Részleteket később, mert most kajás vagyok! Gratula a 100-hoz!

Hajrá Loki & Vidi!

PetDrag Creative Commons License 2000.06.07 0 0 43
Sziasztok!

A Gyozo értesítése alapján tájékoztatlak Benneteket, hogy a 30. mp-ben szerzett gólunkkal vezetünk 1-0-ra Szoboszlón.

_akos_ Creative Commons License 2000.06.07 0 0 42
Hali!
2 hozzászollás lenne az elhangzottakhoz...
Az egyik: " A debreceniektől elbúcsúzott Garamvölgyi L ott lesz Hajdúszoboszlón, de tárgyalni nem tud. Ugyanis akik érdemben beszélhetnének vele, azok a fehérvári városházán ügyködnek a klub életben tartásáért." (idézet mai FM)

a másik:"Emlegetik Csongrádi nevét is. A tréner a minap szerzett az UEFA-rendszerű edzőképző tanfolyamon A-licencet. Az első fehérvári edző aki rendelkezik ezzel a képesítéssel!
- Hasznos volt a tanfolyam sok érdekeset hallottunk.
Elmondta, miután korábban a Testnev. Egyetemen szakedzői képesítést is szerzett, így rendelkezik a hazánkban megszerezhető legmagasabb edző képesitésekkel...(no comment)

Na és még1 a végére:
A baráti kör egyesület június 8-án, csütörtökön 18 orakkor a helyörségi klubban tartja szurkoloi ankétját! (Téma: klub konszolidácioja és a tavaszi szereplés)

Bye és hajrá VIDI 4ever!!!!!

Matu Creative Commons License 2000.06.07 0 0 41
Tudna valaki aki kimegy a meccsre adni egy mobilszámot amin megtudhatom 18:45 körül a végeredményt? Köszi

VIDEOTON

Matu Creative Commons License 2000.06.07 0 0 40
A helyesírási hibákért bocs. Tertmészetesen a leendő mester neve nagy kezdőbetű!
Matu Creative Commons License 2000.06.07 0 0 39
Idézet a mai NS-ből:
"Két edzőjelölt a VIDEOTONnál
Pásztot József korábban biztosnak hitt szerződtetése ma már nincs napirenden, de a városban beszélnek Csongrádi Ferenc esetleges visszatéréséről, és felemrült garamvölgyi Lajos neve is." Állítólag ma a Szoboszló elleni meccsre kimegy Garamvölgyi és tárgyal a vezetőkkel. Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne a Gázszerből visszatért Csonginak leülnie a kispadra...
SomaVIDI Creative Commons License 2000.06.07 0 0 38
Hella!
Én is idetaláltam csütörtökön ki jön ankétra ?
Parmi!
Mitortent a kazimmal megnezted ?

CSAo
Soma
bOcs atti hogy lenyultam a neved
Hajra VIDI!!

Tócsa Creative Commons License 2000.06.07 0 0 37
Skacok!
Ne csak belső, hanem külső elázásra is készüljetek, mert esősre áll nálunk az idő!

Hajrá Loki & Vidi!

The Evil Creative Commons License 2000.06.07 0 0 36
Matu!
Négyes lett! :))))))) Szoboszlón is legalább annyi lesz :)))
Előzmény: Matu (35)
Matu Creative Commons License 2000.06.06 0 0 35
Csütörtök 18 óra!!! Ha nem jó az infóm javítsatok ki. Szombaton ezt írták legalábbis ki az eredményjelzőre a szünetben.

Iván, hogy sikerült a mai vizsgád?
Mi a tipp holnapra? Szvsz. 1-5 az tuti.
Jó bulizást a koncerten!

VIDEOTON

PetDrag Creative Commons License 2000.06.06 0 0 34
Pontosan mikor is lesz? 17-kor? A tisztiben?
Ha igen, akkor én megyek...
_akos_ Creative Commons License 2000.06.06 0 0 33
Nahh végre megvan a reg...
FCF jovoltábol uj bajnokavatasos képek a
http://w3.swi.hu/champ cimen
Csütörtökön ki jön ankétra?
The Evil Creative Commons License 2000.06.06 0 0 32
Matu!
Gyönyörű!!! :)))
Előzmény: Matu (31)
Matu Creative Commons License 2000.06.06 0 0 31
Győző, Iván!
Mit szólnátok ha amiről szombaton beszéltünk drapi így nézne ki:
WWW.VIDEOTON FCF.HU
Matu Creative Commons License 2000.06.06 0 0 30
VIDEOTON FOREVER
Matu Creative Commons License 2000.06.06 0 0 29
A legfrissebb hírek szerint edző-kérdésben most a Garamvölgyi vonal látszik felerősödni, de a tárgyalások gondolom itt is csak akkor fordulhatnak célegyenesbe ha lesz pénz a további szereplés biztosítására. A közgyűlés szerdán lesz a Győző által említett jó hírről annyit, hogy azt egyelőre még nem tudni, hogy az a kft konszolidációjával vagy a további pénzügyi támogatással kapcsolatos. Holnap este minden kiderül. Csütörtökön pedig szurkolói ankét a Tiszti klubban.

HajráVIDI!
Tócsa Creative Commons License 2000.06.06 0 0 28
Ha 17.óra, akkor (ha nem is a kezdő sípszóra) ott tudok lenni a meccsen!

Hajrá Loki & Vidi!

Matu Creative Commons License 2000.06.05 0 0 27
Tócsa

Legjobb tudomásom szerint 17:00-kor, de ez még változhat amint a múlt szombati eset is bizonyítja. Kár, hogy az ország másik végében lesz a meccs mint ahol én dolgozom, mert szívesen megnézném a 100. NBI-es gólunkat. Szerintetek ki fogja lőni??? Tippem: Gyurováth.
Most olvasom, hogy Csank vinné a Fradiba a Cheregit.... és még kit??? Milyen jó, hogy Csank azt szeretné, ha egyben maradna a Vidi. Ezt azért nem ártana megkérdezni Tőle a szurkolói ankéton. Már ha elfogadja a meghívást és elmegy.

Előzmény: Tócsa (26)
Tócsa Creative Commons License 2000.06.05 0 0 26
Skacok!
Hány órakor kezdődik a 'Szoboszló meccs?

Hajrá Loki & Vidi!

The Evil Creative Commons License 2000.06.05 0 0 25
HAJRÁ VIDI!!!!!!!!!
Előzmény: fcf (24)
fcf Creative Commons License 2000.06.05 0 0 24
Nekem az irc.sote.hu általában elérhető,de ha nem akkor felváltva próbálom irc.extra.hu-val,igy előbb-utóbb(...) feljutok,csak sokat kell próbálkozni :(.

Hajrá VIDI!!!!

Matu Creative Commons License 2000.06.05 0 0 23
Csaby_d

Az bőven meglesz, sőt a 100 gól már szombaton meglehetett volna, de a partjelző legalább 10x állította meg a támadásainkat les címén. Azért a 7. perctől a 41-ig elég sok idő eltelt gól nélkül, de az ilyen meccsekért (is) érdemes utazni sokat.

Fehérváriak!
Remélem Ti elmondtátok véleményeteket a polgármester úrnak!!! Bízom benne, hogy a közgyűlés meggondolja magát és nekiáll rendesen foglalkozni a fehérvári foci jövőjével. Bár ahogy Győzőtől hallottam szombaton nem hétfőn, hanem kedden lesz??

Előzmény: Csaby_d (22)
Csaby_d Creative Commons License 2000.06.05 0 0 22
Én is ideértem.
Legyen meg a 2X100! (gól és pont)
Bigz_d Creative Commons License 2000.06.05 0 0 21
Sziasztok!

Én is létezem még, csak munkahelyet változtattam.
Gondolataimat és gondjaimat most ezek foglalják le.
Azért most már megpróbálok "hasznos" tagja lenni a VIDI topicnak.

Hajrá FEHÉRVÁR!

Chip-TFF Creative Commons License 2000.06.05 0 0 20
Ace!

Semmi gond! A nagy meneteles 85-ben volt es Obonak szep kis arhivuma van rola!
Gyere maskor is! ;)

Ircesek:
Tovabbi magyar irc szerverek amire meg feljohettek:
irc.elte.hu
irc.sote.hu
mht2.mht.bme.hu

Sok sikert es gyertek minel tobben! ;)

Akik nem tudjak: #VIDEOTON csati!

Előzmény: ace (18)
Matu Creative Commons License 2000.06.05 0 0 19
Megpróbáltam felhívni a 06-80-200-228-as számot és elmondani a véleményemet a fehérvári foci haldoklásával kapcsolatban, de nem sikerült, mivel úgylátszik csak fehérvári emberkének lehet véleménye a témában. Kezdek ezekre nagyon de nagyon berágni. Ha semmibe veszik a "vidéki" szurkolók véleményét (akik legalább annyian vannak mint a hazaiak) akkor ezek tényleg nagy ívben szarnak a labdarúgás felemelkedésére és akkor minden erőfeszítésünk hiábavaló.
Hogy ki, melyik felmenőjével mit csináljon azt most nem írom le,de gondolom tudjátok mire gondolok.
Remélem a játékosokkal már tárgyalnak és nem engedik, hogy szétszéledjen az egész csapat! Az új edző pedig a mai NS szerint Pásztor József, aki szóban már meg is egyezett a vezetőkkel és ha a tartozások kifizetésre kerülnek kedden újra tárgyalnak...
ace Creative Commons License 2000.06.04 0 0 18
Bocs, akkó késöbb.

Elnézést a tudatlanságomért.

Előzmény: The Evil (13)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!