Keresés

Részletes keresés

Baloghbacsi Creative Commons License 2018.06.02 0 1 97825

Ja, és a Haladás 90. percben rúgott góljáról nem is beszéltünk. Én nem vitatom, hogy voltak-vannak "lezsírozott" meccsek, de ez a kettő inkább a vakszerencsén múlt.

Előzmény: Baloghbacsi (97824)
Baloghbacsi Creative Commons License 2018.06.02 0 0 97824

Hát ezzel a le volt zsírozva dologgal vitatkoznék. Ha a végén az a kapufa bemegy...

A többivel viszont 100%-ban egyetértek.

Előzmény: morpholog (97822)
A csálinger Creative Commons License 2018.06.02 0 0 97823

Pedig a fradi 2 öngollal mindent megpróbált ellenetek

Előzmény: morpholog (97822)
morpholog Creative Commons License 2018.06.02 -1 0 97822

Jó eséllyel le volt ez vhol zsírozva, de most őszintén nem tud érdekelni. Végre egyszer nem annak a bizonyosnak a rosszabbik végén vagyunk egyszer a szezonban.

Ugyanakkor ez így nem mehet tovább. Ha a nyáron nem lesz a keret kétharmada kihajintva Liptáktól Antalon át Busaiig, hanem minden felelősséget átlapátolnak Bódogra (lásd Makrai meccs utáni nyilatkozat), akkor előbb-utóbb úgyis utolér minket a végzet. Miénk a bajnokság leggyengébb kerete.

morpholog Creative Commons License 2018.05.27 -1 0 97821

A ti bűnötök, a mi szégyenünk

Sántha, Leiszti, Fernando, pénzéhes futballkurvák: takarodó!

pingvink Creative Commons License 2018.05.27 -1 0 97820

nb2

Baloghbacsi Creative Commons License 2018.05.21 0 1 97819

Ez igaz, de nehezen tudnék egy olyan szituációt elképzelni a Diósgyőr helyzetétől függetlenül is, hogy egy Fehérvár-Fradi versenyfutásban ne a Vidinek drukkolnék :-)

Előzmény: ironmaiden70 (97818)
ironmaiden70 Creative Commons License 2018.05.21 0 1 97818

Egy esély van, drukkolni kell a Vidinek a Honvéd ellen vasárnap, azzal bajnokok lesznek, utána  a szerbek letippmixezik a diósgyőri utolsó fordulót, és úgy sima.

Gody papa Creative Commons License 2018.05.19 -3 0 97817

Részemről most ért véget a Debrecen-Diósgyő barátság :-( A hurkás kondás parasztok eladták a Vasas és Balmazújváros meccset, miközben ellenünk oda tették magukat műeséssel vagy letalpalásos góllal. 

Gody papa Creative Commons License 2018.05.06 -1 0 97816

23 sor van az ùj DVTK stadionban, az alsó nyolc sorban valóban beeshet az eső, de ha nem lesz teltház az emberek Többsége a 11-20.sorban fog ülni.

Előzmény: perempe (97808)
morpholog Creative Commons License 2018.05.06 -1 0 97815

Én azt gondolom, hogy ha már egyszer kiesünk (és úgy néz ki, hogy ettől a jó Isten sem ment már meg minket), akkor inkább vegye Leiszti a sátorfáját és az egész sleppjét, mert akkor legalább van rá esély, hogy ebből a nihilből valamikor, valahogyan felrázódjunk.

Felőlem személyesen a nemzet gázszerelője is megvehetné a csapatot (bár neki valószínűleg pont elég Felcsút, a Tatabányát is hagyta meghalni, amikor a Pufla projekt beérett), csak legyen már egy eredményes csapat itt Miskolcon. Állami segítség nélkül úgyse fog menni, mert szezon végén jó eséllyel az Apollotól a Volkswagenen át a Borsodiig minden szponzor dobbant.

Az NB3 szerintem nem (legalábbis nem azonnal) fenyeget, valahol a Győr vagy a tirpákok szintjén leszünk a 6-8. hely környékén. A másik kieső szerintem a Vasas lesz, nekik igazából nem rossz a keretük csak dilettáns az edzőjük, úgyhogy ők azonnal vissza fognak jutni, másiknak pedig jó eséllyel visszatolják majd a Gyirmótot.

Előzmény: Meltdown (97814)
Meltdown Creative Commons License 2018.05.06 0 2 97814

Leisztinger, a tulaj tegnap a stadionavatón nem volt ott. Ez nem sok jót jelent az NB II-re, gondolom a klubért+stadion fenntartása két kézzel kapkodnak majd a tőke erős szakmai befektetők, vagy nem.

Így jövő ilyenkor akár már az NB III-mal is lehet barátkozni. 

Bár van olyan konteó, hogy másodosztály esetén A jó munkás ember átveszi a csapatot, Bódogot is azért rúgták így ki telefonon, mert ő a másodosztályt nem vállalja. 

Mindegy is itt foci szerintem már soha nem lesz. 

Nem is értem Fernando miről világolt a meccs után, sima 2-es volt, mehet vissza a spanyol IV. osztály 361 amatőr edzője közé, komolytalan volt a kinevezése, a klubnál, akinek papírja lenne hozzá nem mert beugrani. Csak kirúgni.

 

Nyilván a megoldás kulcsa az amigeleken szerkesztőinél van, akik szerint a tettlegesség az egyetlen megoldás:-(((  

Előzmény: morpholog (97813)
morpholog Creative Commons License 2018.05.06 0 0 97813

Pakson hosszú évek óta egy tudatos klubfilozófia mentén mennek előre, nyugodt a légkör, hagyják dolgozni az edzőt (és lehet Csertőit szeretni vagy nem szeretni, de egy jó mesterről van szó), az öreg Haraszti pedig egy baromi jó ügyvezető.

Nálunk sajnos egyik sincs. Ellensúlyozhatná ezt, ha úgy égetné Leisztinger a pénzt, mint tette azt, amikor még nem forgatták ki a Hunguest Hotelsből, de a pénzcsap is szűkre lett szabályozva. Sántha pedig módszeresen rombolja szét a klubot a hozzá nem értésével.

Előzmény: Baloghbacsi (97811)
Baloghbacsi Creative Commons License 2018.05.06 0 1 97812

Lelkes szurkolók, szép stadion és okos kutya.

Jelenleg ez az összes pozitívum a DVTK-val kapcsolatban.

Baloghbacsi Creative Commons License 2018.05.06 0 1 97811

Abszolút egyetértek.

Ma gondolkodtam el azon, hogy példát kellene venni a Paksról. Ok, mint klub felejtős. DE! Stabil NB1-és csapat, ha jól tudom nem eget rengető pénzből. Ráadásul csak magyarok játszanak benne és semmivel sem rosszabbak a légiósoknál. Csertőiről is megvan a véleményem, de szépen csendesen stabil csapatot visz már évek óta. A futball minősége meg nem rosszabb mint az egész selejt NB1-ben.

Előzmény: morpholog (97810)
morpholog Creative Commons License 2018.05.06 0 3 97810

Ide vezetett a minden mindegy alapú, dilettánsokkal feltöltött klubház. Igaza volt Knézynek tegnap, ha 8 év alatt 11 edzőt fogyaszt egy csapat, akkor az már nem feltétlenül az edzőket minősíti. És több esélyt látok arra, hogy a következő években a ZTE mintáját követve önmagát fogja felemészteni a csapat, és kiváló infrastrukturális háttérrel indul el az NB3 irányába, mintsem hogy egyből visszajusson, ha egyáltalán.

Az egészben a legszomorúbb és legdühítőbb, hogy Mezőkövesd lett a megyei foci fővárosa.

Előzmény: pingvink (97805)
morpholog Creative Commons License 2018.05.06 0 1 97809

Ez általános az új stadionoknál, Szhely, MTK, Groupama stadionban sem jelent sokat a tető.

Előzmény: perempe (97808)
perempe Creative Commons License 2018.05.06 0 1 97808

barátommal voltam MEAFC kosáron egy hete. azt mondta, hogy a fedett lelátó nem védte meg az esőtől a tesztmeccseken.

Suvel Creative Commons License 2018.05.06 -3 0 97807

Gyertek csak, gyertek csak... érik a keleti derbi ;)

Gody papa Creative Commons License 2018.05.06 0 0 97806

Nem most kellett volna tüntetni, hanem a Balmaz elleni zakók után.

Ha csak a Haladás, Balmaz, Puskás, Mezőkövesd meccsekből két ikszet hoztunk volna, biztos helyen állnánk.

Előzmény: morpholog (97804)
pingvink Creative Commons License 2018.05.05 0 0 97805

hatalmas bajban a Diósgyőr, top3 + loki az utolsó négy forduló. nagyon könnyen kieshetnek a végén. 

Előzmény: morpholog (97804)
morpholog Creative Commons License 2018.05.05 0 0 97804

Klubháznál nincsenek várakozások "egy kis baráti csevejre"?

Gody papa Creative Commons License 2018.05.03 0 0 97802

Meg lesz a teltház, már csak 400 szabad jegy van a vendégszektor melletti lehálózott részen 4500Ft-ért.

Meltdown Creative Commons License 2018.04.30 0 0 97800

Egyébként most adom, amit mondtál, a takarítást Benczésékkel kell kell kezdeni. 

Előzmény: Meltdown (97799)
Baloghbacsi Creative Commons License 2018.04.24 0 0 97797

Ez nem egyszerű kérdés és számomra nem egyszerű a válasz sem.

 

Első körben morpholog-al értettem egyet, mert az NB1 mégis csak NB1. Valóban első osztályt érdemel a Klub (a DVTK és nem ezek a botlábú kislányok, akik most rúgják a bőrt DVTK mezben) és mi szurkolók is.

 

De jobban átgondolva Hattorihanzo99-nek is igaza van bizonyos szempontból. Tulajdonképpen mitől is jobb az NB1 az NB2-nél? A futball nem jobb, vagy nem sokkal. Persze lehet, hogy még gyengébb a második vonal, de az NB1 is olyan szenvedés, hogy talán olyan nagy különbség nincs. OK, de legálabb ott komolyabb csapatok szerepelnek, ahol van szurkolótábor? Ez sem igaz, valóban nincs különbség Mezőkövesd/Balmazújváros/Felcsút és Budafok/Kisvárda/Soroksár között. Rendben, az első vonalban van a Fradi, az Újpest, vagy a Kispest, de az NB2-ben meg szerepel a Nyíregy, az Egerszeg és a Békéscsaba.

 

Szóval én is azt mondom, hogy jobb az NB1, de inkább érzelmi alapon, mint józan mérlegelés alapján.

fórumozó nicknév Creative Commons License 2018.04.24 0 3 97796

Nahát, már nincs kedved? Pedig mindig beleálltál mindenkibe, aki kritikával merte illetni a csapatot, a "kislányokat". Olvasd csak vissza magad. :)

Előzmény: cressiman (97795)
cressiman Creative Commons License 2018.04.24 -5 1 97795

Nekem már nincs kedvem, idióta, dilettáns elkényelmesedett kislányokat nézni az NB1-ben, akik mikor találkoznak egy nyugati szemlélettel akkor nem kinyikik a szemük, és hajtanak, hanem a posványt választják, és megbuktatják az edzőt. 

Fernanadót is ki fogják csinálni, mert a szurkolókon kívűl mindenki amatőr, játékos, és klub egyaránt.

Előzmény: morpholog (97794)
morpholog Creative Commons License 2018.04.24 0 2 97794

Elegem van abból, hogy pofánszarja a csapat azokat, akik még ott vannak mögötte, ilyen egyszerű.

A centenáriumkor kieső csapat teljesítményét magyarázta az ingatag pénzügyi háttér (bár a bundás tavaszt fájdalmas volt lenyelni), idén nem lenne mentség, ilyen egyszerű.

Miskolcnak a legmagasabb vonalban a helye, ilyen egyszerű.

Előzmény: cressiman (97793)
cressiman Creative Commons License 2018.04.24 -4 0 97793

Fényrejáró vagy, ilyen egyszerű.

Előzmény: morpholog (97792)
morpholog Creative Commons License 2018.04.23 0 4 97792

Rohadtul nem mindegy. Nekem pl. a maradék kedvemet is elvenné a meccsrejárástól a másodosztály.

Előzmény: Hattorihanzo99 (97791)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!