Keresés

Részletes keresés

janderka Creative Commons License 2017.11.04 0 0 28144

Karibá az őszinteségi pókernél elmesélte hogy boldog, mert van egy lánya, meg unokája, sőt dédunokája is. Az unokát ismerjük - ő a kiírt Kalem Józsi doki, de ki a lánya meg az unokája? 

janderka Creative Commons License 2017.11.04 0 0 28143

Jogos! :)

Előzmény: Holgery (28142)
Holgery Creative Commons License 2017.11.02 0 0 28142

Azzal még folytatva a sort, hogy az volt Alex számára az apai utasítás, hogy sokat kell faragni a kórház költségeiből. Ehhez képest Gyöngyinek 20%-kal többet fizet, a Bodolai Security-nak szintén plusz 20%. Az új vezetéshez hűséges csoportosulás tagjainak (Viktor, Vera, Patricía, stb.) emelt fizetés. Ritának busás emelés. Egyedül szegény Kari bá az akinek dupla bérleti díjat kell fizetni.
Na akkor hogy van ez?   :-)

Előzmény: Holgery (28141)
Holgery Creative Commons License 2017.11.02 0 0 28141

Számomra eléggé valóságtól elrugaszkodott dolgok amik mostanában a kórházban történnek. Egyrészt egy menő főnővér, ha elkezdenek gec..zni vele, elhúz a f..szba nyugatra kétszer-háromszor annyiért dolgozni. Pláne egy olyan valaki mint Fanni, akinek a sztory szerint most nincs "sekutyája-macskája", és még relatív fiatal is.
Aztán az hogy egy nővérből recepcióst csinálnak, mintha az valami piszok nagy előreléptetés lenne. Hát szerintem recepciós bárki lehet aki tud kommunikálni, a nővérséghez viszont egy elég komoly képzés szükséges, (2 vagy 3 év), ami ráadásul egy elég keresett szakma a jól fizető nyugaton. Dolgozott családtag nővérképzésben. Sok diákjuk eleve úgy ment oda, hogy azért végzi el, hogy jó pénzért mehessen nyugatra. 

janderka Creative Commons License 2017.10.21 0 0 28140

Na most már tudjuk ki kicsoda. Egy zsivány mellékszál időszaki szereplői.

 

 

Viszont Gyöngyi "innen kirúgnak-oda belépek" ügyét elég lazára vették. Ilyen a valóságban nincs. Egyrészt egy alkalmazottat nem lehet csak úgy egyik percről a másikre kirakni, illetve ha mégis akkor az egyoldalú felmondás, és jár a végkielégítés + a kiegészítő kifizetések. Másrészt Zseniék a Macsekba se napi megbízásival vették fel gondolom. Be lett jelentve - még ha félnaposként is. Így tehát onnan meg ő nem léphetne csak úgy le. Ha csak nem hagyja veszni a ledolgozott napjai utáni pénzét. Meg hát morálisan sem szép pont azokkal így labdáznia akik alányúltak a bajban. 

Razor89 Creative Commons License 2017.10.12 0 0 28139

Itt van, tehát van ilyen karakter: SPOILER!!! 

2017.10.27., Péntek 11,55 és 20,15 - 3218. rész 
Annamari elmondja Fanniéknak, hogy Rita épp Alexszel van. Garai először lefújja az akciót, de Müllerék meggyőzik Zsófiát, hogy nem lesz igazi veszélyben. Miközben Eszesék Rédey átverésére készülnek, valakik elrabolják Domján feleségét. Fanninál elszakad a cérna, és felpofozza Patríciát. Vera nem akar Ritán gúnyolódni, de Dórával összevesznek

Razor89 Creative Commons License 2017.10.12 0 0 28138

Láttam, hogy az okt 27ei részben szerepel. Vmi új karakter lenne?

Böszőke Creative Commons License 2017.10.11 0 0 28137

Ki az a Domján ?

Előzmény: Razor89 (28136)
Razor89 Creative Commons License 2017.10.11 0 0 28136

Sziasztok! Valaki meg tudja mondani, ki játssza Domján feleségét? Köszi!

Böszőke Creative Commons License 2017.10.10 0 0 28135

Bűnbánó Magdolna ! Rajta van a világ összes baja,ki nem állhatom! Azt sem értettem,mi a fenétől lett magányos ..,azt hittem Marci nem bírta cérnával és otthagyta,nem bántam volna,de szó sincs ilyenről.Az arcát nem bírom már látni,ha pedig meg is szólal hidegrázást kapok :(

Előzmény: janderka (28134)
janderka Creative Commons License 2017.10.10 -2 1 28134

Valaki meg tudná adni nekem Bodolai Bandi postacímét? Küldenék neki a szigszalaggal átkötött strandpapucsa helyett egy vadiúj mamuszt :)

 

Orsi meg miért nyafizott már megint, hogy a szülei túl hangosan nyalakodnak? Miért nem ment be már akkor a saját szobájába laptopozni - ahonnan később palacsintával akarták kicsalogatni??? Mazochista a csaj? Vagy mi?

katarea Creative Commons License 2017.10.09 0 1 28133

Gyöngyinek találhatnának egy jó sminkest. Minden lánynak szinte egyforma a sminkje, natúr szemhéj, fekete tus, Gyöngyié pedig olyan "hétköznapi". Viszont ő minden nap új ruhában van, míg pl. Alíz legtöbbször abban a fényes pólóban. Ha már ruha: a nővérek egyenruhája szörnyen néz ki, régebben sokkal jobbak voltak.

HLJ Creative Commons License 2017.10.07 -1 1 28132

Kiábrándultam a sorozatból. Van egy pár színész aki miatt érdemes nézni de semmi  különös nincsen. Barbi megint sajnáltatja magát, ex-polgármesterünk is egy nagy nyalógép mindig oda csapódik ahonnan remél is valamit...nem beszélve Enikőről szinte már a hidegfutkos a hátamon tőle..... Az új főnök ne már, hogy a nők nőiessége alapján válasszon recepcióst.......

Nem tudom van még értelme életben tartani a sorozatot. Esetleg egy alternatíva mint a Tóth János is.............

janderka Creative Commons License 2017.09.29 -3 1 28130

A mai rész tiszta hazai politika. Jön egy új vezér a kétségbeesett nép fölé, két perc alatt diktárorrá válik, a népet egymás ellen hangolja, azok megosztottá válnak, jönnek az érdekemberi döntések. Lezüllik a teljes morál. 

pink_haired_girl Creative Commons License 2017.09.29 0 0 28129

Alíz és Tünde is azzal mentegetőztek, hogy nem értenek semmi máshoz, a bűnözés az életük. De Tünde még nagyon fiatal, nem késő elkezdeni tanulni. Van aki még a 30-as éveinek végén is elkezd új szakmát tanulni. Nem hinném, hogy ne lenne annyi pénz a zsebükben, hogy ne tudnának kifizetni egy OKJ-t. XD De az írók nagyon ragaszkodnak a maffia szálhoz. 

Előzmény: JV080 (28125)
Holgery Creative Commons License 2017.09.29 0 0 28128

Gyöngyi keresse meg Héder Tamást! Hátha áll még a mesés fizetés a személyi titkári állásra.  :D

janderka Creative Commons License 2017.09.28 -2 0 28127

Dramaturgiailag jól kiváltották a korábbi - kissé megfoghatatlan és emiatt talán moziszerűvé váló - alvilági konfliktus szálát egy átlagembereket joban érintő témával - a gátlástalanul öntellt multi elleni morális küzdelemmel. 

 

Mondjuk ezt a ügynökséges forgatáslemondást szerintem kicsit túltolták. Egy napon belül - még ha fel is bontja a szerződést mindekivel Betty egy köríméllel - nem szünik meg egy cég. Pláne nem akasztanak emiatt a tulaj nyakába több száz milliós kártérítési igényt egy elcsúszó, de végül akár még meg is tartható forgatás miatt. Hiszen a megbízó nem veszít semmit, azzal ha kicsit késik az egész. Pláne ha csak egy napot - vagy még annyit sem. A modellekkel, a helyszínekkel, a stábbal az ugyanis az ügynökség szerződött. Az őt megbízó cégnek csakis a végtermékre van majd szüksége. Ami amúgy sem egyik pillanatről a másikra állna össze. Szóval ez egy kicsit irreális volt. 

Előzmény: Holgery (28126)
Holgery Creative Commons License 2017.09.28 0 0 28126

Kíváncsi vagyok mit hoznak ki ebből a költséglefaragó üzletpolitikából!?
A való világban piszok gyorsan fejre állna a kórház működésileg, és üzleti sikeresség szempontjából! Itt ha elhúz a fenébe a jól működő gárda, utána csak akadozni tud az új - ráadásul olcsóbbért leszerződő - csapat. És aztán bénázás lerombol mindent. Persze lehet hogy egy nagy buktát akarnak ebből kihozni. A kis húg már említette, hogy amibe a bátyja belevágott az mindig befuccsolt.
Szappanopera dramaturgia szempontjából meg szükség van mindig egy ellenerő, ami ellen a jók vívhatják harcukat, a nézők meg drukkolhatnak.

JV080 Creative Commons License 2017.09.28 0 1 28125

Aliz nagyon unatkozik..Miért nem megy el dolgozni?!

derek Creative Commons License 2017.09.28 0 1 28124

Frenkó Zsolt

Előzmény: Csepreghy (28120)
Holgery Creative Commons License 2017.09.28 0 0 28123

Nem, mert az az Alex!

Előzmény: Böszőke (28122)
Böszőke Creative Commons License 2017.09.27 0 0 28122

28117 -es hozzászólás

Előzmény: Csepreghy (28120)
pink_haired_girl Creative Commons License 2017.09.27 0 0 28121

Azt hiszem, Lutter Imre. De nem biztos. 

Előzmény: Csepreghy (28120)
Csepreghy Creative Commons License 2017.09.25 0 0 28120

A Trivago reklámban is ő szerepel. 

 

Mellesleg valaki tudja Faragó Róbert valódi nevét? 

Előzmény: Böszőke (28115)
pink_haired_girl Creative Commons License 2017.09.22 0 2 28119

Az elején sajnáltam Enikőt, amiért úgy kitoltak vele, de most már látom én is, hogy mekkora egy undorító, nyalis, kétszínű, áskálódó kígyó. 

Viktorból is rohadtul elegem van már, úgy őszintén. Nem először játsza már a sértődött barmot. Péter ellen is szervezkedett már nem egyszer, és mégis megtűrik. Komolyan, mi a f@sz baja van ennek?! 2007-ben egy teljesen pozitív, jófej szereplő volt. Most meg már rosszabb, mint egy hárzsártos öregember! 

Na meg Patrícia is menjen a fenébe. Annyira sem képes, hogy visszaköszönjön és még neki áll feljebb... Amikor elhisztizte Enikőnek, hogy Péter leszidta, akkor egy szót sem ejtett arról, hogy nem volt hajlandó visszaköszönni, hanem kamuzott össze vissza. Nyugodtan megmondhatta volna, hogy nem köszönt vissza, Enikő akkor is őt pártolta volna. 

Ja, és Viktor szánalmas. Bármelyik nő az ujja köré tudja csavarni, és az orránál fogva vezetni, de ő maga pedig úgy tesz, mintha ő lenne itt az egyetlen felvilágosult, és mindenki más meg egy hülye. 

Böszőke Creative Commons License 2017.09.20 0 0 28118

Köszi,sehogy sem tudtam hozzákötni semmihez sem  :)

Előzmény: derek (28117)
derek Creative Commons License 2017.09.20 0 1 28117

Kiss Ernő Zsolt - Régebben a Barátok köztben + mostanában a trivago raklámban szerepelt. Illetve az első X-Faktorban is volt.

Előzmény: Böszőke (28115)
janderka Creative Commons License 2017.09.20 -2 0 28116

Nekem is. 

Előzmény: Böszőke (28115)
Böszőke Creative Commons License 2017.09.20 0 0 28115

Valahonnan nagyon ismerős ez a hirtelen előkerült fiú. Nem tudjátok melyik sorozatban játszott ?

Előzmény: Törölt nick (28114)
JV080 Creative Commons License 2017.09.19 -1 0 28113

Orsi barátja meg Adél szerintem előbb-utóbb összejönnek.Már egymással chatelnek is :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!