Keresés

Részletes keresés

alezredes 1 Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12701

A kezdetektől fogva ez volt a felállás, én mint néző, kukkoló, kamerás, kinek hogy tetszik voltam jelen. Ezért nem nem nevezném ezt külön kalandnak hívni, hiszen a külön kaland sztorit épp ma is olvashattuk egyszer kétszer.

Persze a "végén", akár miután a harmadik elment, akár még ott rögtön, én sem maradtam leápolatlan, merthát sokág nézni az ilyenen "műsort" mégiscsak áll a ember farka.

Előzmény: Törölt nick (12699)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12700

Jól beszélsz. Nálunk is tisztul a kép. Volt már nálunk valaki, egy kellemes beszélgetés lett csak belőle, sex még nem.

De az irány nem volt rossz... És a Főbanya is kedvezően fogadta. Utólag bánta, hogy nem volt semmi több.

Kulcs dolgok:

- nem bármi áron és bárkivel, nem kapkodós project. TÜRELEM.

- fokozatosság

- bármikor: "köszi, de mégse" dolog, bár ha a "hangulat" lassan oldódik, akkor ezzel nincs gond (tagadhatatlan jelek)

- masszázs

- gumi

- szájba nem élvezés

- óvatos partner választás (ezt értem az elejére is: olyannal nem, aki nem monogám, csak(!) színesítésig kell a 3-as)

- az önbecsülésra való odafigyelés

- nagyvonalúság

Várjuk a lehetőséget...  :)

Jó dolog ez!

 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (12698)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12699

Ilyen helyzetbe biztos nem a kamerán járna az eszem, párom sem engedné hogy kimaradjak! :)

Együtt szeretnénk nem külön az ilyen kalandokat átélni.

 

Ki hogy szereti, nem vagyunk egyformák.

Előzmény: alezredes 1 (12696)


Törölt nick Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12698

Ameddig nekünk jól esik és a srác is szeretné! :)

Ha már eddig eljutnánk akkor valószínűleg mindenki elfogadta a másikat és nincs akadálya a folytatásnak.

Behatolás csak gumival, kivétel orális szex de akkor nincs szájba élvezés.

Előzmény: alezredes 1 (12697)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12697

Ez is egy jó felállás, a filmekben, amatőr, profi, elég sűrű ez a négykezes játék, masszázs, tipi tapi.

Viszont mindig ott a kérdés : meddig lehet elmenni ?

Előzmény: Törölt nick (12695)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12696

Hát ezt nem nagyon lehet részletesen leírni, mert mit is lehetne ? A barátnőmet felkészítettem, hogy igen valószínű, hogyha a haver kezébe adja a flakon és felé fordul, akkor valószínű tetőtől talpig "meg lesz mosva"

A srác mintha az ő csaja lett volna a párom, alaposan végigmosta az asszonyt, tetőtől talpig. Lehet hogcsak én látom így, de ilyenkor valahogy a cicik, fenék sokkalaposabban meg mosva, (masszírozva) mint más.Egy gondom volt csak, mivel jó párás volt a hely sokszor kellett törölgetni a kamera lencsjét, mert állandóan lepárásodott.

Előzmény: Törölt nick (12694)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12695

Én inkább úgy tudnám elképzelni, ismerve a párom vágyait is hogy ketten kennénk be. Egyik elöl mosná meg a másik hátul és utána megfordulna...

Ez is csak olyan huncutkodás lenne, nem szex de ennyi is feldobna minket. Lehet persze folytatása...:)

Törölt nick Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12694

Megmosta és ennyi? Párod reakciója?

Előzmény: alezredes 1 (12693)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12693

Igen. Nem is tudom melyikünk is  volt kíváncsibb, mi lesz a reakció erre. De mivel a haver egyébként is ilyen csajozós bevállalós kategória volt így nem lett meglepetés.

Előzmény: Törölt nick (12692)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12692

Amit leírtál belőle hogy a zuhanyzóban megfordult, és ott is megmoshatta és úgy is lett!?

Előzmény: alezredes 1 (12691)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12691

A hátmosós történet így elfogadható ? Bevállalható ?

Előzmény: Törölt nick (12690)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12690

Nem aznap akartunk mi a hármast, csak olyan személyes ismerkedés volt és minden rendben ment de nem lett több találkozónk.

A srác eltűnt... úgy gondolom önértékelési problémái is voltak. Párom szerint lehet a srác kicsit belé szeretett...

Előzmény: alezredes 1 (12687)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12689

Erre nem tudok válszolni, az tuti, hogy én semmi esetre sem lennék takarító. Sem azonnal, a helyszínen, sem 15 perc múlva, miután anya hazaérne egy ilyen szeánsz után.

Egyszer volt egyik barátunk ketteseben a párommal, de szó sem lehetett zuhi nélküli tisztításról.

Előzmény: felszarvazott (12684)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12688

Már hogy ne lenne benne!

Tud rólad, és ha nem szellemi fogyatékos akkor gondolhatja hogy néha veled is lefekszik... ha nem akkor így rá fog jönni! :-)

Előzmény: felszarvazott (12686)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12687

Beijedt a feladattól, ez tetszik.

Mégis mit várt a puncisimi után ?

Nem azt mondom, hogy mindenkine ilyen helyzetben 100 % osan álló farokkal kell készen állnia, de ha ilyen buliba hívják, akkor két dolog. Aznap minimum, hogy nem veri a farkát reggel, mert ha helyt kell állnia, esetleg, az úgy nehéz lesz.

Meg mondjuk farokborotválás, tisztálkodás ugye, mert mi van ha nyár van, és nem zárt helyre mente folytatni a dolgot, hanem a szabadba, ahol nincs fürdési lehetőség, napozás, nudizás egy elhagyatott hely, stb.

Előzmény: Törölt nick (12682)
felszarvazott Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12686

Jól hangzik! :) De ennek nincs értelme, főleg, hogy ő nincs is benne a konkrét zavaros szituációban. Csak annyit tud, hogy a barátnőjének van valahol egy férje.

Előzmény: Törölt nick (12685)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12685

Mi lenne ha visszaadnád a "kölcsönt" a szeretőnek?

Úgy mehet a párod randira ha előtte te is "megtöltöd"? :)

Ő is takaríthat...

 

Előzmény: felszarvazott (12680)
felszarvazott Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12684

Én is hasonlóan vélekedem, de akkor meg miért élveztem, mint egy idióta?

Előzmény: alezredes 1 (12683)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12683

én takarítok a szeretője után

 

Na ez a konkrét meg legfőképpen nem jó.   Szerintem.

Előzmény: alezredes 1 (12681)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12682

Röviden, a srác beijedt a feladattól. (nem volt ilyen tapasztalata)

Előzmény: alezredes 1 (12679)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12681

Ez így nem jó.

Szerintem.

Előzmény: felszarvazott (12678)
felszarvazott Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12680

A párom élvezi az életét az új fiatal szeretővel, nem akarom ezt elvenni tőle. Szeret engem, talán ezért próbál ezzel a kérdéses módszerrel bevonni és izgalomba hozni. Vívódik valóban, de egyenlőre megoldást keres arra, hogy elfogadjam, élvezzem. Egy tény, jobb és gyakoribb a szex, mióta így felpörögtek az események. Csak néha féltékeny és szomorú vagyok. Még érnie kell a dolognak. Szerintem úgy gondolja, ha a "takarító" szerepet élvezném és elfogadnám a másik életéből, akkor az már egy hármas dolognak lenne tekinthető, ahol mindenki nyer.

Előzmény: Törölt nick (12676)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12679

Folytatása nekünk volt utána az ágyban, kettesben

 

Kérdést lehet ? Mi lett a sráccal, aki szintén puncitapizott ? Hazament, csak úgy egy jó élménnyel, oszt annyi ?

 

Hátmosás, ezek szerintem a szokásos kis mozzanatok, amik beleférnek sokaknál, nem azt mondom hogy mindenkinél, de ez még nem nagy ügy.

Mint amikor a strandon jön elő valaki, egy ismerős, a "bekennéd a hátam" lúzer dumával, be persze.

Legközelebb szinntén szauna, mi mindig meztelenül szaunáztunk, zárás előtt egy két órával mentunk, szinte osem volt már senki. Tusoló, immár szokásos, a párom a cimbi hátát mossa. Egy perc az egész, nem több.

Majd amit megbeszéltünk otthon, asszony kilép a zuhanyfülkéből, haver tusol tovább. Viszi a saját, női tusfürdőjét, kezébe nyomja, hogy akkor te is. Gyerek átszól, lehet ?

Persze, mi van abban.

Legelőször persze tényleg csak hátmosás volt, ez világos.

Otthon mondom az asszonynak, nem "kalandozott" el a keze, a ....nak ? Nem, azt mondja semmi gond.

Na mondom neki, ha bevállalod, akkor legközelebb miután megmosta a hátad, szembefordulhatsz, és mondhatod, elös is !

Úgyis lett.

 

Előzmény: Törölt nick (12673)
felszarvazott Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12678

Persze, hogy nem vagyok buzi. Mégsem érzem ezt normálisnak. Lehet, hogy igazad van és a megalázónak vélt harmadik szerepben tetszik az efféle "megaláztatás" is. A nejem vidáman beszél a történtekről, néha mintha ugratna, hogy látta, mennyire élvezem a szeretője spermáját nyelni. Azt mondta, ma lehet, hogy megint úgy jön haza és akkor nyilatkozzam, hogy akarom-e, ha ott lesz előttem a valóság. Magyarázata szerint így én is részese lennék a játéknak a pasija tudta nélkül. Egy boldog monogám kapcsolatban éltünk, beleolvastam néhány külföldi fórumba, ötleteltem otthon és a párom már mással is lefekszik, én takarítok a szeretője után. Nem így képzeltem. Izgatónak tűnt.

Előzmény: psziho2 (12670)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12677

Az is lehet hogy a párod arra vár hogy te kérd őt hogy dobja a szeretőjét!?

Előzmény: felszarvazott (12674)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.09 0 3 12676

Én azt mondom mindenképpen csakis a saját érzéseidre figyelj... mindig hangsúlyozom, hogy sokan sokfélék vagyunk, van akinek egy dolog tetszik, csinálja, más el sem tudna képzelni...de ez így jó, csak találja meg mindenki a maga útját ;-)

 

Ne nekünk, másoknak akarj megfeleni, hanem csakis magadnak, akkor lehetsz boldog. Ha téged ez a dolog zavar, mond meg őszintén a párodnak.... ha ő tényleg szeret el tudja fogadni...lehet, hogy ő is vívódik, hogy mi is lenne jó ebben a szituációban....beszéltetek erről, vagy csak a szex közben merül fel vágyfokozónak a helyzet?

Előzmény: felszarvazott (12674)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12675

Hja igen! Felizgulva másképpen látod a világot! :) De utána...

Előzmény: felszarvazott (12674)
felszarvazott Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12674

A harmadik fél jóval fiatalabb és csak annyit tud, hogy a nője házas, de normál kapcsolatot ápol vele! Neki ez nem játék. Így nyilván a kukkolós figura nem lehetséges. Először úgy gondoltam, hogy ez így is izgalmas, mert sokat olvastam erről. De nem így van. Ezért próbálta ki a párom a "krémespite" variációt nekem, hátha örömömet lelem benne. Megtettem először, de most határoznom kellene, hogy csinálja-e tovább. Kielégülve már nem tetszett a dolog, de felizgatva látta bennem a hajlandóságot. Nagy kérdés!

Előzmény: alezredes 1 (12669)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12673

szia

Folytatása nekünk volt utána az ágyban, kettesben de nagyot szólt! :) Már ennyi is képes feldobni...

Mi lett a hátmosó folytatása?

Előzmény: alezredes 1 (12667)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.09 0 0 12672

Számunkra ez már külön utakat jelentene, ennek nem lehet jó vége hosszú távon!

Előzmény: alezredes 1 (12669)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!