Keresés

Részletes keresés

hornet599 Creative Commons License 2014.11.24 0 0 20579

Szia Móki!

 

Kösz a tippet!

 

Tehát nálad is okozott gombát a cefi, csak nem jelentőset. Bár, ezek a kis hólyagok lehet, hogy nem gomba volt nálad, hanem inkább ekcéma? Régebben nekem is volt ilyenem. Akkor nekem két nap alatt szteroidos krém levitte (tudom, nem jó lyme-ban, de akkor még nem tudtam, hogy lyme-os vagyok).

Az most a fő problémám, nem tudom, hogy a herxtől vagyok vacakabbul, vagy a gomba kezd teret engedni magának, s ezért. 

 

Baboss, annak örülök, hogy neked is volt hasonló, mármint tünetek a rosszullétet illetően. Hőt nem mértem, de sztem nincs hőemelkedés. Azt szoktam érezni. Csak néha kiver a víz, meg ilyen hőhullámok vannak. 

Memphi Creative Commons License 2014.11.24 0 0 20578

Akkor a holnapi 15 órás időpontot senki?

Rita2222 Creative Commons License 2014.11.24 0 0 20577
Van minden,izomgyengeseg rohamokban,iszonyatos fejfájás,szédelgés.a b12t nézettek korábban elegge az alsó határon volt.de szedek milgammat.most minden bajom van szörnyű,alig bírok ulni a munkahelyen es semmi nem jut el az agyamig.csak 27ig birjam ki remelem nem küldenek el ilyen panszokkal.neked ott helyben csináltak az EEG t vagy külön meg arra is kellett időpont?ha nagyon szarul van az ember akkor is elküldik időpontot keregetni?
csak megvizsgálják mar ha mar ott vagyok nem??
Előzmény: Adelaideee (20573)
hornet599 Creative Commons License 2014.11.24 0 0 20576

Nálam az MR kétszer negatív lett, de az EEG mutatott elváltozást! Neurológusok nem tudtak vele semmit kezdeni.

Előzmény: Adelaideee (20573)
Döndöleg Creative Commons License 2014.11.24 0 0 20575

Karden: valakinél álmosságot, aluszékonyságot okozott?
Sztem a méregtelenítéssel lehet összefüggésben, gondolom.

Döndöleg Creative Commons License 2014.11.24 0 0 20574

Chlamydia trachomatis

Előzmény: Adelaideee (20565)
Adelaideee Creative Commons License 2014.11.24 0 0 20573

Nekem a fejemben inkább vmi furi nyomáyérzés van, ha lehajolok rosszabb. Amikor nekem az EEG-t csinálták akkortályt voltam a legrosszabbul, és mégse... Van egy provokációs része ahol gyors sóhajtásokra késztetnek (hiperventilláltatnak), ez azért volt érdekes mert nekem a hiperventilláció állandóan fennált provokáció nélkül is, ezt ott nem mondtam, mert általában senki nem hitte el... Kíváncsian vártam az eredményt.. Ami ezt sem mutatta ki, pedig kb. 5 vérvétel igazolta (ph lúgos volt a vérem). Szóval nem tudom mit ér, de ha fizetned kell érte, én kihagynám! Én most egy újabb koponya mri-re gondoltam hogy elmegyek. Myelin  hüvely b12 vitaminhiány miatt tud pl károsodni, de azt hiszem SM-ben is. Elvileg regenerálódik, csak hosszú idő alatt. Ha így van nálad tudni kéne az okát. Vannak mozgáskoordinációs problémáid? Izomgyemgeség? Nekem ilyesmik voltak tőle, szóval ha ezek nincsenek, nem hiszem hogy komoly sérülés lenne. Nekem ezek is voltak és mégse mutatott ki semmit sem az EEG, sem az EMG. Ez utóbbin csodálkoztam is!:)

Előzmény: Rita2222 (20568)
Rita2222 Creative Commons License 2014.11.24 0 0 20572
Huu én most ritka rosszul vagyok.zsong a fejem es néha ugy érzem elvesztem az eszmeletemet es nem vicc.most nagyon Örülök hogy 27 én ramnez egy orvos..valami nagyon nem ok
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.24 0 0 20571

Hőemelkedésed nincs? 

Én minden nap mértem és 37-37,2 körül volt , fáztam is rendesen és a végtagjaim is hidegek voltak,ilyenkor vettem forro zuhanyt és be az ágyba este .

Előzmény: hornet599 (20549)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.24 0 0 20570

Vény nélkül lehetett kapni? Az jó dolog. Irigyellek a lappföldi körútért, tudsz élni :) Így is kell ezt, erősnek kell lenni, s a kúráról más dolgokkal elterelni a figyelmet, úgy jobban túl lehet élni. Jobbulást!

Előzmény: Jesurun under Lyme (20569)
Jesurun under Lyme Creative Commons License 2014.11.24 0 0 20569

Most vettem diflucan kapszulat a helsinki repteri patikaban.  Allitolag egy db egy hetre jo.

Lapfoldre megyek megyek nyaralni vagyis inkabb telapot keresni angol haverokkal. Egy het mulva irany anglia es a melo. 

Itt nem lesz internet csak ha van free wifi. 

Angliaban majd kikuralom magam a candidabol Remelem. 

Ezt az egy hetet ki kell birni.  De ez az egy szem diflucan allitolag nagyon hatasos. Es vettem vmi kremet is.

En anno kiszamoltam azt h mennyi a Cowden es mennyi kulon a samento banderol esolcsobbra jott ki. Lehet ujbol at kell szamolnom. 

Most van meg egy havi adag. Es 50 nap ab megtori. Vagyis kb 3 honap mulva kene. 

Ha van akcio akkor szolj Legyszi. 

Előzmény: Döndöleg (20548)
Rita2222 Creative Commons License 2014.11.24 0 0 20568
Azt mondod?hat majd ugyis az orvos mondja meg.a fejem most is tompán fajdogal.

es ami a nagy gond,nem tudom te erzel ilyet? Ez vmi idegrendszeri dolog es a legelejétől van,szoval ott történt valami:időnként kontrollálhatatlan szorongás jön rám,egyszerűen képtelen vagyok ellazulni.van hogy elmúlik szuperul alszom pl 2 napja van hogy nem tudok miatta aludni,óránként felébredek.mi a franc ez?olyan gerincbol induló nyugtalanság,feszültség ami kapcsolódik egy homlok fejfájással.nem olyan allapt amikor veszek par levegőt es kilazulsz.olyan mintha az idegeim csupaszak lennenek es nem birnanak el semmi idegi terhelést.igy indult ez az egész áprilisban es amugy egy természetgyógyász ki is mutatta a kulyujen hogy sérültek a myelinhuvelyek.hogy a pi..ba sérülnek meg 2 hét alatt?ezt vmi,okozza,nem siman lelki okok miatt alakult ki ebben biztos vagyok.sosem volt ilyen gondom,kiegyensúlyozott voltam mindig.
Előzmény: Adelaideee (20564)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.24 0 0 20567

Köszi a választ. Hát tuti kell majd, mert az AB nálam nagyon hatékony, de közben meg nagyon allergiás vagyok.

A héten kezdem a 6. heti Tinit, azt nagy örömmel, mert eddig jól toleráltam. Az Azit csak a hét közepén merem, mert attól nagyon viszketek, rám is jönnek tőle kiütések, és most egy hete a hörgőim be vannak szűkülve. Gondoltam sokmindenre, de szerintem a legegyszerűbb ok a legvalószínűbb: nem bírja már a szervezetem (allergia). Csak most abban bízom, hogy hátha csak feltelt vele túlzottan a szervezetem, és a kis szünet után még valamennyire tolerálom. A kúra 36. napján járok, szóval nincs sok hátra már.

Előzmény: Jesurun under Lyme (20529)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.24 0 0 20566

6400 Ft, de lassan 3 hónap AB után a gyomromnak és beleimnek még mindig kutya baja. Így azt tudom mondani, nagyon-nagyon megéri az árát!

Előzmény: Rita2222 (20539)
Adelaideee Creative Commons License 2014.11.24 0 0 20565

Köszi! És melyik clamydiád volt Neked?

Előzmény: Döndöleg (20563)
Adelaideee Creative Commons License 2014.11.23 0 0 20564

Rita! Hagyd a francba az EEG-t. Nekem is csináltak, nem mutatott ki semmit. Epilepszia diagnosztikájára használják inkább azt hiszem. Ha az agyhártyagyuszira vagy kíváncsi inkább egy MRI-t csináltass!!!

Előzmény: Rita2222 (20537)
Döndöleg Creative Commons License 2014.11.23 0 0 20563

Az Elispot vizsgálatok rövidítése:

http://infectolab.de/index.php?id=51

 

Előzmény: Adelaideee (20562)
Adelaideee Creative Commons License 2014.11.23 0 0 20562

Döndöleg! Mi az az LTT?

Előzmény: Döndöleg (20561)
Döndöleg Creative Commons License 2014.11.23 0 0 20561

Elméletileg van rá vérteszt is, csak az benne a furcsa, hogy ha kenetből negatív, akkor hogyan lesz vérből pozitív....

 

Nekem pl. a chlamydia kenetből negatív volt, LTT-ből pedig pozitív....

Előzmény: Móki65 (20560)
Móki65 Creative Commons License 2014.11.23 0 0 20560

Szia Hornet599!

Nekem a vége felé jelentkeztek a kézfejeken főleg az ujjak között kicsi, viszkető hólyagok. A bőrgyógy írt rá kenőcsöt meg gyógyszert de nem szedtem be és nem kentem, ellenben vettem ezüstkolloidot a fitotékában (azt amelyikre rá van írva, hogy "Vízminőség javítására növények számára" azzal locsoltam naponta 2x gazdagon és a 2. nap már csökkentek, 5 nap mulva meg eltüntek. Azóta a nagylábujj körmeimet is locsolom vele rendszeresen és úgy tűnik, ott is döglik a gomba. (nagyon drágák a körömgomba cuccok és a hatékonyságukban kételkedek...

 

Más gombáról nem tudok, 3-4 héttel a kezelés után csináltattam egy nagylabort meg egy hasi UH-t (az epekő veszély miatt) minden negatív. Voltam a gégészemnél is, csinált garatváladék tenyésztést, no Candida, hogy máshol lehet-e gomba, azt nem tudom. Hogyan lehet tesztelni????

 

 

Előzmény: hornet599 (20518)
Döndöleg Creative Commons License 2014.11.23 0 0 20559

Nem tudom, hol járok pontosan, mert közben voltak nagyon csak méregtelenítős időszakok, szünetek, pl. amikor nyár végén nagyon magas lázam volt, az kegyetlen pusztítást végzett és purgálnom kellett majdnem egy hónapig. Ilyenkor én szoktam velük levelezni, nagyon jó fejek.

 

Tehát ha nagyon pontos vagyok, akkor így néz ki:

 

- volt két hónap csak samento-banderol- relatíve sok javulás, hatodik hét után kimondottan érezhető

- utána mondjuk 3-4 hónap normál protokoll

- aztán egy hónap detox

- és most újra 1-másfél hónap normál

 

Tehát meg nem mondom, a klasszik protokollban mennyi, de most kb. februárig van cseppem és hát tényleg alig merem leírni, de lassú, folyamatos javulás és sztem a yersiniára is jól hat...

Mondjuk azt mindig melléteszem, hogy előtte nekem 6-8 nagy antibio-kúrám volt...

Kiegészítőket szedek, más gyógyszert tavaly január óta nem.

 

Te most hogy állsz?

 

Előzmény: milla10 (20555)
illatos-fű Creative Commons License 2014.11.23 0 0 20558

Valahol olvastam hogy a gombanak es a borrelianak ugyanaz a gyenge pontjuk egy bizonyos a35 os enzim. Erre egy nemet doki jott ra aki magat kezelte lyme bol antibioval, aztan gombas lett es a diflukantol a lyme tunetei is enyhultek. Aztan kutatott utana es kezelte a betegeit sikeresen. A titok nyitja hogy ismetelni kell a kezelest. A gombaknal a sporak miatt a borrelianal a cista alak miatt.

En ezert szeretem a gyogynovenyeket mert egyszerre antibio es mycocid. Pl. Zsalya.

Előzmény: milla10 (20530)
milla10 Creative Commons License 2014.11.23 0 0 20557

One!

 

az lenne a kérdésem, hogy te hol nézetted a baci értékeidet , vagy mivel?

 

köszi

 

milla10 Creative Commons License 2014.11.23 0 0 20556

zapper után piros pöttyök a bőrön, valakinél?

milla10 Creative Commons License 2014.11.23 0 0 20555

te hol jársz a cowdenben most? nem fogyott még el? jól vagy tőle? nekem 9 hónapra volt, de a hatodiknál kb. éreztem már a jobb agyamat, hogy gond lesz, ha nem kapok valami erősebbet...

Előzmény: Döndöleg (20552)
milla10 Creative Commons License 2014.11.23 0 0 20554

na akkor a mora-t is melléteszem. kicsit furán szedem a cowdent, mondjuk most vagy hatot biztos szedek. van ilyen hozzá, hogy mi passzol, meg mi nem együtt, és ami igen, azt be lehet együtt is venni.

Előzmény: Döndöleg (20552)
milla10 Creative Commons License 2014.11.23 0 0 20553

szóval még nem láttam lábgombát...ööö izé...hát tényleg nem, de gondolom annak viszketnie kellene :)))

hideg nekem a lábam ,kezem is szokott lenni, sőt elég fázós is vagyok, mostanában egyébként még a hőm is alacsonyabb, de nekem pajzsmirigy alulműködésem van és , mindig volt ilyenem.

nem lehet hogy cefi mellékhatás. azt mondod romlik az állapotod, de nem lehet, hogy ez már tényleg herx, amit átélsz? izomfájdalom, fejfájás agyi köddel, hidegérzet, nekem ez beleférne egy jó kis herxbe. azért a sok cefi alatt nem nézetnéd meg egyszer a véred, nehogy kapjál vmit a cefitől, mit tudom én, mondjuk egy trombocitopéniát.

legalább egy általános vérkép,vese, májfunkcióval. bármelyik magánlaborba. én mikor gyógyszert szedek szinte minden héten, vagy minden másodikon megnézetem. tudom, paranoiásan hangzik, de azért a cefi ennél erősebb, és nem néz rád senki.

és kérdezd meg esztót cefi mellett szedhetsz e diflucant legalább egyet ki kellene próbálni, hogy mi a hatása...

 

 

Előzmény: hornet599 (20549)
Döndöleg Creative Commons License 2014.11.23 0 0 20552

Igen, a Mora az antifungál:
http://www.nutramedix.ec/ns/mora

 

Van?

Előzmény: milla10 (20550)
Döndöleg Creative Commons License 2014.11.23 0 0 20551

Igen, nekem ezt B. nézte...

Úgy emlékszem ugyanúgy ment ki valami vérteszt a németekhez, de akkor még egy másik - egyébként kicsit olcsóbb - laborral dolgozott...

 

Közben keresem neked, melyik csepp lenne rá jó, mert az egyik tutira...

Előzmény: milla10 (20550)
milla10 Creative Commons License 2014.11.23 0 0 20550

a mora-t nem láttam, de megnézem!!! cumanda-t szedek rá. g1-es mikrobiológussal beszéltem. mondjam csinál vértesztet, de azt nem kezeli, ha a székletben van, akkor arra probiot ad, ha meg női gond, akkor arra kúpot.  lehet, balaicza ehhez normálisabban áll. vagy spécibben kezeli. csak hát én nem járok hozzá.

Előzmény: Döndöleg (20548)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!