Keresés

Részletes keresés

m41 2321 Creative Commons License 2014.07.22 0 0 24648

Írtam üzenetett fb oldalunkon.

Előzmény: Joe007Hun (24643)
atka01 Creative Commons License 2014.07.22 0 0 24647

buke1 Creative Commons License 2014.07.21 0 0 24646

Joe007Hun: 

 

"Kérdésem mi szükséges a hibamentes működéséhez??" Ez a nagyon ősi pálya a kezdeti időkből? Ha az, akkor ott nem a szokásos xtracks csomag volt, hanem Y tracks.  

Előzmény: Joe007Hun (24643)
Joe007Hun Creative Commons License 2014.07.21 0 0 24645

Jelzem a hogy a Train.exe és Luncher.exe bezárása sikeresen csak akkor történik meg, ha van a rendszereden C: meghajtó!

Ha nem így van akkor tegyél be egy Pendrive-ot a gépbe és nevezd el C:-nak utána már nem kell a feladat kezelővel mindig kilőni a programot!

 

Királyság, hogy ez egy M$ program és ilyen hiba van benne még akkor is ha 2001-es a program! :)

 

Joe007Hun Creative Commons License 2014.07.21 0 0 24644

A 2.es pontban leírt szövegnél pótolom a linket, hogy mi alapján telepítettem fel a programot!

Joe007Hun Creative Commons License 2014.07.21 0 0 24643

Sziasztok!

Ezen a fórumon a 12508-as hozzászóláson be lett linkelve egy letöltés vm15_bp-nyiregy_msts_route.exe pályára, amit ha felrakok akkor tele van hibával az MSTS.

Kérdésem mi szükséges a hibamentes működéséhez??

Természetesen már 1 hete legalább ezt keresem és nem találtam semmit ill. nagyon sok a buktató ezért szeretném a szakikat megkérdezni, hogy ne ezzel töltsem az egész napjaimat, hogy végre működésre is bírhassam a játékot.

Másik alap problémám, azon felül hogy mindent megpróbáltam már jó párszor telepíteni teljesen alapról se jutottam eredményre, hogy az asztalra elkészített MSTS ikon a lucher-t indítja amit persze átírtam train.exe-re és a ram-ot is beállítottam az alap -mem:512 javasolt méretre a program szabályos kilépése során mindig marad egy 'Train Simulator' fejlécen található fekete ablak és ez mind addig úgy marad míg le nem állítom a TASK-ot az XP-ben a szokásos feladat ütemezővel! Olvastam olyat is hogy ez azért van mert nincs C: meghajtóm ami tényleg így van mivel nálam a rendszer meghajtó neve H: !

Természetesen az MSTS a DT-al lett telepítve és ezzel is próbáltam emulálni egy C: meghajtót, de ez sem vezetett eredményre!

A teljes rendszer újra telepítést most hanyagolnám ha lehet. Még persze egy Pendrive -os C:-re átnevezős trükköt megprobálok és jelzek ha az okés!

A telepítési sorrendem:

  1.     TS felrakása az alábbi elérési útvonalra O:ProgramsTrain Simulator  (FULL-osan ill. csak egy feladattal(activity)!)
  2.     Majd ezen link alapján mindent felraktam.
  3.     És végül feltelepítettem a fenti pályát hiba mentesen. (A telepítő nem jelzett hibát!)


Ezt követően elindítom a programot és szépen látom is a bal felső listában ROUTES, hogy ott van egy Europe3 pálya, aminél a jobb oldali részen az Activities modulban a Proba1-8 ig található. Itt már mindegy, hogy melyiket választom egyikre se indul el a program. A válasz általában egy hibaüzenet --> Train world initialization failed. Ha ezt le OK-zom, akkor vissza tudok térni a programba. Itt gondolom még jó pár dolog hiányzik amit sajnos NFO hiányában nem tudok kideríteni, hogy mi az, ami kell a programnak (pályának). Tehát ebben kérném a segítséget, hogy mi legyen a következő lépés. Természetesen a vm15 oldalán is jártam és ott nem találtam meg ezt a file-t, de letölteni még le lehet .)

Természetesen az Acthu.rar és a Consist-ja is meg van ami majd 607MB-ot tesz ki, ezt is kicsomagoltam és bármelyik MSTS alap telepített pályán kiválasztható és működik! Illetve az Alföld összes verziója is meg van 6.0-tól 6.4-ig, de ez igen tetemes mennyiséget tesz ki, ezért nem akartam tele szemetelni az Train Simulator mappáját.

Mint látható nem 1x próbálkozom vele és mindenféle oldalon 2 nyelven is próbálom megtalálni a megoldást, de nem igazán jön össze! :(

A sok hozzászólás között találtam egy OpenRails-t is amiből ezt Open Rails X2354 2014-07-19 23-50-33.zip szedtem le és elindítottam a Menu.exe-t, aminél található  a jobb felső részen egy Tesztelés gomb! Itt egyből látszik, hogy a Europe3 <Betöltési hiba:Proba1> -->  üzenet!

Természetesen az összeset végig teszteltem és ezek nem töltődnek be az összes tőbbi gyári viszont hiba mentesen megy ahogy kell!

Még egy utolsó mondat, hogy a Jászkisér-Nagybereg.exe-t is felraktam és az se indul el bármelyik szolgálatot (Activities-t) választom is a 2 közül!

 

Közben kipróbáltam az OR-ben a Jászkisér-Nagybereg pályát és hibára futott a program, ami készített egy OpenRailsLog.txt-t.

Ebben az alábbi hibákat találta a program és hátha vki észreveszi mi lehet a gondja a programnak!

 

 

 

Mode       = activity
Activity   = O:ProgramsTrain SimulatorROUTESjaszk-nagyb_3ACTIVITIES1 Bemutato NB-PM-JK gyorsvonat.act
--------------------------------------------------------------------------------
Loading  TRK TDB SIGCFG

Warning: Skipped duplicate SignalAspect CLEAR_1 in O:ProgramsTrain SimulatorROUTESjaszk-nagyb_3sigcfg.dat:line 2542

Warning: Skipped duplicate SignalAspect CLEAR_1 in O:ProgramsTrain SimulatorROUTESjaszk-nagyb_3sigcfg.dat:line 2597

Warning: Skipped duplicate SignalAspect CLEAR_1 in O:ProgramsTrain SimulatorROUTESjaszk-nagyb_3sigcfg.dat:line 5238

 DAT ACT RDB CARSPAWN SIGSCR sssssssssssssssssssssWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

Warning: Skipped track section 39865 not in global or dynamic TSECTION.DAT

Warning: Skipped track section 39865 not in global or dynamic TSECTION.DAT

Warning: Skipped track section 39865 not in global or dynamic TSECTION.DAT

Warning: Skipped track section 39865 not in global or dynamic TSECTION.DAT

Error: System.IO.InvalidDataException: Track node  could not be found in the track database.
   at ORTS.Traveller..ctor(TSectionDatFile tSectionDat, TrackNode[] trackNodes, TrackNode startTrackNode, Int32 tileX, Int32 tileZ, Single x, Single z) in c:UsersJamesDocumentsCodingJenkinsworkspaceOpen RailsSourceRunActivitySimulatorTraveller.cs:line 280

 



Segítségeteket előre is köszönöm egy kezdő régóta szeretne vonatozni kolléga .)

m41 2321 Creative Commons License 2014.07.21 0 0 24642

Hát te hülye vagy. Az oldal mindig is fizetve volt. Jól benézted mikor azt mondtuk nincs fizetve. Akkor mit keres nálad a sok szili engedélyünk nélkül. A járműlistát is el lehet felejtened meg az egész oldalamat. Gerinctelen te vagy nem én. Majd a cseheknek írok, taurus meg railjet ügyben. Egyszer már szólva lett szili csörgő legyen el takarítva arról úgy hogy törölheted lefele őket szépen gyorsan. Minden torrentről tudunk ezt is benézted. Az oldal fizetéséhez meg annyi közöd van hogy be csukod a szemed tehát semmi. Pont tőled kérek engedély amikor te se kérsz semmire se engedélyt. Előbb a saját szemét telepeden takaríts azután nyisd ki a szád. Nekem meg ne írkálj meg mondtam már. Te vagy a segg nyaló nem én. Te nyalsz segget folyton mindenkinél. Én nem vagyok gerinctelen de egy átszámozós oldalt nem fogok reklámozni sehol. Előbb gondolkodni kéne azután cselekedni.  Én már neked nem írok semmit mert nem fogod fel úgy sem a dolgokat.  Nincs agy nálad. Sértegetni tudod a másikat meg látszik ez az ovis szintnél vagy még mindig. Pont miattad van zárva. Már most is ki lesz fizetve az oldal minden számlám meg van róla úgy hogy nem tudsz te semmit semmiről sem. Csak ugatsz mint egy kutya  nagy világba. Mindenki tudja hogy te is festesz át gépeket mert ott a neved az átfestőnél hogy atka01. Hülyének meg nem tudsz nézni. Erre már ne is válaszolj mert nem érdekel már amit írkálsz meg sok hazugságot össze hordhatsz mindenki tudja mi az igazság csak te meg a bandád nem.  Az oldalamat meg mindent lehet elfelejtened mert neked ahhoz semmi közöd és ne is használd őket. Neked meg van tiltva remélem érthető voltam.  Majd meg tudod mit fogok csinálni. Téma lezárva. Még egyszer le írom hogy fel fogd az oldalamhoz semmi közöd sem a járműlistához sem a letöltésekhez és nem használhatod őket fogd fel végre. 

Előzmény: atka01 (24641)
atka01 Creative Commons License 2014.07.21 0 0 24641

Jó hülyének nézni az embereket?

Mindenki tudja nem tudod fizetni az oldalt, nem én miattam van zárva.

 

Meg járom? Mert mit csinálsz? Seggbe szúrsz a nyelveddel!? Jaj.

 

De ha már itt járunk, mit keress a járműlistádban 480 005 engedély nélkül.

És vagy olyan gerinctelen, hogy nem az oldalt, csak a data linket teszed be. 

 

Hagy békén engem is, az oldalam is, mert tényleg be linkelem a torrent oldalt.

 

 

Előzmény: m41 2321 (24640)
m41 2321 Creative Commons License 2014.07.21 0 0 24640
Magadról beszélsz. Oldalamat el lehet felejtened. Miattad van zárva jobb ha mindenki tudja. Akkor el jött az idő hogy el húz minden honnan. Engem meg ne szidj mert meg járod. Mindenkinek jobb tudni hogy át számozott dolgok vannak ott. Akkor írok amikor akarok meg azt amit akarok. Nem te fogod meg mondani.
Előzmény: atka01 (24639)
atka01 Creative Commons License 2014.07.21 0 0 24639

 

Kis köcsög, még egy húzásod van.

Aztán be linkelem az oldalad, ahonnan el érhető.(torrent) 

Előzmény: m41 2321 (24635)
Serpenthelm Creative Commons License 2014.07.20 0 0 24638

Köszönöm, ez segített!

Előzmény: m41 2321 (24637)
m41 2321 Creative Commons License 2014.07.20 0 0 24637

Nem tudom. Én kézzel cserélem jegyzettömbben. Van egy link fb oldalunkról itt a fórumon ott van a járműlista ott le írtam,hogy kell jegyzettömbben cserélni a  dolgokat.

Előzmény: Serpenthelm (24636)
Serpenthelm Creative Commons License 2014.07.20 0 0 24636

Értem, köszönöm!
És a vm15 oldalán fellelhető consist cserélőnek van valamilyen megoldása, hogy fusson win7 64bit-es változaton? Esetleg egy újabb vagy más szoftver, ami jó ugyanarra?

Előzmény: m41 2321 (24635)
m41 2321 Creative Commons License 2014.07.20 0 0 24635

Augusztusban nyit az oldalunk már mint a mstshungary. Szatka oldalán át számozott gépek vannak. Min da mi meg V43 1048 munkája. Azok nem textes gépek én így nem ajánlom a letöltésüket.

Előzmény: Serpenthelm (24634)
Serpenthelm Creative Commons License 2014.07.20 0 0 24634

Sziasztok!

Az elmúlt időben elég sok act-ot sikerült letöltenem, amihez hdmsts vagy hasonló "nem acthu-s" mozdony kellene, viszont nincs egy olyanom sem, ami normálisan működne. szatka.hupont.hu-ról töltöttem le V43 modelleket, de ha jól látom, ezekben nincs vezetőállás, sem hangok, tudnátok adni egy oldalt vagy elérhetőséget, ahonnan ezeket meg tudnám szerezni? Nem muszáj egy komplett pack (de nem gond), az is elég, ha egy V43 mozdonyt mutattok valahol, majd consist cserélővel megpróbálom kicserélni őket.

Előre is köszönöm a segítséget!

m41 2321 Creative Commons License 2014.07.18 0 0 24633

Helló!

 

Írj ide privátba és segítek: https://www.facebook.com/mstshungary?ref=hl&ref_type=bookmark

Majd adj majd képet a játékból meg hibát,hogy mit ír ki.

Előzmény: Törölt nick (24632)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.18 0 0 24632

Sziasztok!

A Bdt 4xx -as ok nekem valahogy soha nem jók. az egyikben nem látszik a vezetőállás a másik 2 be se tölt.Tudna segíteni valaki?Előre is köszönöm

 

MarCee Creative Commons License 2014.07.16 0 0 24631

Sziasztok!

 

Mindössze annyi a problémám, hogy Win 8.1 alatt nem fut az MSTS... Van valami megoldás erre?

 

Marci

atka01 Creative Commons License 2014.07.12 -1 0 24630
Előzmény: Bence9509 (24628)
m41 2321 Creative Commons License 2014.07.12 0 0 24629

Helló!

HDMSTS oldal teljesen megszünt! Mstshungary oldal van helyette. De most zárva van az oldalunk karbantartás miatt. Augusztusban lesz elérhető.

Előzmény: Bence9509 (24628)
Bence9509 Creative Commons License 2014.07.12 0 0 24628

Sziasztok !

HDMSTS-es vonatok elérhetőek valahonnan ? Vagy teljesen megszűnt ? 

Törölt nick Creative Commons License 2014.07.11 0 0 24627

Sziasztok! Van fokozatkapcsolós szili és ha van akkor honnan lehet letölteni?

atka01 Creative Commons License 2014.07.09 -1 0 24626

 

http://szatka.hupont.hu/  Tölthetők

Turner Tibor Creative Commons License 2014.07.08 0 0 24625

Köszi szépen :) Írtam is üzenetet :)

m41 2321 Creative Commons License 2014.07.08 0 0 24624
Előzmény: Turner Tibor (24622)
m41 2321 Creative Commons License 2014.07.08 0 0 24623

Nem ismerlek így tehát nem. Mert kell consistot kell csinálni conbuilder programmal vagy ts EDITORS&TOOl-sal.

Előzmény: Turner Tibor (24622)
Turner Tibor Creative Commons License 2014.07.08 0 0 24622

Így sem működik :( pedig követtem a leírást. A másik, hogy tettem a játékba gysev ic packot, de ha belépek a játékba nem találom, miért nem találja meg a játék a gysev ic packot? És lenne egy olyan kérdésem még, hogy Traxx mozdonyt hol tudok leszedni amihez van consist is? M41 kaphatok tőled egy facebook elérhetőséget, hogy privátban tudjak beszélni veled? Előre is köszönöm :)

m41 2321 Creative Commons License 2014.07.08 0 0 24621

Helló!

 

msts flirt oldalon van le írás olvasd el.

Előzmény: Turner Tibor (24619)
Tomika... Creative Commons License 2014.07.07 0 0 24620

Köszönöm, de már rég beüzemeltem.

Előzmény: Serpenthelm (24617)
Turner Tibor Creative Commons License 2014.07.07 0 0 24619

Sziasztok, valaki tudna abban segíteni, hogy hogyan tudnék Flirt motorvonatot betenni a játékba? annyiszor próbáltam már és amikor elindítottam a játékot mindig hibaüzenetet írt ki. a másik meg miért van az, hogy a v43 mozdony amikor megáll az összes hangja eltűnik?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!