Keresés

Részletes keresés

Banda Loma Creative Commons License 2014.06.03 0 0 12437

Lehet tudni valamit a idei edzőtáborról,hogy hol lesz?

cwetka15 Creative Commons License 2014.06.03 0 0 12436

Nem örülnék reaktivált B-s falábúaknak. Mustafit nem láttam a német keretben. Kikerült?

SuperBazza Creative Commons License 2014.05.24 0 0 12433

There are rumours that #Sampdoria will head to England for a pre-season tour this summer.

West Ham, Norwich, Fulham and West Bromwich Albion are rumoured to be potential opponents.

Before the tour, Sampdoria will play Eintracht Frankfurt in the Riccardo Garrone Trophy at the Marassi.

cwetka15 Creative Commons License 2014.05.18 0 0 12430

Jó lenne ha maradna Sinisa, de Allegrivel sincs bajom. Nem tartom rossz edzőnek.

 

SuperBazza Creative Commons License 2014.05.18 0 0 12429
laco1005 Creative Commons License 2014.05.18 0 0 12428

Én úgy tudom , hogy a Lazio Francesco Guidolin-ra haj,. illetve ha edzőt cserél akkor fizetnie kellene Reja-nak, meg talán még Petkovic fizetését is utalja.

Sinisa szerintem nem fog maradni, valaki el fogja vinni, mert nem tudjuk azt biztosítani amit szeretne.

A Genoa elött vagyunk, ez tutti.

Előzmény: Törölt nick (12427)
SuperBazza Creative Commons License 2014.05.14 0 0 12425

Sinisa marad, aláírt!

cwetka15 Creative Commons License 2014.05.11 0 0 12423

Hát jobb, hogy nem láttam a meccset... A gólokat megnéztem. Mi szépeket rúgtunk nagyon. Fiorillo teljesítménye nagyon nem tetszett. Normális kapus sztem 2-őt megfog belőle, de a védelem is fos volt ahogy láttam. Annak örülök, h a szasszuló kifújta a kiscsapat orrát. Kaptak ők is egy laza 4-est, bár az otthoni 5ös égőbb mindig. De kis túlzással a primavera játszott...

ParmaBoys Creative Commons License 2014.05.06 0 0 12421

http://www.gazzettadiparma.it/video/186384/Non-fa-notizia---.html

Egy kis videó a vasárnapi festaról,remek idő volt,számotokra tét nélküli meccsen egy kellemes kirándulást tudhatott maga mögött mindenki aki eljött genovából.

solo_la_samp Creative Commons License 2014.05.04 0 0 12420

A papírorma szerint leadtuk a pontokat a testvéreknek egy remek hangulatú meccsen. Mondjuk Schelotto góljáig én azt hittem, hogy bekotrunk egyet és az őszihez hasonlóan egy baráti 1-1 lesz, de az igaz, hogy a sonkások még odaérhetnek az el-re szóval hajrá, rajtunk nem múlik.

 

Jövő héten jön az utolsó hazai, a Napoli ellen. A kupát már behúzták, 3. hely és a Bl playoff már megvan nekik, papíron sok motivációjuk nem lesz, így jó lenne szépen búcsúzni a hazai közönségtől, meglátjuk.

 

AVANTI DORIA!!!

ParmaBoys Creative Commons License 2014.04.28 0 0 12418

Igen,megyünk ahogy írtam is. Gyere,gyertek ti is, vendégeknek ingyenes lesz a belépés,jó lenne bandázni egyet a cimbicsapat magyar tagjaival.

SuperBazza Creative Commons License 2014.04.28 0 0 12417

Pagliuca, Mannini, Katanec, Pari, Vierchowood, Lanna, Lombardo, Cerezo, Vialli, Mancini, Dossena.

Allenatore Vujadin Boskov.

 

 

solo_la_samp Creative Commons License 2014.04.28 0 0 12416

Olyan nagy volt a csend, h én azt hittem nem lesz semmi a dologból,és egyéb programot szerveztem a hétvégére. Ti mentek végül? 

Előzmény: ParmaBoys (12410)
solo_la_samp Creative Commons License 2014.04.28 0 0 12415

Isten nyugosztalja a Mestert!

 

Kellet a tegnapi győzelem,így legalább nem mi tartjuk benn ezt a hulladék chievot. Oda-vissza vertük őket, úgyhogy mindent megtettunk az ügy érdekében:))

_madbalee_ Creative Commons License 2014.04.27 0 0 12412

Boskov ma elhunyt :(

ParmaBoys Creative Commons License 2014.04.27 0 0 12411

Egy kis infó ha valaki szándékozik jönni a hétvégi Parma-Sampdoriára.
A 2 klub barátsága miatt,szurkolói kártya nélkül bemehetek a nézők ahova jegyet  vásárolnak.
Így minden vendég tifó ,1 helyen szurkolhat csapatának.

La vendita dei biglietti sul circuito Lottomatica/Listicket inizia lunedì 28 aprile alle 10.

Per questa gara, per acquistare il biglietto, non è necessaria la Tessera del Tifoso. Per cui chi proviene dalla Liguria o per chi vuole acquistare il settore Ospiti basta il documento d’identità

Hanno diritto al biglietto RIDOTTO ove previsto:

Donne-Under18-Over65-Invalidi con grado superiore al 70% certificato.

Gli Under 14, solo se accompagnati da un parente fino al 4° grado, possono, col documento d'identità, ritirare alle casse il biglietto gratuito.

Di seguito l'elenco dei prezzi:

ORARI DI VENDITA BIGLIETTERIE STADIO

Sabato 03/05 dalle 10 alle 13 e dalle 16,30 alle 19,30
Domenica 04/05 dalle 12 in poi

 

https://www.listicket.com/ticketing/acquisto/acquistoStep1/28557/PARMA-vs-SAMPDORIA-Serie-A-TIM-2013-2014?lang=it

ParmaBoys Creative Commons License 2014.04.25 0 0 12410

Ciao a tutti! Nemsokára itt a közös meccs, Parma-Doria, év elején páran jeleztétek,hogy jönnétek! Aktuális még valakinek?

laco1005 Creative Commons License 2014.04.23 0 0 12409

laco1005 2014.03.20 16:15:09 ©    12326

Mindentől függetlenül egy pár meccsre ki lehetne próbálni Fiorillot. Véleményem továbbra is az , hogy benne több a lehetőség mint Da Costában! Sampdoria vs Roma kupameccs, tudom ez csak egy meccs, de van benne potenciál higgyétek el.

 

sjose 2014.03.21 04:29:20 ©    12327

Fiorillot par eve mar berakta valaki tetmeccsen es egy katasztrofa volt... Da Castarol sokat elmond hogy az Anconatol sikerult anno megszerezni es csak azert jutott szohoz mert a klubvezetes nem akart penzt kolteni kapusra.

Előzmény: laco1005 (12326)

 

Szerintem is hiba elfecsérelni a tehetségeinket. Pár éve nem volt a toppon de a kapusok később érnek.

Bár én is elismerem egy meccs alapján ítéltem meg, hogy egy lehetőséget megérdemelne!

Előzmény: Törölt nick (12408)
Gianluca Vialli Creative Commons License 2014.04.19 0 0 12406

hopsz a mai meccsről lemaradtam, de talán jobb is. nem mondom h bunda volt, inkább úgy fogalmaznék hogy szerintem Szinisa volt túl jólelkű.. mindenki gondolja úgy ahogy akarja:)

laco1005 Creative Commons License 2014.04.19 0 0 12405

Fiorillot kellene játszatni mint azt már mondtam korábban !!!

Ő az egyetlen pozitívum ezen a meccsen. Az eredmény sajnos nekünk már mindegy, fiatalokat ki lehet próbálni.

SuperBazza Creative Commons License 2014.04.19 0 0 12401

Raktam is magunk ellen tippmixen.

Szépen kúszik fel a Samp oddsa, alighanem tudnak ők is valamit...

Előzmény: Törölt nick (12400)
solo_la_samp Creative Commons License 2014.04.14 0 0 12396

A tegnapról:

 

Az Icardi-Maxi ügyet pont leszarom, nekem, mint szurkolónak semmi közöm ahhoz, hogy mit csinálnak egymás asszonyával. Viszont amit ez a kis gyökér leművelt tegnap az nálam is kiverte a biztosítékot. Exet ilyen gusztustalanul ünnepelni volt csapata ellen én még nem láttam. Erre nem mentség, hogy heccelték a nézőtérről, azért keres ö eurómilliókat, hogy az ilyen helyzeteket sportemberként kezelje. Tavaly sem volt a kedvencem, ezzel teljesen leírta magát, kb. ilyen Balotelli szint, ő mutogat ki a szurkolóknak...

 

A meccs:

 

Nem értettem, hogy miért nem Okaka kezdett, eleve jobb formában van mint Maxi + ezzel a felvezetéssel, nekem egyértelmű volt, hogy Csukának kellett volna kezdenie a két kisemberrel. A tizenegyes sorsa is egyértelmű volt onnan, hogy kiderült ki lövi... Eder is hatalmas barom volt, bár hozzá teszem, hogy fordítva (milánóban ha mondjuk a kis gyökér icardi játssza ezt el) valszeg nem lett volna két sárga 1 percen  belül...  Ennek ellenére sokat elmond erről a foskupac Interről, hogy 10 emberrel is felborult a pálya az első félidőben és Handanovics volt a legjobbjuk. A második félidóben már csak az volt a kérdés, hgoy mikor jön a második gól és mikor esünk össze. Mindenesetre szomorú, hogy egy ilyen pocsék Internek ami március közepén nyert utoljára, mi adjuk vissza az önbizalmát.

 

"....es 3 fordulo ota nem rugtunk egy arva golt sem..." 

 

Engem is ez zavar a legjobban. Catania ellen egyértelmű, hogy az Okaka-Sansone-Soriano támadósorral kell kezdeni ők legalább motiváltak lennének és a b csapat trükk már bejött a Hellas és a Sassuolo ellen. Mondjuk nagyon nincs is más verziónk. Maxit ugye nem kéne már erőltetni, Éder Mester kipontozta magát, Gabbiadini még sérült lesz valszeg. A hazaiaknak kb az utolsó szalmaszál leszünk, és bár Szinisát nem így "ismertük meg" , de mégiscsak Olaszországról van szó, és neki van ugye cataniai múltja, nehogy Szicílián felejtsünk egy(három) pontot...

Sala79 Creative Commons License 2014.04.14 0 0 12394

Én abban nem látok semmi rosszat, hogy elment az Interbe és gólt rúg nekünk (elvégre ezért igazolták) . Engem a gólöröm bosszant, de lehet egyedül vagyok vele. Azért azt elfelejtette, hogy itt kapott lehetőséget és itt "lett" játékos! Jelzem tavaly se szerettem és nagyon örülök, hogy ez a féreg elment a városból, de kicsi csalódásom van, hogy ezt nem mankóval tette...

Sala79 Creative Commons License 2014.04.14 0 0 12392

Nagyon sajnálom, hogy ilyen emberileg 0 ember egyáltalán a csapatom mezét felvehette... Nem tudom igaz lenne az a hír, hogy már akkor gerincre vágta a Maxi nőjét, amikor csapattársak voltak, de ha így van, akkor nagy csalódás, hogy nem hordágyon hagyta el a pályát ez mocsok!

cwetka15 Creative Commons License 2014.04.13 0 0 12391

Ekkor sajnálom, hogy nincs lehetőség ilyenkor a büntető embert beküldeni, mint a hokiban. Tuti megtapostattam volna. Nekünk köszönhet az a kis takony mindent, h nem vmilyen primaveras csapatban szaladgál most. Remélem 1-2 szurkoló azért felkeresi...

Előzmény: Gianluca Vialli (12390)
Gianluca Vialli Creative Commons License 2014.04.13 0 0 12390

"Ezt az Icardit azért érdekes fából faraghatták. A magánéleti dolgait tegyük is félre, de még bőven nincs egy éve, hogy otthagyta a Doriát, azt a klubot, amelyik tényezővé tette, erre így ünnepel az első gólja után. Ráadásul a második találata után még ennél is látványosabban ünnepeltette magát az Inter-szurkolókkal.

Köszönjük, leülhet!"

SuperBazza Creative Commons License 2014.04.13 0 0 12387

Na jó most kapcsoltam ki.

Remélem, hogy ezt a Maxi Lopezt nem kell jövőre a csapatban látnom Da Costaval együtt.

Még a bíró élvezkedjen, hogy minden Samp belépő után sipákol amoda meg semmit.

Undorító, hogy mindig nyomni kell a nagyobb csapatokat előre.

cwetka15 Creative Commons License 2014.04.13 0 0 12386

Na akkor itt kapcsoltam el. Remélem nem lesz több...

SuperBazza Creative Commons License 2014.04.13 0 0 12385

Lassan a bíró is közösülhetne a mamájával.

cwetka15 Creative Commons License 2014.04.13 0 0 12384

Lehetne vagy már 3:1, 4:1. Hogy a picsába fogja meg ezeket? Da costa meg azt is bevédi amit bele rúgnak...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!