Keresés

Részletes keresés

Gyulus Creative Commons License 2014.08.07 0 0 786

Már kapható a Szabotázs DVD-n. Kár, hogy vacak lett a transzfer: a kép gyakran ugrik egyet. :(

Thomas_ Creative Commons License 2014.04.06 0 0 785

Én nem is tudom, hogy ez a szinkron dolog miért alakult ki egyáltalán annak idején, szerintem annyira egy természetellenes valami, hogy nem a színészek hangját halljuk egy film közben. Még rosszabb, mint a playback koncert, mert arra legalább van értelmes magyarázat:) Bár én arra tippelek, hogy régen, amikor még kicsit voltak a TV-k, és sokkal-sokkal rosszabb a képminőség, nem tudtak volna normálisan olvasható feliratot a képre tenni, vagy talán azért, hogy az olvasni nem tudó gyerekek is megnézhessék. Ma már bőven elég lenne a meséket alámondani magyarul, de sajnos ez az egész iparág már régen kiépült, az embereknek ez vált természetessé, és gondolom el is tartja a színészeket, amióta alig készülnek magyar filmek... szóval mindenkinek túl kényelmes, hogy megváltozzon:) Ez van, már beletörődtem, de most már szerencsére nincs az ember rákényszerítve a mozikra, inkább várok pár hónapot, és megnézem úgy, ahogy én szeretném:)

Előzmény: Gyulus (784)
Gyulus Creative Commons License 2014.04.06 0 0 784
Én alapvetően szinkron-párti vagyok, így ez engem nem zavart, sőt! Mondjuk felirattal is megnéznem, ha úgy adnák, szóval nekem végülis mindegy.
Előzmény: Thomas_ (783)
Thomas_ Creative Commons License 2014.04.06 0 0 783

Mondjuk én igazán akkor mennék, ha a hangját is hallhatnám, de szerintem mindkettő szinkronizálva volt. A The Last Stand biztosan, mert azt láttam, de mintha végül az Escape Plan-ről is azért tettem volna le. Előbbire is úgy nyertem a jegyet, lebutított filmért már nem vagyok hajlandó fizetni, hogy aztán meg végig bosszankodjak, hogy élvezhetetlen:(

Előzmény: Gyulus (782)
Gyulus Creative Commons License 2014.04.06 0 0 782
Én mindkettőt megnéztem moziban. Szívesen megnéztem volna őket többször is, de a legközelebbi mozi tőlünk 40 km-re van, így ez végül elmaradt.
Előzmény: Thomas_ (781)
Thomas_ Creative Commons License 2014.04.06 0 0 781

Tényleg? Hát az elég durva...
Mondjuk én bevallom, hogy az Escape Plan-re sem mentem már el, teljesen leszoktam a mozizásról, itthon sokkal jobb megnézni! Legutóbb talán a The Last Stand-en voltam, azóta nem moziztam. De azért egy Arnold filmre még csak-csak elmennék a jövőben, ha mondjuk nem szinkronizálják le.

Előzmény: Gyulus (780)
Gyulus Creative Commons License 2014.04.05 0 0 780
Sajnos úgy hallottam, nálunk nem lesz moziban, és BD-n se, csak DVD-n. :(

Hihetetlen, de hosszú idő után úgy néz ki, ide is eljutottunk: egy Schwarzenegger-filmet nem mutatnak be itthon moziban.

De csak így tovább, hajrá letöltögetők! :(
Előzmény: Thomas_ (779)
Thomas_ Creative Commons License 2014.04.05 0 0 779

Mint film, nekem az Erőnek erejével azért jobban tetszett, és Arnie-nak is jobban állt az a szerep szerintem:) De a Szupercella értékéhez meg tényleg sokat hozzáadott, hogy a két legenda végre összehozott egy közös filmet, szóval nálam kb. egy szinten van a kettő:) Biztos, hogy én is meg fogom még többször is nézni őket, egyelőre csak egyszer-egyszer láttam, szóval még akár változhat is a véleményem, de ettől függetlenül minden új Arnie filmnek nagyon örülök:) Amerikában már a Sabotage-t is bemutatták, vajon az mikor ér el hozzánk?

Előzmény: Gyulus (778)
Gyulus Creative Commons License 2014.03.07 0 0 778
Mozi után már kétszer meg tudtam nézni itthon is: BD-n már megvettem, és meglesz majd DVD-n is. Nekem mindkét új film tetszett, de a Szupercellában szerintem jobb volt Arnold. Nagyon tetszett ez az ősz, körszakállas fazon, és határozottan úgy éreztem, hogy itt már jobban élvezte a forgatást, sokkal inkább visszatalált színész önmagához. A rajzolós jelenetben már 100%-ban a régi önmaga volt. :)
Előzmény: Thomas_ (776)
Nohabf Creative Commons License 2014.03.07 0 0 777

A Supercella nekem tetszett,az Erőnek erejével kicsit erőtlen filmje után jó volt megnézni.

Előzmény: Thomas_ (776)
Thomas_ Creative Commons License 2014.03.07 0 0 776

És hogy tetszett a Szupercella? Arról nem is írtatok:) Nekem nagy élmény volt, mint Arnold minden filmje:) Meg aztán, hiába az Expendables filmek, mégis csak ez volt az igazi közös filmje Sly-al, ahol főszereplők voltak!!:) Szóval régi álom volt ez, így látni őket egymás mellett:)) Jöhet a Sabotage!:)

space2 Creative Commons License 2014.01.10 0 0 775

Előzmény: space2 (773)
space2 Creative Commons License 2014.01.10 0 0 774

Valahogy éreztem,hogy itt vagy!Warez,na igen csak ismersz:)

Előzmény: Gyulus (772)
space2 Creative Commons License 2014.01.10 0 0 773

Hangoztattam mennyire hiányzik a szinkron,bizonyos kiadásokban,pedig más fórumban említettem,hogy nem szeretem Reviczky Gáborral hallani Schwarzit!De akkor is hiányolom a szinkront,azokról a dvdk-ről amiket nem úgy adtak ki...Nos amit mindenképp keresnék,az a JAYNE MANSFIELD STORY magyar felirattal,dvd-n,mivel nem sok esélyt látok,hogy bármelyik magyar tv leadná szinkronizáltan...A másik:A TERMINÁTOR A CSÚCSRA TÖR na ezt ugyanúgy dvd-n keresem,magyar+angol hanggal,mert csak átkonvertáltan van meg.Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni!/biztos megrendeltem volna már rég külföldről az emlitett dvd-ket,ugyanugy mint amire már vagy 10éve vágyom:cmd 40-tipusú óra,de sajnos béna vagyok az ilyenek rendeléséhez,meg nem is bízom bennük...Várom a hozzászólásaitokat,és erről is:2:12-TŐL:)

http://www.youtube.com/watch?v=gm_1MrY1-3Q

NA IGEN...HA EZT ÉLŐBEN EZZEL A BRAD FIEDEL ZENÉVEL LÁTNI ÉS HALLANI AZT HISZEM SOK EMBERNEK ELAKADNA A SZAVA:)ÉN KÖPNI,NYELNI NEM TUDNÉK!

Előzmény: space2 (771)
Gyulus Creative Commons License 2014.01.10 0 0 772
Mindig csak a warez? ;-)
Előzmény: space2 (771)
space2 Creative Commons License 2014.01.10 0 0 771

Előzmény: space2 (770)
space2 Creative Commons License 2014.01.10 0 0 770

Na,ezt mindenképp le szerettem volna irni valahova.Az ACÉLIZOM ÉS HERKULES-hez nincs hozzáfűzni valóm.A MARADJ ÉHEN:írottan van meg,dupla szinkronnal és menüvel,sajnos az angol hang hiányzik,de örülök,hogy igy is összehozta valaki!KAKTUSZ JACK:angol+magyar hanggal,menü nincs./megvásárolhattam volna,de szinkron nélkül nem kellett/JAYNE MANSFIELD STORY:na ez gáz mert konvertált és semmilyen magyar vonatkoztatás nincs rajta!/ha valaki hozzájut ehhez a dvd kiadáshoz,és magyar feliratot tesz rá,értesítsen,ha kérhetem./A CONAN A BARBÁR,CONAN A PUSZTÍTÓ,TERMINÁTOR-ezekre se tudok mit mondani,mert szintugy műsorosak mint az első 2 emlitett filmek.A VÖRÖS SZONJA:nos ez megvan műsorosan,de mindenképp meg kellett szereznem az eredeti Vajda-voice féle szinkronnal!!!/probléma nem volt,hogy megszerezzem a szinkront,mert a filmet még az M1-ről rögzitettem vhsre 1992-ben:)/tehát még plusszban,megvan írottan,ugyanez a kiadás,de ami nagy lényeg a számomra,hogy rajta van ez az emlitett szinkron!A KOMMANDÓ:műsorosan,és külön írottan más menüvel,és az eredeti szinkronnal!PISZKOS ALKU,RAGADOZÓ:no comment,MENEKÜLŐ EMBER:egész jó mozgó menüvel+a video 2000-res narráttal:)/ami még jobban tetszik mint a szinkron!/+szinkronnal!az angol hang sajna itt is lemaradt.De ennek is örülök,hogy valaki igy megcsinálta!VÖRÖS ZSARU,IKREK:no comment.AZ EMLÉKMÁS:csak a papirtok hiányzik sajna...ugyanugy mint a VÖRÖS SZONJÁRÓL.OVIZSARU:no comment,TERMINÁTOR 2:na én speciál nagyon sajnálom,hogy beletették,az anno kivágott jeleneteket!De sebaj,még plusszban megvan az eredeti mozis verzióval,hasonló menüvel,mint e kiadásban:)sorolhatnám bőven,mi az ami hiányzik e dvd-ből,amit megszoktam a mozis verzióban!AZ UTOLSÓ AKCIÓHŐS:na ez is írott de szinte ugyanaz mint ez a kiadás aminek a borítoját látjátok,de rajta van az eredeti szinkron,ami nagy lényeg nálam!/természetesen ezt is megvettem volna ha van szinkron/KÉT TŰZ KÖZÖTT,JUNIOR,VÉGKÉPP ELTÖRÖLNI:no comment.HULL A PELYHES:Ugyanez a kiadás ami itthon jelent meg,de írott mivel ezen rajta van a szinkron./ezt is megszerezhettem volna/BATMAN ÉS ROBIN:a második szinkronos kiadás,de mivel jobban tetszett az első kiadás borítója,igy azt használom.ÍTÉLETNAP,A 6.NAPON,AZ IGAZSÁG NEVÉBEN,TERMINÁTOR 3:no comment.AZ EXPENDABLES 2-őt azért soroltam ide mert,nem mondom,hogy bőven,de azért csak"nagyobb" szerepe van a filmben.ERŐNEK EREJÉVEL:no comment.

sade márk Creative Commons License 2013.07.30 0 0 769

Na igen...de azért egyszer ösze fog jönni!Mindenképp látni szeretném egyszer élőben!BOLDOG SZÜLINAPOT NEKI!

Előzmény: Gyulus (767)
Gyulus Creative Commons License 2013.07.30 0 0 768

Isten éltesse Arnoldot a 66. születésnapján!

Gyulus Creative Commons License 2013.07.11 0 0 767

Ennél jobb lett volna július 1-jén Thalban lenni. Ott oldottabb volt:

 

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/942968_416078655175379_1339636882_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/67800_416078898508688_1472845259_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/67800_416078901842021_1018579279_n.jpg

 

forrás: https://www.facebook.com/pages/Arnold-Schwarzenegger-Museum-Thal

Előzmény: sade márk (766)
sade márk Creative Commons License 2013.07.07 0 0 766

akár,jah,de a katasztrófafilm műfaj az még hiányzik!Stallonenak megvolt de neki még nem sajnos.de mi...megint lemaradtunk Gyulus...http://www.hir24.hu/szines/2013/07/04/budapesten-jart-arnold-schwarzenegger/

Előzmény: Gyulus (765)
Gyulus Creative Commons License 2013.07.07 0 0 765

Az Ikrek és a Junior kis jóindulattal akár romantikus vígjátéknak is tekinthető. :-)

Előzmény: sade márk (764)
sade márk Creative Commons License 2013.07.02 0 0 764

természetesen először is nagyon várom az escape plan-t,de ha tényleg főszerepet vállal a maggie c. horrofilmben /ami tökjó lenne/ akkor már ha jól számolom csak katsztrófafilmben nem szerepelt még és romantikus műfajban.persze az utóbbinak nem tudom,hogy örülnék-e,de a katasztrófafilm-nek igen!szóljatok ha esetleg kihagytam volna valami műfajt amiben még nem láthattuk Schwarzit.

sade márk Creative Commons License 2013.06.27 0 0 763

NA EZ MÁR VALAMI!!! NAGYON-NAGYON VÁROM!!!

Gyulus Creative Commons License 2013.06.18 0 0 762

Közben ismét ránéztem, és mégis felbukkant közben középen egy "banner": http://filmrakat.hu/arnold-schwarzenegger-terminator-5/

Előzmény: Gyulus (761)
Gyulus Creative Commons License 2013.06.18 0 0 761

Ha ez reklám volt, elég ócskára sikerült, mert semmi ezzel kapcsolatos infót nem találtam az oldalon. Esetleg egy közvetlen link szerencsésebb lett volna.

Előzmény: irokob (760)
irokob Creative Commons License 2013.06.14 0 0 760

Hátha valaki még nem hallotta: Arnold Schwarzenegger jövőre szerepel a Terminátor 5-ben! (filmrakat.hu)

Gyulus Creative Commons License 2013.05.29 0 0 759

És már meg is van:

Előzmény: Gyulus (758)
Gyulus Creative Commons License 2013.05.27 0 0 758

DVD-n már megvan, holnapra remélhetőleg BD-n is birtokolhatom. :-)

Előzmény: sade márk (757)
sade márk Creative Commons License 2013.05.25 0 0 757

"Ray,Ray!Mi az Istennyila történt a kocsimmal??-Legközelebb ne álljon a tűzcsap melé!BUNKÓ."XDXDXD Ha nem láttam 10x akkor egyzer se!"Minden kacatjának ad egy hülye nevet?-Csak a kedvenceimnek."

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!