Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

gézanagy Creative Commons License 2012.09.03 0 0 1011
Hello.nekem allandoan beriasztott magatol! Vegül kiderült h a riaszto egysegnek a sorkapocs dugojaban a saruk lazak voltak! Direktre forrasztottam öket,azota tuti!
Előzmény: dagadt36 (1007)
gézanagy Creative Commons License 2012.09.03 0 0 1010
Hello..mennyiert adod d riasztot, ha megvan meg!
Előzmény: dagadt36 (1008)
gézanagy Creative Commons License 2012.08.27 0 0 1009

Hli.. mennyi?

Előzmény: dagadt36 (1008)
dagadt36 Creative Commons License 2012.07.30 0 0 1008

Igy néz ki a riasztó

dagadt36 Creative Commons License 2012.07.30 0 0 1007

Sziasztok!! Van nekem egy Bosch bloctronic rf 2002 autórisztóm ami imobileser is egyben és vadi új még sosem volt beszerelve valamint akumlátoros szíréna is van hozzá színtén vadi új.A kérdésem az lenne hogy mennyiért lehetne ezt eladni mert nekem nincs rá szükségem..Válaszokat elöre is köszönöm..

benojeno Creative Commons License 2012.07.29 0 0 1006

Bajban vagyok! Egy Traxalarm riaszto es egy MP-45 Mobil Pager parositas dilizett be. Eddig
minden rendben volt a riasztoval, tette a dolgat
hiba nelkul, ha aktivalodott, jott a hivas a pager-rol. Ma reggel viszont, amikor inditottam volna a jarganyt, az
nem indult. Beneztem a motorterbe, megmozgattam az aksi sarujat, es

mar indult is. Kb. 20 km mulva megalltunk, leallitottam a motort, amely ujra nem indult, ezert
kulccsal meghuztam a sarut, erintkezik is azota rendesen. Pittyent
kettot a riaszto, amikor a sarut visszaigazitottam. Aztan tiz percre
ra, utkozben vettem eszre, hogy a nemara tett mobilon tizenakarhany
nem fogadott hivas van a GSM Pagertol. Azota 5 percenkent, neha ketpercenkent hivogat,
hiaba nyomom ki a hivast, folytatja a telefonhivast a megadott szamokra, nem all le. Probaltam mar mindent. Ki-bekapcsoltam a riasztot; szervizuzemmodba tettem... A Pager csak hiv
szorgalmasan, nem hagyja abba.
Mit tudnek tenni, hogy helyrealljon a rend? Felek, hogy lemeriti az aksit, meg hat az egesz nem mukodik most rendesen, tiszta ideg vagyok...

drMinit Creative Commons License 2012.07.19 0 0 1005

Én így látatlanban csak-csak azt mondom, valamelyik nyílászáró nyitva van...

Erre utalnak az égve maradt lámpák is.

 

Habár a konkrét riasztót és a konkrét beszerelést nem ismerem, de nem hinném hogy ennek a tipusnak lenne lámpa vezérlése.

Előzmény: drlb (1004)
drlb Creative Commons License 2012.07.18 0 0 1004

Swift II.

Előzmény: drMinit (1003)
drMinit Creative Commons License 2012.07.16 0 0 1003

Milyen autó?

Előzmény: drlb (1001)
viktorom Creative Commons License 2012.07.15 0 0 1002
Sziasztok!
Lenne egy Exad SM-33 as risztó, ami kb egy hete nem működteti a központizár bezárás vezérlését, a nyitását igen. Sajnos így, ha beélesítem kis idő múlva megszólal a sziréna, mert ugye nyitva vannak az ajtók. Ha kézzel bezárom és utána élesítek, akkor minden oké, gombnyomásra nyitja is az ajtókat. Tehát csak a bezárás vezérlés nem megy.
Ha lenne valakinek bekötési rajza, hogy melyik szálra kéne ránéznem, akkor azt megköszönném.
Legalábbis gondolom kúlön szálon vezérli a zárást és a nyitást.
drlb Creative Commons License 2012.07.15 0 0 1001

Az azért nem lehetséges, mert az ajtókapcsoló benyomására a nyitott ajtó visszajelző lámpa azonnal elalszik, illetve a riasztó is beélesedik, ami nem történhetne meg ha rossz az ajtó kapcsoló. Megnéztem közben hogy a felső lámpa sem alszik el az is folyamatosan világít a lábvilágítással együtt, ezért le kellett kapcsolnom azt is hogy ne merüljön le az akksi.

drMinit Creative Commons License 2012.07.14 0 0 1000

valamelyik ajtód nyitva van, vagy rossz a kapcsolója.

szvsz

Előzmény: drlb (999)
drlb Creative Commons License 2012.07.13 0 0 999

Sziasztok!
Nagy segítség lenne ha valaki válasszal tudna szolgálni az alábbi problémára:
Cobra 3865-ös riasztó van az autómban (így vettem a kocsit) és zárásnál a két hangjelzés helyett elkezdett kis szünet után még három hangjelzést adni, miközben a sebességmérő is villog a hangjelzéssel együtt. Még ez nem lenne olyan nagy baj hiszen a riasztó beélesedik, azonban a lábvilágítás ami élesítéskor kell elaludjon azóta nem alszik el így jelenleg ki kellett szednem az izzókat. Valakinek van ötlete vagy tapasztalata erre a problémára?

drMinit Creative Commons License 2012.07.07 0 0 998

Ugyan a készüléket nem ismerem, de valószínű az lesz a riasztó.

Ha megtalálod a forgalmazóját, talán tud segíteni, de erre kicsi az esély.

 

Előzmény: moltez78 (995)
drMinit Creative Commons License 2012.07.07 0 0 997

talán riaszt, csak nem szól a szirána?

Előzmény: opelvectra1.8igl (996)
opelvectra1.8igl Creative Commons License 2012.07.05 0 0 996

Sziasztok, van egy laserline típusú riasztóm ami olyat produkál hogy kb percenként elkezd  villogni az elakadásjelzőm de persze elakadásjelzőtől függetlenül mert mellé még azt is be tudom kapcsolni. Mi okozhatja ezt?

moltez78 Creative Commons License 2012.07.01 0 0 995

Sziasztok!
Mikor vásároltam az autót elvileg riasztóval volt szerelve.De mikor megnéztem akkor az eladó nem tudott róla.Ez érdekes.... na mindegy.Pici piros led ott volt a műszerfal előtt,gondoltam lehet kiszerelték.Most viszont találtam 1 fekete dobozt bekötve G-Tech line 713 h felirattal és 4 db kis kapcsoló van rajta.Gondolom ez lehet az.Szerintetek érdemes vele foglalkozni?Lehet hozzá távirányítót szerezni vagy ne foglalkozzak vele.

lucifercrx Creative Commons License 2012.06.18 0 0 994

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni. Van 1 Piranha 802s típusú riasztom és ahhoz kellene nekem bekötési rajz mert a régit "jól" eltettem vhova. :D

 

Előre is köszönöm

karbi 79 Creative Commons License 2012.06.02 0 0 993

Sziasztok

Van nekem egy  "CLIPPER 4031"  nevezetű autó riasztóm amihez volt leírásom,hogy különböző beállításokat hogyan lehet elvégezni(menet közben a kpzár lezár,hangjelzés aktiválása vezetékek színjelölése stb).Kölcsön adtam egy ismerősömnek aki természetesen elveszítette :(

sehol nem találok rólla semmit,esetleg nincs valakinek infója hogy honnan lehetne beszerezni,vagy valakinek nincs ilyenje?

 

ilyen a szerkezet

Köszi

drMinit Creative Commons License 2012.04.25 0 0 992

A készűlék programozható.

Ezt a funkciót úgy hívják, gyújtásvezérelt központi zár nyitás-zárás.

 

Ezt kell kikapcsolni.

Valahol van leírásom, utánanézek.

Előzmény: becandris (990)
drMinit Creative Commons License 2012.04.25 0 0 991

Ha még aktuális:

Le lehet relézni az ép oldalról, és így egy oldal fogja mindkét oldalt működtetni.

 

Ha félsz megbontani a müszerfalat akkor tényleg ne tedd, habár nem egy nagy ördöngősség.

Ha kell szívesen segítek bármiben

 

Üdv: Minit.

Előzmény: trans88 (989)
becandris Creative Commons License 2012.04.21 0 0 990

Sziasztok!!

 

Remélem tudtok segíteni!

 

Olyan problémám van, hogy beszereltünk egy risztót (TrakPro cs13 típusú) a feleségem autójába. Minden teljesen jól működik de amikor leveszem a gyújtást kinyitja az ajtót :(

Egy mágneszár van az ajtóban és egy gombnyomásra nyitja az ajtót, ha ráadom a gyújtást és aztán leveszem akkor működésbe hozza az ajtó nyitót.

Valamit elköthettünk??

 

Előre is köszi a tippeket (segítséget). :)

 

trans88 Creative Commons License 2012.04.09 0 0 989

Üdv. Mindenkinek!

 

A segítségeteket kérném, Seat Leon tip.gépkocsimba beépített  spal as 90-e riasztó rosszalkodik, oly módon, hogy lezárás után a bal oldali irányjelzők égve maradnak.

Nem tudom pontosan, hogy a Leonba a riasztó központját pontosan hován építették be, félek útmutatás nélkül a műszerfalat megbontani.

Beszéltem riasztó szerelővel, aki természeten új riasztó beszerelését javasolta, szerintem biztosan nem éri meg neki a javítással vacakolni, holott csak egy relé érinkezője éghetett össze.

Sajnálnék egy újat belerakatni, eddig kiválóan működött. Mi a véleményetek, mihez kezdjek?!

AndrewB Creative Commons License 2012.04.07 0 0 988

Előzmény: AndrewB (987)
AndrewB Creative Commons License 2012.04.07 0 0 987

Sziasztok!

 

Az általam vásárolt 3-as Golf-ban ilyen CTC T70017 típusú autóriasztó van. Valószínű a kereskedő tette bele mert a zárhengerek buherálva vannak, így manuálisan nem tudom nyitni zárni az ajtókat csak a központi zárral. Szeretném "gyári" állapotba hozni a zárakat mert ha bebaszik a riasztó nem zárhatom/nyithatom. Bekötési rajz kellene, hogy lássam ki kivel van. Tud valaki ilyet szerezni vagy van tapasztalata ezzel a típussal? Segítségeteket előre is köszönöm! gtorinokukacfreemailponthu

 

Üdv

András

Gerypc Creative Commons License 2012.04.04 0 0 986

helo mindenki

 

Olyan problémám lenne hogy az autómban van egy utólagosan beszerelt távirányítós riszató ,rablásgátló rendszer. gyárilag immo és kp. zár van benne nem tudom ez  lényeges e.

A probléma a következő mikor nyitom (nyitnám) az autót távirányítóval vmikor működik vmikor nem,nem nem elem probléma már cseréltem azóta is fenáll ez a hiba.
Vmikor pl ugyan azon a helyen be nem tudom zárni de kinyitni már ki tudom,gondolok itt arra hogy vmi zavarná a távirányító jelét de ugye akkor ki sem nyitná.

A másik problémám hogy nyitásnál zárásnál a riszatóból jön egy klattyanás ez normális ugye (csippanás helyett),na a probléma az hogy ez a klattyanás sokszor egyéb elektromos rendszer használatakor is szinte mindig hallható,
el. alblak fel le húzás,fényszoró bekapcsolás klíma bekapcsolás stb.

Néztem a vezetéket de nem látom sehol hogy szakadás lenne,van egy egység a motortérben amiben benne van a hangszoró is,találtam egy kisebb egységet belül az érdekesség hogy lehúztam erről a vezetékeket és a távirányító ezután is működött (amit nem igazán értek?!)

Elég egyedi szerintem a hiba de tudna nekem vki tippet adni hogy mi lehet a probléma?

Előre is köszönöm.

 

G.

DonPedro2 Creative Commons License 2012.03.30 0 0 985

Martongyurma!

 

Nekem is ez a gondom! Leírásom nincs hozzá! Te mire jutottál?

DonPedro

Előzmény: martongyurma (975)
vaclav Creative Commons License 2012.03.24 0 0 984

Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni: 94-es Golfomban van egy Micro Car 050 típusú riasztó, ami úgy tűnik, megadta magát. (Leszívja az akkut, nem lehet inaktiválni, da ha mégia, akkor nem lehet aktiválni, nem enged indítani.) Hiába húzom le a vezetékeit, az indításgátlás miatt nem tudom bendítani az autómat. Tudnátok bekötési rajzot ehhez a típushoz, hogy legalább addig tudjam használni a kocsit amíg kap egy új riasztót? Így néz ki. Oldalán egy címkén 050 van, hátán egy 6-os dip kapcsoló van, a műanyag házba 0594 van belenyomva.

Előre is köszönöm!

petroczi Creative Commons License 2012.03.19 0 0 983

Sziasztok!

 

Na akkor megválaszolom a saját kérdésem:

Az ebay.com-on gombokért kaphatóak régi távok szinte minden rendszerhez, "FOB" a varázsszó.

Én pl 10 dolcsiért vettem eredeti, kétcsatornás avital távnyitót :-)

 

Előzmény: petroczi (981)
Czimby Peti Creative Commons License 2012.03.07 0 0 982

Mivel már többen megkerestek a SPAL AS-90 bekötési rajzával kapcsolatban feltöltöttem egy nyilvános tárhelyre, így bárki könnyen hozzáférhet.

 

SPAL AS-90 bekötési rajz; http://data.hu/get/4818986/SPAL.rar

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!