Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Törölt nick 2012. aug. 28. Creative Commons License 373

Még jó, mert most a belső fitymádat kézzel izgatod!

Előzmény: Rob-manor (372)
Rob-manor 2012. aug. 28. Creative Commons License 372

Hát nem tudom hol olvastad, de 26 vagyok... :)

Mondjuk ma délután kicsit kisérleteztem a masztizással és azt vettem észre, hogy mintha így hamarabb orgazmus közeli állapotba kerülnék :/

Korábban jobban bírtam, mikor még rá volt húzva.

Előzmény: Törölt nick (371)
Törölt nick 2012. aug. 28. Creative Commons License 371

Szia!

Nem tudom, hogy mikor kezdted el a hátra húzva tartást, de nagyjából 3 hónap szükséges ahhoz, hogy állandóan hátra húzva maradjon. Amivel sokat segítehetsz a dolgon, az egyszerű:

- reggeli pisilés előtt hátra húzod, ha éjszaka előre csúszott, majd ha reggel tusolsz, akkor is hátra húzva hagyod, s törölközés után is hátra húzva hagyod, szűk nadrágot veszel fel, ami stabilizálja.

- napközben pisilés előtt hátra húzod, ha esetleg előre csúszott, ami egyébként is meg kellett, hogy tanulj, mert bár sokan kifelejtik és valóban sajnos az iskolai tájékozatatás egyik hiánya is lehet, majd pisilés után hátra húzva hagyod.

- esti fürdősés esetén ugyanauz a helyzet mint reggel.

- ha szexuális életet élsz, akkor orális szexnél a párod próbálja kihagyni a fitymát, tehát ne huzogassa, hanem csak a bakkodat és a belső fitymád simogassa.

- ha szex után hátra húzva hagyod éjszakára, akkor már fél siker, mert ilyenkor megnyúlik és ha nem húzod rá, akkor megszokja.

Jóvágásúfiú remek tanácsokkal látott el, ha úgy érzed nem muszály praktikákat bevetned, mert pusztán oda figyeléssel 3 hónap alatt olyan eredményt érsz el, hogy a fityma makkra való húzásakor is hátra csúszik.

Az biztos, hogy egy nagyon-nagyon picit érzékettlenebb lesz, de más fajta kényeztetést is felfedezhetsz. Mondjuk a belső fityma és a makk koronájának simogatása, s ezzel ráérzel a lényegre.

Olvastam, hogy 20 éves vagy, s nem késő elkezdeni a hátra húzva tartást! 

Előzmény: Rob-manor (370)
Rob-manor 2012. aug. 28. Creative Commons License 370

Én azt olvastam, hogy ha sokáig így hordom a fitymámat, akkor több inger éri a makkomat és egy idő után veszít az érzékenységből,ezáltal a sex is kellemeseb, tartósabb lesz.

Előzmény: Jóvágásúfiú (369)
Jóvágásúfiú 2012. aug. 28. Creative Commons License 369

Na, örülök neki. A hátrahúzott fityma a szexet annyira nem befolyásolja, mert erekcióban, tehát szex közben a fitymának amúgy is hátul kell lennie, inkább kellemesebb viselet erekción kívül. A metéltség azért jobb szex közben, mert nincs ott a hátrahúzott/húzódott fityma, mint gallér, szóval vhogy közvetlenebb érzés az egész.

Előzmény: Rob-manor (368)
Rob-manor 2012. aug. 27. Creative Commons License 368

Köszi! Na már lassan két napja így hordom a fitymámat, és egész jó érzés így járkálni egész nap a melóhelyen :) Néha visszacsúszik a helyére, de ha észreveszem, visszahúzom.

Bár kétlem, hogy ettől jobb lenne a sex, de majd idővel kiderül.

Előzmény: Jóvágásúfiú (367)
Jóvágásúfiú 2012. aug. 24. Creative Commons License 367

A hátrahúzva tartott fitymáról Mikka Makka blogján olvashatsz: http://korulmetelve.blogspot.com címen.

Előzmény: Rob-manor (366)
Rob-manor 2012. aug. 24. Creative Commons License 366

Sziasztok

Olvasgattam a topikot és időnként én is hátrahúzva hagytam a fitymát, de egy idő után mikor benyúltam a gatyámba, hogy ellenőrizzem, mindig visszacsúszott a makkra.

Ti hogy csinljátok, hogy hátul is maradjon? Jó lenne ha kissé érzéketlenebb lenne a makkom, hogy tovább bírjam a sexet.

nyílméregbéka 2012. aug. 24. Creative Commons License 365

Láttam már olyan eseteket, amikor gondot okozott a rövid kantár, egész pontosan szex közben beszakadt. Nem nagy tragédia, de a látvány nagyon ijesztő. Inkább mutasd meg urológusnak, és bízd rá a döntést.

Előzmény: Mark462 (361)
Törölt nick 2012. aug. 24. Creative Commons License 364

Szia!

Ha rövid a féked, akkor az még annyira nem gond, de ha a fityma és a makk mögötti barázda nem tisztul az már gond, főleg a fék körül. Külddj képeket meglátjuk mi a helyzet.

Előzmény: Mark462 (361)
tolnai srác 2012. aug. 24. Creative Commons License 363
Szeretnélek megismetni téged.ha tudsz küldj fotott magadrol.ityuka82@gmail.com-ra.cserébe küldök énis
Előzmény: Törölt nick (274)
jaki24 2012. aug. 23. Creative Commons License 362

Akkor miről is beszélünk? Te is hátrahúzod alkalmanként, valaki meg állandóan. :-) Az ember a saját szagát, beleértve a fasszagot nem érzi, hátrahúzva csökken, míg metélve megszűnik ez a probléma. Én metéltként ugyanúgy megmosom a farkamat, de hátrahúznom nem kell a bőrt mikor pisilek. Hátrahúzva tartva praktikus, metélve meg kényelmes, csinálhatsz bármit, minndíg úgy marad a cerka, és szaga soha sem lesz.

Előzmény: P&P (359)
Mark462 2012. aug. 23. Creative Commons License 361

elnézést, hogy ezt a kérdést itt teszem fel, de látom itt tapasztaltak vannak :D

szóval én még szűz vagyok és rövid a fitymafékem, az lenne a kérdésem, hogy ez majd a szexnél szerintetek gondot fog-e okozni?

a péniszem ezekhez hasonló:  

tehát csak közvetlenűl a makk alá tudom húzni a fitymát tovább nem 

enyire nem bírom:  azt a kis bőr darabot (fitymát) nem birom lejebb :)

remélem érthetően leírtam...:D

szerintetek ez majd a szexnél gondot okozhat?

korovjov_100 2012. aug. 23. Creative Commons License 360

Ezekszerint nudizol a barátnőddel, aki teljesen leborotválja az intim szörzetét, és mindenki lát mindent. Az nem intim?

A látvány, hogy kinek mi a szép az meg egyenesen szubjektív.Ezzel nem lehet vitatkozni.

Előzmény: P&P (354)
P&P 2012. aug. 23. Creative Commons License 359

persze vizelésnél hátrahúzom, de nem teljesen. fürdésnél teljesen és megmosom rendesen így nem lesz büdös!

Előzmény: jaki24 (358)
jaki24 2012. aug. 21. Creative Commons License 358

Hogy ne legyen büdös, és ne páljon be! Amúgy mikor pisilsz, hátra szoktad húzni?

Törölt nick 2012. aug. 19. Creative Commons License 357

Nem kötelező a fityma hátra húzva tartás, s ha neked jól működik a fitymád, nem túl hosszú, nem túl rövid, s nem idegesít a lappangó vizelet vagy szmegma nap mint nap, akár 40 fokban, akkor semmi gond. Alapból semmi gond nincs vele, ha neked, merevedéskor szépen hátra húzódik.

P&P 2012. aug. 11. Creative Commons License 356

Nem vok ideges nyugi! Ezt szoktam meg... :)

Előzmény: X-pert (355)
X-pert 2012. aug. 11. Creative Commons License 355

Hát akkor hagyd úgy. Senki nem kényszerít :)

Idegesnek tűnsz, mi ez a sok felkiáltójel?

P&P 2012. aug. 11. Creative Commons License 354

Lehet,hogy nem leszek itt most népszerű, de MIÉRT IS KÉNE HÁTRAHÚZNI...?!

Merevedésnél úgyis hátramegy, alapba meg minek...?!

Úgy gondolom, nem véletlen alkotta meg a természet a fitymát...!

Mellesleg szerintem látványra is szebb egy farok ha nem figyel ki makkmarci!

Nem vok 1 prűd csávó, de a makkomat csak a csajom lássa úgy vok vele!

Az nálam már elég intim...!

Saker_69 2012. aug. 4. Creative Commons License 353

Jól néz ki.

Előzmény: celsius111 (335)
Törölt nick 2012. jún. 2. Creative Commons License 352

Szia!

Gratulálok a sikerekhez! A fokozatos szoktatás során egyre jobban meg fogod kedvelni a hátra húzva tartott fitymát. Főleg nyáron, amikor meleg van. Fürdés előtt húzd hátra, majd miután megftürödtél és törölköztél, hagyd hátra húzva. Ugyanígy napi rendszerességgel pisilés előtt húzd hátra, majd végeztével, hagyd hátra húzva. 2-3 hónap alatt jelentős sikereket érhetsz el. Akkor fogod érezni a változást, ha a fitymád a makk mögé szorul petyhüdten, s nem csúszik vissza. Sok sikert!

Előzmény: Chabee84 (351)
Chabee84 2012. jún. 2. Creative Commons License 351

Tényleg működik a dolog. kb. 2 hónap után én is elmondhatom, hogy tovább bírom... a szexet nem, mert nincs kivel, de a masztit igen. Szárazabb lett a makk, ez kicsit szokatlan, nekem jobban tetszett előtte. Nehezebben nedvesedik. Ha rámegy a bőr, nem tud kisímulni rajta, összegyűrődve marad, és amikor visszahúzom, ott maradnak a gyűrődés nyomai (ráncok), de ezek hamar eltűnnek. Nem hagyom mindíg hátrahúzva, csak naponta összesen kb. 8 órát.

Eleinte vörösödött a bőr az irritáció miatt, és azt vettem észre, hogy a vesszőm is próbálta visszatakarni magára a bőrt azáltal, hogy összezsugorodott, mint amikor hideg éri.

Akik hamar elmennek, ajánlom, próbálják ki. Én kizárólag ezért teszem. Eszem ágában sincs körülmetélni, sokszór hasznomra válik az a bőr ott. És szerintem szebb is.

Törölt nick 2012. máj. 9. Creative Commons License 350

Szia!

Sok hasznos információt megtalász itt: http://korulmetelve.blogspot.com/2011/08/hatrahuzas-hogyan-kezdjuk-i-resz.html

Az első 3 hónapban gyakran van merevedés, ez természetes, s a szmegma képződés is gyakori. 3 hónap után kezd megszűnni, s kezd hozzászokni a külvilághoz. A párod is jobban fogja szeretni, nem lesz pisi szagú, sokkal finomabb lesz a makkodon a bőr.

Előzmény: Törölt nick (349)
Törölt nick 2012. máj. 7. Creative Commons License 349

Barátnőm még nem döntötte el,hogy neki hogy a szinpatikusabb,csak a száját húzta egyenlőre...:)

Törölt nick 2012. máj. 7. Creative Commons License 348

Hü,én kb 2 napja próbálkozok vele,de a bot egyfolytában kemény...:)

Lehet ki kell próbálnom a zsepis módszert,mert gyakran visszaoson a "helyére"...:)

Törölt nick 2012. ápr. 23. Creative Commons License 347

Köszi a infókat a nudiról! Többnyire a péló gyógyulás miatt mennék, mert a nap a legjobb vitamin, kellő mennyiségben pótolhatatlan. Jobban, szebben gyógylna. Szerintem is a legfontosabb, hogy terjedjen a fedetlen makk. Állítólag régebben, sokkal gyakoribb volt és jelentősen támogatott orvosilag. 

Előzmény: Hátultartva (346)
Hátultartva 2012. ápr. 23. Creative Commons License 346

Tied is egész jól nézni ki. Kár lett volna ha fityma befedni a makkot. És köszönöm a dícséretet. Jó hely a nudi strand lehet ruha nélkül napozni, fürdeni, mászkálni, enni stb. A nők nem tesznek megjegyzést, és a férfiak sem. Van mindenféle bár nem nagyon nézegetem, de szerintem van metélt is. Lényeg egyre több makkon nincs fityma. Mindenkinek ajánlom, érdemes.

Előzmény: Törölt nick (344)
Törölt nick 2012. ápr. 21. Creative Commons License 345

Azt még kihagytam, hogy nekem is ráhúzva a makkom kilátszott, így mint neked, vagy még jobban, tehát rövid volt a fitymám. Megéri hátul tartanod, mert úgy sokkal szebb és férfiasabb, egészségesebb, s a makkod is szép, nem kell takargatnod.

Előzmény: Hátultartva (343)
Törölt nick 2012. ápr. 21. Creative Commons License 344

Én is 25 évesen kezdtem el hátra húzva tartani. Nekem az elején 1 hónapig szokatlan volt, sokszor jött a szmegma, mert az alsóm izgatta a makkom. 3 hónap után már megszűnt, szinte mindig hátra húzva maradt. Nagyon jó érzés volt, így amikor esetleg rácsúszott, a mosdóban felhúztam. Fél év után, azt vettem észre, hogy sokszor az az érzésem, hogy rá csúszott, de megnéztem és nem, innentől kezdve mindig hátra húzva maradt. Nekem most így fest: 

K. Gábor (26 évesen), 2011. szeptember 29.-n, saját elhatározásból - háromhónapos képek

Gábor 26 évesen, saját elhatározásból - orvosi vagy vallási ok nélkül - végeztette el a körülmetélést. Beszámolója a 2010-ben és utána elvégzett körülmetélésekről szóló beszámolók között olvasható. Nemcsak jó, részletes beszámolót írt, hanem szorgalmasan fényképezett is.

Gábor körülmetélése most volt három hónapos, s január 2-n készített pár új képet is. Azt mondja, még nem teljes a gyógyulás, oldalt van még egy kis vadhús és alul is duzzadt még egy picit. A doki tanácsolta, addig kenegessem, amíg van a krémből, ami még negyedéig van és még 1 hónap, mire elfogy.

Gábor képei:

Tovább »

forrás: Blogspot.com

Azóta nem sokat változott, a hegg kezd szépen eltűnni. Azt mondják, hogy egy év a teljes hegg gyógyulás. A nudi milyen? Vannak metéltek? A nők esetleg tesznek megjegyéseket a férfiakra, esetleg fordítva?

Előzmény: Hátultartva (343)