Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.28 0 0 769

Hát, attól függ mire kattintottál. Ha a "download now"-ra akkor jól csináltad. Az már más kérdés hogy mennyi idö alatt töltöd le. Én most kipróbáltam, nekem másfél perc alatt lejött az anyag.

Előzmény: rokabundanadrag (768)
rokabundanadrag Creative Commons License 2012.03.27 0 0 768

Ez 50perc alatt jött volna le?Vagy valami másra kattintottam?

Elindult a letöltés,irta hogy ennyi idö alatt lesz letöltve,aztán kiirta hogy vége mégsem jön össze a dolog.

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.27 0 0 767

 

 

+ 7 és fél percnyi Chelsea, ahogy eddig még nem. Jelszó természetesen nincs, csak a méretkorlát miatt kellett tömörítenem.



rokabundanadrag Creative Commons License 2012.03.26 0 0 766

Egy fórumon találtam: (ha én erről tudtam volna...   És milyen jó a nőknek,simán csak bemennek,és akár órákon át próbálgathatnak...)


" használt szőrmebunda
Tisztelt Szakértő,

Van egy kilós használt ruha bolt a környékemen és hihetetlen választékuk van van szőrme bundákból. Van amelyik jobb minőségű van amelyik kevésbe. Egy az biztos friss árucsere kb. hetente történik. Kíváncsi vagyok, honnan tudnak ilyen hihetetlen mennyiségü szőrme bundákat beszerezni és ilyen olcsón eladni? Okos döntés lenne ilyen helyen vásárolni?
Köszönettel és üdvözlettel,
Lilla
1295. kérdés:
    Lilla
    2011-11-16 21:40:33



Kedves Lilla!
Nagyon vegyes a kép. Van aki a műszörmére esküszik, van aki a valódira. Ezt Önnek kell eldönteni. Ha rászánja magát a vásárlásra, akkor a szőrmés bőr állapotát nézze meg alaposan. Ha nagyon elvékonyodott és nagyon száraz amikor szétfujja a szőrt, akkor nagyon régi és hamar ki fog hullani a szőre. Ami puha fogású a bőre is azt megveheti. Nézza meg az újjavégét, hónalját és nyakát, valamint ha van, akkor a zsebszéleket. Bundából ne vegyen sokkal nagyobbat és szűkebbet sem. Általában ezek alá alig kell vm. vastagabb öltözet. Mivel nem kell aláöltözni így éppen elég az önre való méret. Üdvözlettel: Radics Edit szín- és stilustanácsadó, stiluskommunikátor

1295. válasz:
    Radics Edit
    2011-11-17 12:19:24 "

rokabundanadrag Creative Commons License 2012.03.19 0 0 765


Ha egy ilyen juhprém bundába bújna a feleségem nagy hidegben,és úgy mennénk mászkálni...
Képzeljétek ha egyszer divat lenne... (és nem lenne drágább mint egy irha,akkor esetleg sokan hordanák)


http://obleceni.bazos.cz/inzerat/14077979/berani-kozich.php

 

lédús lárva sarja Creative Commons License 2012.03.13 0 0 764

Ó, hogy ti micsoda gyönyörűségeket leltek, s tesztek közzé! :-)

Furmasterhun, én már ismerem a bundaodu honlapot, korábban próbáltam is beregisztrálni, de elszúrtam, mert rosszul gépeltem be az e-mail címemet. :-( De nemsokára ismét próbálkozom. Egyébként ami nekem van képgyűjteményem + a Jennifer Lopez videó (FLV, AVI és MPEG formátumban is megvan), azt szívesen átküldöm neked, ha kell; gondolom (remélem) ez nem sért szerzői jogokat.

Rokabundanadrag, neked is köszi a honlapcímért, mindjárt meg is nézem.

Előzmény: rokabundanadrag (761)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.13 0 0 763

furmasterhun Creative Commons License 2012.03.13 0 0 762

Én is indítottam korábban egy oldalt http://bundaodu.host56.com/. Szinte senki nem használja, pedig egy furfashionguide szintű oldalt össze tudnék rakni technikailag, csak kellene valaki, aki megtölti tartalommal.

 

Ha valaki érez magában kedvet jelentkezzen, és csinálhatunk egy saját magyar nyelvű oldalt!!!

rokabundanadrag Creative Commons License 2012.03.12 0 0 761

Hi !
"Magyar Fur Fetish Oldal"indult,a videó részén megvan a youtubról kiebrudalt "Fire and Ice",ez még jobb is,mert ez a full-os változat.
Álombunda,ha én nő lennék és ilyenben filmeznének engem eszméletlen ráizgulnék a dologra...

http://furfetish.uw.hu/FurFetishWeb/index2.htm

 

Még pár kép:

Még pár kép:

lédús lárva sarja Creative Commons License 2012.03.06 0 0 760

Tegnap végre sikerült lementenem, nagyon örülök neki. Amúgy minálunk vajon miért nem látni ilyen szőrmekiegészítőket a hölgyeken a "kiöltözős" alkalmakon? Nemcsak bundát lehet készíteni szőrméből.

Előzmény: lédús lárva sarja (759)
lédús lárva sarja Creative Commons License 2012.03.04 0 0 759

Itt van róla egy sokkal jobb minőségű felvétel, amiből kedvcsinálónak ki is mentettem két képet. Remélem, tetszeni fog nektek. (Azért jó lenne, ha le is lehetne tölteni/menteni ezt a videót; majd még megpróbálkozok vele.)

http://link.brightcove.com/services/player/bcpid673452693001?bckey=AQ~~,AAAAAF2T2Bk~,cPdpnozQSyWl1yKT942y5MFxbiGZeEm-&bclid=0&bctid=1090091556001

Előzmény: lédús lárva sarja (758)
lédús lárva sarja Creative Commons License 2012.03.04 0 0 758

Sziasztok! Ezt a videót láttátok már a szépséges-felséges-isteni Jennifer Lopezről?

http://www.youtube.com/watch?v=LfS5NjxZkyU&feature=player_embedded

Tavalyi, ha jól láttam, de nekem még új, és hátha vannak itt, akik még szintén nem látták, mert hozzám hasonlóan "lemaradók". Sajnos nem a legjobb felbontás, de azért élvezhető. Szóval J. Lo még mindig A szőrmekirálynő! :-)

furboyhun Creative Commons License 2012.03.02 0 0 757
spikeys Creative Commons License 2012.02.22 0 0 756

Felvehetnénk együtt! :) ha gondolod írj emailt. spikeys@citromail.hu

Előzmény: furboyhun (743)
robotikon Creative Commons License 2012.02.20 0 0 755

hello! igen pont ezt szerettem volna kérdezni, akad-e valami eladásra szánt bundád :) nem tuti most a dolog, csak érdeklődnék. a decadentrelevation@gmail.com címre ha írnál megköszönném, a régi e-mail címem már nem él. a tavasz már itt is beütött, két nap alatt kb 15 fok különbség :S viszont mire nem jók a vastag téglafalak meg a sötétítő, még nyáron is lehet szőrmébe burkolózni :)

Előzmény: foxloverguy (752)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.19 0 0 754

Sziasztok!

 

Eladó a képen látható gyönyörű nyúlszőrme bunda jó állapotban.


Bélése selyem, 48-as van beleírva de L-es lehet szerintem.


Könnyű az elején 2 helyen kis akasztójával gombolható össze, 2 rejtett zsebbel.


Hossza:80 cm,válsz.: 48 cm, mellsz.: 58 cm,alul 77 cm széles A vonalú.Ujjhossz: 66 cm,hónaljnál 38 cm,a hónalj szélessége 33 cm. 

 

Ár: 6000Ft.


 

furssex Creative Commons License 2012.02.17 0 0 753

SZIA

 

ENGEM ÉRDEKELNÉNEK A BUNDÁK, IGAZ MÁR ÍGY IS VAN ELÉG,ÉS USANKÁM IS, DE SOSEM ELÉG.

ÖRÜLNÉK HA FELVENNÉD VELEM A KAPCSOLATOT, S KÜLDENÉL PÁRKÉPET A BUNDÁKRÓL.

Email cimem:  bbparti@freemail.hu

 

Üdvözlettel:  Tomi

Előzmény: foxloverguy (752)
foxloverguy Creative Commons License 2012.02.17 0 0 752

Sziasztok!

 

Sok kihagyás után, de én is itt vagyok. Robotikon: tedd fel a kérdést bátran!

 

Időközben külföldre költöztem, de épp van 2 db bundám otthon eladó (egy kékróka, meg egy ezüstróka), mindkettő igen jó állapotban. Itt ahol lakom, van még 3 db kékróka meg 1 db ezüstróka, ezek is mind eladók, csak a szállítás költségesebb lenne Magyarországra (kb. 10ezer Ft csak a szállítás... :( )

 

Örülök hogy továbbra is él a fórum, bocs hogy én nem vagyok túl aktív.

 

 

Szép havas napokat mindenkinek! (itt sajnos már pluszba ment a hőmérő)

Előzmény: robotikon (751)
robotikon Creative Commons License 2012.02.16 0 0 751

foxloverguy szoktál még erre járni? lenne egy kérdésem.

amúgy üdv mindenkinek :)

 

rokabundanadrag köszi a linket! ;)

furmasterhun Creative Commons License 2012.02.14 0 0 750

Ez a kabát valóban fantasztikus. Sajnos egyelőre csak a keresgélek, mert mostanság nem engedhetek meg ekkora kiadást. Viszont nagyon érdekel minden info. Én is nézegettem az ebay-t, de ilyen jellegű kabátokat nem találok. Itthoni oldalakon jó kabátot még nem láttam, általában nem jó a szabásuk stb. szóval nem néznek ki jól. Az ebay-en már vannak jó vágású kabátok, de ilyet csak most látok először. Ez nagyon király. Szerintem nagyon férfias. El tudnám képzelni magamon. Remélem hamarosan futja rá. Köszi a képet!!!

Előzmény: furssex (749)
furssex Creative Commons License 2012.02.12 0 0 749

SZIA

AKIT LÁTSZ A KÉPEN, AZ EGY CANADAI BARÁTOM.ESTETLEG HA ÉRDEKEL MEGTUDHATOM A PONTOS CIMET AHONNÉT MEGTUDNÁD VÁSÁROLNI A HASONLÓ BUNDÁKAT. DE ITTHON NAGYON DRÁGA LENNE HA CSINÁLTATNI SZERETNÉD, S NEM IS BIZTOS A JÓ MINŐSÉGE. AZ EBAY-N SOK SHEEPSKIN BUNDÁT LEHET ARÁNYLAG OLCSÓN TALÁLNI.

ÜDV.. T

Előzmény: furmasterhun (747)
furssex Creative Commons License 2012.02.12 0 0 748

KEDVES SZŐRMEKEDVELŐK

 

KÖTELESSÉGÜNK KÉPVISELNÜNK EZT A NAGYON KELLEMES S ÉRDEKES FETISHT. TEHÁT HORDJUK BÁTRAN HÉTKÖZNAPOKON AMINT ENGEDI AZ IDŐJÁRÁS A SZŐRMÉINKET. USANKÁT, SZŐRMEGALLÉROS KABÁTOT, SZŐRMÉS PARKA JACKET-ET, IRHÁKAT, BUNDÁKAT, -STB  SZERENCSÉRE ÉVEK ÓTA TENDENCIÁLISAN NÖVEKSZIK A DIVATBAN A SZŐRME. LASSAN VISSZATÉRNEK A RÉGI SZÉPIDŐK. DE EHEZ SZÜKSÉGES ÉS LÉTFONTOSSÁGÚ HOGY MI, AKIK SZERETJÜK MINDEN FORMÁBAN ÉS ALKALOMMAL, MI VIGYÜK BELE A KÖZTUDATBA AZZAL HOGY SÜRÜN VISELJÜK ÉS MEGMUTATJUK AZ EMBEREKNEK. MERT NAGYON SOKAN CSAK AZÉRT NEM VISELIK MIVEL KEVESEN LÁTJÁK AZ UTCÁN. AHOGY A DIVATBAN EGY STILUS ELTERJED, MÉGPEDIG ÚGY HOGY GYAKRAN ÉS SOK EMBEREN LÁTJA A TÖBBSÉG.

SZÓVAL HAJRÁ,ÉN EZT TESZEM RÁGÓTA, ÉS AZT LÁTOM HOGY HATÁSOS ÉS EREDMÉNYES. ÍGY NAGY ÉLVEZETTEL FIGYELEM AZ UTCÁN A SZŐRMÉBE BURKOLOZOTT EMBERTÁRSAINKAT.

KELLEMES HIDEG SZŐRMÉS NAPOKAT S ÉJSZAKÁKAT, SOK SOK FORRÓ SEXPERCEKKEL!

Előzmény: furmasterhun (747)
furmasterhun Creative Commons License 2012.02.12 0 0 747

http://www.ebay.co.uk/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280822495696&ssPageName=ADME:B:WNAFP:GB:1123

Ez nagyon állat kabát. Ilyet még nem láttam.

Lehet ilyet nálunk venni, vagy csak csináltatni?

rokabundanadrag Creative Commons License 2012.02.07 0 0 746

Hi! "Fursluts"-os videorészletek két oldalon,letölthetők!

http://www.ah-me.com/search/Fur%20coat/page1.html?sort=relevance

 

És "Dariapelliccerie"-s kis hölgy hab(szerű)kabátban:

furmasterhun Creative Commons License 2012.02.04 0 0 745

Csajszi a Playboy.hu-ról! Dögös vörös.

 

 

 

 

rokabundanadrag Creative Commons License 2012.02.01 0 0 744

Ebben is jól lehetne melegedni...

 

 

170 cm a hossza,és 300 cm alul a kerülete...

Előzmény: furboyhun (743)
furboyhun Creative Commons License 2012.01.31 0 0 743

Jó hideg lett.

"Kénytelen" vagyok felvenni az egyik szőrme bundám és abban ülni az íróasztalnál:)

Előzmény: furboyhun (742)
furboyhun Creative Commons License 2012.01.21 0 0 742

Huhh, nem semmi az a bunda...

Előzmény: furssex (740)
Gringo976 Creative Commons License 2012.01.20 0 0 741

Évekkel ezelött a cseh - német határnál járkáltak igy a lányok. Már akkor is eszméletlenül tetszett eza  párositás. Bunda, alatta vagy semmi, vagy csodás sexy fehérnemü.

Előzmény: Törölt nick (737)
furssex Creative Commons License 2012.01.20 0 0 740

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!