Keresés

Részletes keresés

Svet_lana Creative Commons License 2013.11.16 0 0 1322

Szerintünk a méret a lényeg, a mysize márká javaslom:
Óvszerek

sexy22 Creative Commons License 2013.09.29 0 0 1321

A barátnőm több év után abbahagyta a tabit. Nem szeretjük gumiba... :D Most is csak félidőben húzzuk fel. De a legjobb ami bevált az a Lifestyle Play. 

Nobey Creative Commons License 2013.09.29 0 0 1320

jelenleg csak Durexot használok. Mos pl. DUREX Pleasuremax van. De próbáltam már az amerikai LOVE LIHTot hát bomba sikere volt.



A-000 Creative Commons License 2013.09.29 -1 0 1319

Eddig Masculan óvszert használtunk,de tegnap kifogtunk egy gyári hibásat.. 3 mm átmérőjű lyuk volt a legvégén. Persze félhomályban nem láttuk. Ezután biztos nem veszünk ilyet többet! Aki ilyet használ,biztos,ami biztos vizsgálja meg alaposan lámpafénynél,ami igaz,nem túl romantikus,de menni a nőgyógyászhoz esemény utániért se az,és még drága is,meg fel is borítja a ciklust.

marci3_ Creative Commons License 2013.08.22 0 0 1318

életemben nem használtam szinte sosem, mert nem tetszett, most rájöttem miért, mert szoritottak.

barátnőm 3 év után nem akar már hormont a testében aztán megmondta most rajtam a sor, mondtam az jó, mert nekem kényelmetlen, erre az volt a válasza, hogy akkor keressünk megfelelőt, mert tudja, hogy nekem vastag és elhiszi, hogy szorít.

hozott nekem ritex xxl-t, elolvastam aztán mondtam neki ez sem szélesebb a durexnél, de próbáljuk meg, ugyanaz pepeitában volt, gumiban szinte sosem mentem el, most sem, csak ritkán.

elkeztem neten keresni, így találtam a my size-ot, rendeltem 60-asból 10-et, 64-esből 10-te, 69-es-ből 10-et.

előszőr próbáltuk a 69-est, az végre ráment úgy, hogy könnyen lehetett görgetni.

ma 64-est az is kellemesen ráment.

60-as majd lesz próbálva, de szerintem maradunk a 64 és 69-es méreteknél.

szóval ha valakinek vastag és szorit, akkor ajánlom ezeket.

igaz sajnos sokkal kellemesebb gumi nélkül, úgy teljesen érzek mindent, gumival nem olyan, ezért első orgazmusáig csináljuk gumi nélkül, aztán felhúzom, ha meg nem tudok elmenni, akkor megcsinálja nekem máshogy, vagy, ha nagyon jó nekem, akkor kihúzom.

Törölt nick Creative Commons License 2013.08.22 0 0 1317

Nekem is volt ,én azt vettem észre hogy a ondógyűjtő vége visszafordul rá a makkra és ingerli rendesen....

Előzmény: cipuur (1311)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.22 0 0 1316

Én Durex arouser gumit használtam de nagyon szűk pedig csak normál 17/5 a méretem.Viszont ami jó az a Rako long love,ha hamarabb elmész ajánlom.Előjáték közben felteszed csinálod a csajt orálisan még pár percig ,majd beteszed a helyére és csak tolod-tolod....tényleg jó

src23 Creative Commons License 2013.07.09 0 0 1315

Én ezt használom :) :

 

http://www.onelife.hu/termek/ovszer-pasante-king-size-3db

 

és ez nekem tőkre bevállt.

 

remélem segítettem pajtás :)

 

Előzmény: Hídver (1293)
Törölt nick Creative Commons License 2013.05.08 0 0 1314

sziasztok nem a vásárlás a lényeg hanem a méret  mert vettem már óvszert gondolkozás nélkül de nem volt jó ki mit ajánl 16cm hosszú és 5,5 vastag aki tud tanácsot adni vagy ide írjon vagy írjon emailt deniel2@hotmail.com én 16 éves vagyok azért kérek segítséget 

Törölt nick Creative Commons License 2012.10.31 0 0 1313

Most muszáj elmennie a nőgyógyászhoz (végszükség esetén háziorvoshoz), hogy felírja az eseményutánit, ami nem százszázalékos, de minél hamarabb veszik be az esemény után annál biztosabb. 72 órán belül kell mindenképpen, de addig azért ne várjatok. Ha nincs hirtelen orvos, akihez forduljatok (ez most nem áll, hiszen még munkanap van) vannak un sürgősségi fogamzásgátlás ambulanciák.

 

Előzmény: Törölt nick (1312)
cipuur Creative Commons License 2012.10.24 0 0 1311

Szerencsére ritkán használunk óvszert a csajommal, de most úgy alakult, hogy egy ideig "felöltözve" kell dugnunk. Viszont azt vettem észre, hogy az itt olvasott tapasztalatokkal szemben sokkal hamarabb elélvezek óvszerrel, mint nélküle. Feltételezem, hogy a gumi miatt a fityma nem tud mozodni és a makk sokkal jobban ingerlődik.

 

Valamit másképp kéne csinálni, vagy csak gyakorlás kérdése és idővel jobban bírom?

Krüger Frédi Creative Commons License 2012.04.18 0 0 1310

Nézd, azt megértem, hogy valaki árulja a feleslegessé vált Viagrát, tök jó érzés hogy nem kell már, meg még a lóvé is belőle. De fogadd meg a tanácsomat: óvszert soha nem adunk el, mert az olyan mintha leírnád az esélyeidet, és a csajok kiszagolják:)

 

Előzmény: parkmaster (1305)
h_g Creative Commons License 2012.04.18 0 0 1309

4 cm szerintem nem vékony, hanem pont az átlag, nem is kell rá különleges óvszer, legfeljebb ha uakkor hosszban is küzdesz kihívásokkal :) Nekem a tökközönséges Masculan (4) is jól fennmarad.

 

De ha luxusabbat keresel, ez szerintem nagyon jó:

 

Secura Japan

 

 

Előzmény: hartaipista (1307)
hartaipista Creative Commons License 2012.03.31 0 0 1307

Egy vékonyabb, 4cm átmérőjű farokra milyen óvszert tajánlotok?

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.25 0 0 1306

Annak is van un. szavatossági ideje!

 

Nézd meg mikor járt le! :D

Előzmény: parkmaster (1305)
parkmaster Creative Commons License 2012.03.24 0 0 1305

Sziasztok!

Tudom nem teljesen vág a témába, de hátha valakit érdekel. Anno még mikor együtt voltunk barátnőmmel, akkor az egyik drogériában jól feltankoltam Durex óvszerből mert volt egy akciójuk kedvező árral :). Azóta sajna barátnő ohne, a sok-sok óvszer maradt (12es dobozban, sértetlen fóliával.) Szívesen megválnék tőle egy megegyezett áron, több dobozzal van. Akit érdekel irjon egy mailt: parkmaster 'kukac' freemail.hu.

Üdv: A.

apafundaluka Creative Commons License 2012.02.07 0 0 1304

Nekünk a Durexből az Elite jött be, kellemesen síkos és elég vékony is. Próbáltam a Masculant is, az olcsóbb, de meg mernék esküdni, hogy a hosszuk nem mindig ugyanakkora.:) 

Durexet Morzsitól szoktam óccón beszerezni, őt merem ajánlani :D Boltban elég drágák... már ha nem havonta csinálja az ember. :D

A gyümölcsösök sem rosszak, de nekem túl illatosak voltak állandó használatra. :)

Annigine Creative Commons License 2012.01.16 0 0 1303

Nekünk a Lifestyles Flavours jött be, mert nincs büdös koton szaga :) 3,5 éve azt használjuk, sose volt vele gond 

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.06 0 0 1302

Mi is a Durex lilára esküdtöünk, de egy ideje mi se használunk ilyeneket... :)

Előzmény: Saggitarius81 (1297)
Spritz Creative Commons License 2012.01.06 0 0 1301

Igazad van,tényleg fontos lenne egy márkát használni,"egészségesebb"!

Előzmény: Törölt nick (1300)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.06 0 0 1300
Régebben masculanos voltam mert megbízható és olcsó de jó minőségű. Valamint sok változat van belőle. DE mióta a Durext használjuk csak erre esküszök. Van egy 4es kiszerelésű mostanában az van a kocsiban kabátban éjjei komódban, és hogy ne bukjak meg még a szeretőmnél is. Volt még masc. 1-2 db de megzavazta a pH-t úgyhogy azt ajánlom csak 1márkát használjatok tartósan
Spritz Creative Commons License 2012.01.04 0 0 1299

Nekem a Durex XL nem volt vmi jó,az anyaga sem és elég síkosító sincs rajta,és ráadásul nem anatómiailag formált:S

 

Mysize 60 asat probáltam az teljesen jó volt,de rohadt drága szóval marad az olcsóbb.

Előzmény: Hídver (1293)
Saggitarius81 Creative Commons License 2011.11.24 0 0 1297

Jól beszélt az előttem hozzászólok valamelyike.

 

Durex a piros extra vékony vagy a lila! A lila strapabíróbb a piros viszont mintha nem is lenne fent!

 

Amíg védekeztünk addig csakis ezek. Most meg már hála égnek nem kell! :-)

cipuur Creative Commons License 2011.11.05 0 0 1296

Tudsz off-line üzletet mondani, ahol kapható (Budapest)? Eddig csak netes oldalakon találtam ilyet. Köszi!

Előzmény: Zolka 707 (1295)
Zolka 707 Creative Commons License 2011.10.14 0 0 1295

Sziasztok srácok! Aki a farka átmérőjével kínlódik annak ajánlom a MY SIZE termékeket.

Sajnos csak szexshopokban lehet hozzá jutni,viszont van minden méretben egészen a 69 mm-ig,

A méretválasztáshoz használjátok a gyártó honlapján található paramétereket,mert a doboz oldalán

feltüntetett érték nem azonos azzal!Sok sikert!  Zoli



Pjutt Creative Commons License 2011.08.20 0 0 1294

Jelenlegi kapcsolatomban rám hárult a védekezés szerepe, így pár hónapja én is próbálgatom, tesztelgetem az óvszereket ... és hát nem is olyan rossz ez az egész, mint olykor mondják. Már vásárláskor elkezdődik az erotika, aztán a felhelyezés stb, szóval nekem tetszik.

No de a lényeg: drága vagy sem, nekem a Durex eddig a legszimpatikusabb, a sima zöld, de tán a Safe (kék) még jobb: síkosabb, és az olyan gyorsan izgulóknak, mint én, kellemesen "hűsítő" :)

 

Múltkor vettem Lifesytle Safe gumit, na ha nem lenne elmebeteg ötlet, feltenném Vaterára féláron, vigye, akinek kell. A spermaölő cucc, ami benne van, az valami fertelmes szagú, cseppet sem keltett vágyat semmelyikünkben sem :)) Meg a gumi anyaga is fura a Durex után, nekem száraznak tűnt, nem volt stabil sem (16cm-re) ... :( Szóval még Durex ... a 100-ft os Masculan valahogy nem vonz még, de egyszer tán kipróbálom :)

 

P.

Hídver Creative Commons License 2011.07.28 0 0 1293

Helló!

 

Bevált az durex XL? (Remélem olvasod még.)

Más is írhat tapasztalatot. A 19-ből az első 6 centimre az átmérő miatt úgy kell rá erőltetni a normál méretet, és ez szemét dolog, puhuláshoz vezet. Dm polcokon sosem láttam még ilyen méretes gumit.

Előzmény: gtzrg (1273)
balint632 Creative Commons License 2011.05.13 0 0 1292
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.03 0 0 1290

Amíg védekeztünk, addig a Lifestyle vékonyított óvszerét használtuk.Most már nem védekezünk... :)

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.02 0 0 1289
A Corákban és a DM-ekben is szoktam látni...
Előzmény: miss M (1288)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!