Keresés

Részletes keresés

tzh Creative Commons License 2012.02.25 0 0 40546

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy van-e valakinek elektronikus formában (pdf, doc, stb) magyar nyelvű kézikönyve az ORION Obmd 2401 típusú kenyérsütőhöz, és ha igen, el tudná-e küldeni az itteni publikus email címemre?

krnemarika Creative Commons License 2012.02.24 0 0 40545

Az enyém bioboltból származott. 

Előzmény: .ETNA. (40544)
.ETNA. Creative Commons License 2012.02.24 0 0 40544

Igen, sajnos minden egészséges dolog aranyárban van ... egy volt osztálytársnőm csinálta otthon, olvastam a jótékony hatásairól, így kóstoltam meg én is, de nem jött be...

Előzmény: krnemarika (40543)
krnemarika Creative Commons License 2012.02.23 0 0 40543

Csak egy üveggel ittam. (Sok pénzt kérnek érte.)

Előzmény: .ETNA. (40542)
.ETNA. Creative Commons License 2012.02.22 0 0 40542

... akarom mondani/írni, csak egyszer kóstoltam ...

Előzmény: .ETNA. (40541)
.ETNA. Creative Commons License 2012.02.22 0 0 40541

Tényleg? Hát, nekem nem jött be:-) Persze, csak egyszer próbáltam, lehet, hogy éppen akkor nem voltam "ráhangolódva" az újdonságra:-)

Előzmény: krnemarika (40539)
Tigrincs_007 Creative Commons License 2012.02.22 0 0 40540

A kovászt is vegyes lisztel etetem (bl, rl).

Előzmény: firmitudo (40521)
krnemarika Creative Commons License 2012.02.22 0 0 40539

A búzafűlével nem volt semmi bajom, bár ittam már finomabbat is.

 

Előzmény: .ETNA. (40537)
krnemarika Creative Commons License 2012.02.22 0 0 40538

Nagyon mutatós és guszta! Köszi a receptet. Feltétlen meg fogom sütni. Eddig "virslis bucit" sütöttem, nagy sikerrel.

Előzmény: mikagi (40536)
.ETNA. Creative Commons License 2012.02.22 0 0 40537

Nem lenne ez rossz hely, ha csak Lillafüredet és Tapolcát vennénk alapul, de a többi... háát, mehet a lecsóba:-) A férjem, aki egyébként dunaújvárosi (nem is értem mit keresünk itt még mindig) külföldön dolgozik, ezért (is) sokat utazunk, kis túlzással "világpolgárok" vagyunk.... egyszóval így még csak-csak kibírható az "Acél(nélküli)város":-)

 

Köszi a receptet, hétvégén ki is próbálom:-) Tudtam, hogy ismerős a "motívum", és éppen ebben a pillanatban, elnézve a fotókat, rájöttem, hogy honnan!!!!

Általános iskola alsótagozatában, talán a technikacsomagban(?) voltak színes és éppen így bevagdalt lapok, azokat fűzögettük, vagy valami ilyesmi:-)

Mégis csak jó ez a Ginkgo Biloba:-))

 

Ha a búzacsíra nem ízlik, a búzafűlével ne is kísérletezz, mert az aztán förtelmes, brrrrr, pedig amúgy szép zöld színű:-)

A kínai ételbárokban kapható mungóbabcsíra salátát próbáltad már? Ne hagyd ki!

Előzmény: mikagi (40536)
mikagi Creative Commons License 2012.02.22 0 0 40536

Aranytojás XXXXXL méretben :-) !!!Lekenni vele szigorúan tilos :-) az már úri huncutság!

Nah ne hogy földik vagyunk :-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!ha az uram megtudja kitagad!!!!!!!!!!!!!!Tudtam hogy jó helyen kopogtatok :DDDDD!!!!

És érzem a kosarad súlyát :-) jó kis tele polcok !!!!

És íme a lábtörlő!

"LÁBTÖRLŐ"















Meg ne ijedjen senki, ez nem egy hagyományos ajtó előtti lábtörlő, hanem egy virslis-tésztás,
finom lepény féleség. Egyszerű pizza tészta, virslivel megszőve. Gyerekbulira készült, kockára vágva ehetik majd a lurkók mustárral, ketchuppal, majonézzel megízesítve. Különben egy négytagú családnak is bőven elég, egy egyszerű vacsorára...



Pizza tészta: 35 dkg liszt, 1 dl tej, 1/4 kocka friss élesztő, 1-1 csapott kávéskanál só és cukor, 1 kávéskanál olaj. 

A szövéshez: 7 db roppanós virsli

Lekenéshez: 1 tojás


A tészta hozzávalóiból tésztát dagasztunk, ha kell még tejet pótolunk, majd letakarva, meleg helyen duplájára kelesztjük. Ezután kinyújtjuk kb. 25x35 cm-es lappá, majd óvatosan átemeljük egy sütőpapírral bélelt tepsire. Pizzavágó kőrkéssel, hosszanti irányban végig vágjuk a tésztát, de végeinél kb. 2 cm-re meghagyjuk a széleket. Ezután a hosszában félbe vágott virsliket, beszövögetjük a tészta csíkok közé. Felvert tojással lekenjük, majd előmelegített sütőben, 180 C-on pirosra sütjük a "lábtörlőt".













  Mikor megsült, kicsit hűlni hagyjuk, majd különböző mártásokkal és friss kerti zöldségekkel tálaljuk.















.
Tovább »

forrás: Blogspot.com

A búzacsíra se lesz a kedvencem :( !Még egyszer kétszer bejött de ma már nem akaródzott enni belőle....jobban ízlik a retek és a brokkoli !

Szép délutánt nektek!!!!!!!!!!!!

 

Előzmény: .ETNA. (40534)
mikagi Creative Commons License 2012.02.22 0 0 40535

Firmi :-)!

 

Nagy levegő már meglenne ,csak a vodkát nem szeressem :D!!!!!!!!!!!!!!!!!!De a cidert igen :-)!!

Ha egyszer összejön a falusi fíling :-),már ha svájc is úgy akarja meg a mercedes áron futó skodánk :D akkor egy hatalmas bulit csapunk!

Sütjük a kenyeret a kemencében :-),bűzlünk egy hétig a lilahagymától boáááá :D imádom ,esszük a jó kis töpörtyűt fejjük a kecskét :-)!!

Etnát is megfűzzük :-) ,csírázunk :-)!

Limarát megint bevetem akkor, öregtészta ügyben .

és jövök majd kérdezősködni :D

Pusza :-)

 

Előzmény: firmitudo (40533)
.ETNA. Creative Commons License 2012.02.22 0 0 40534

42 Ft a tojásért??????? Aztaaaa, strucc tojta, vagy mifene:-))

 

Nem mellesleg egy régebbi balatoni nyaralás/kirándulás során, útban Veszprém felé, megáltunk reggelizni egy struccfarmon - Csopak után, a nosztori struccfarm, nem tudom működik-e még - ettünk strucctojásból rántottát, hááát, nem semmi volt:-)

 

MediLine - miután miskolci vagyok - eddig még megúszta, de mivel kb. havonta járunk Bp-re ezért/azért, legközelebb "lerohanom" őket:-)) Viszont a miskolci Herbatár nem volt ilyen szerencsés:-)  http://herbatar.hu/index.html  Látod a fotón a roskadozó polcokat? Szerinted? :-))

 

Valóban van egy-két csíra, ami érdekes ízű, de én elfogult vagyok, hiszen (általában) mindenféle "zöldet" megeszek, feltéve, hogy nem mozog:-)

 

A virlis "hímzésed" valami istenien néz ki, ha van idő, jöhetne egy recept is!!

 

Előzmény: mikagi (40532)
firmitudo Creative Commons License 2012.02.21 0 0 40533

Jaj, ne is mondd ezt a vaterát, nagyobbik fiam állandóan ott bizniszel, a postás már családtagnak számít nálunk, épphogy csak itt nem alszik:).

 

Szerintem próbáld ki Limara valamelyik öregtésztás receptjét, nem fogsz csalódni. Zsömlét én is próbáltam már öregtésztával, nekem nem jött be, inkább volt zsömle formájú kenyér jellege. Feleségem szokott lopni az öregtésztámból a lángoshoz, ott dícséri.

 

Tanyát már vehetsz 500 ezerért 30 ha-al. Csak egy nagy levegő kell a váltáshoz, meg egy üveg vodka:).

Aztán majd ha megírod első könyvedet "A pólyától a kecske tőgyéig" címűt, ugye adsz egy dedikált példányt? :D

 

Előzmény: mikagi (40532)
mikagi Creative Commons License 2012.02.21 0 0 40532

Firmi: ami nem jön be eladjuk a vaterán :D !!!(van ott minden még halott német katona is egy kis csíra már csak fullosítja a bazárt :D)

A palóc -sárközi motívumos cucc :D a család szerint eddigi legjobb próbálkozásom!

Kenyeret ritkán sütök mert nálunk inkább a péksüti a gyerebe,és eddig soha nem lett cserepes a kenyér :-(

 Megsúgom öregtésztát se csináltam még soha de neki kéne fogni ,mert mindenki dicshimnuszokat beszél róla.Gondolom a kifli zsömléknek se árt....

És ami nálunk vagyis nekem most nagyon az a fehér tönkölyliszt(csak ne lenne olyan árban mint a platina ....

De a tojás is ma pl 42 ft volt a piacon hova megyünk...:-(.csak kéne egy tanya :D de nagyon nagyon de mán :-) kapirgáló tyúkok kaparászó Ági :D

 

 

 

 

firmitudo Creative Commons License 2012.02.21 0 0 40531

Nagyon guszta ez a rácsos, de a palóc-és sárközi motívumokkal díszített puffancs sem kutya;).

 

Kifli nem lett sütve, mert elfelejtettem, hogy nálunk hétvégén mindenféle ünneplések voltak, fullon járt az összes konyhai gépezet:).

 

A rukkolát nem lehet megenni, olyan rossz íze van. Pedig nem büdös, nem nyálkás, szépen kifejlődött..a zsázsa sem sokkal különb, az meg mintha mentholos lenne:s.

Előzmény: mikagi (40530)
mikagi Creative Commons License 2012.02.21 0 0 40530

Sziasztok :-)!!!!

Azt hiszem lassan kombájnt kell bérelnem :D!A búza is beindult lehet legelni,tegnap már a lányaimmal úgy félig kicsírázva csipegettük és szerintük olyan íze van mint a lisztnek :D :D!!!(nah milyen is lenne :-) .

Az uramnak is kínálgattam most reggel de azt mondta annyira sajnálja de most mosott fogatt muhahhaaahaaa :-).

Komolyra a szót megy ez,és már a munkahelymre is vittem egy kis brokkoli csírát(összeszedtem a bátorságom :D ) mindenki lesett de kóstolt és nem tiltakozott.

és hogy szénhidrát hiány se legyen   :-) a hétvégi és tegnapi termések:

Egy kis lábtörlőőőőő :D

meg egy kis vajas puffancs 

Csak úgy duplán hogy mindenkinek jusson :-) virtuálisan is !!!!!!!

 

Szép napot!!!!

Firmi sütöttél ilyen olyan töltött kiflit :-)???

Etna medilinet kifosztottad már :D??

 

.ETNA. Creative Commons License 2012.02.18 0 0 40529

:-))  ... én is köszi, már meg is néztem a Mediline honlapját...

Előzmény: mikagi (40528)
mikagi Creative Commons License 2012.02.17 0 0 40528

Köszi!!!!!!!!!!!!

Imába foglalom a neved :-)!!!!! Firmi neked is :D!!!!!!!!Mindig csak akartam és akartam de nem kezdtem hozzá pedig vonzott a dolog,de most nagyon jóóó hogy benne vagyok és finom!!!!!!!!!!!!

Mediline !JÓÓóóóó vastag bukszával kell menni :D!!!!!!!Százmillió féle liszt ,mag ,ezaz amaz :-) teák .......tészták ,bio nem bio...

A vajat először én is drágálottam de mióta egyszer csináltam szintén vmi kifli félét és olvasztott vajjal kellett volna megkenni de nem volt otthon melegítettem margarint és elfeledkeztem egy ideig róla ......hát az tiszta víz volt...és olyan nagyon bizarr!!!!!!!!!!!!

Akció figyelő vagyok :D és az aldiban ha leakar járni a vaj jól leócsítják nah akkor spájz igaz sokáig már nem áll el de sütni szuper!

És a piacon is van egy akciós tejes oda is bebújkálok mindig :D!

Előzmény: .ETNA. (40527)
.ETNA. Creative Commons License 2012.02.17 0 0 40527

Gratula! Pénzköltés miatt aztán nem ám az ötletadót, a csíráztatásra "felbújtót" szidni:-)) Légy szi', melyik az a bolt?

Előzmény: mikagi (40525)
.ETNA. Creative Commons License 2012.02.17 0 0 40526

Mikaqihoz hasonlóan én is vajra szavazok(bár ez a legdrágább), a sima maragarin "vizes", a sütőmargarinok pedig, szerintem, hááát, hogy is mondjam, olyan lágyabbak, vagy mi. Persze - vészhelyzet esetén - a jobb minőségű sütőmaragarin se rossz.

 

:-))) háromszög, "oszt jóvan":-) Olyan háromszög, hogy szép croassain legyen belőle, amikor feltekered. Én azért nem szoktam annyi tekervényt csinálni, mint Limara, igazából az a lényeg, hogy kellően "átölelje" a benne lévő tölteléket, no meg ... ahogy sikerül :-)

 

Íme ... na nem az ember, hanem a link, Limara receptjéről, amit Mikaqi is használ: http://limarapeksege.blogspot.com/2009/03/express-croissant-reggelire.html

Előzmény: firmitudo (40524)
mikagi Creative Commons License 2012.02.17 0 0 40525

Rájöttem!!!!!!!!!!!! feltálaltam a lehetőséget :D!!!!!!

Ovis kép jöhet :-)!És még mindig furdal :D!!!!!!

A kifli az express croissant by Limara :-)!Én most töltöttem lekvárral is meg sonka sajt kombinációval.

És hagyományos vajjal imádok minden ilyen vajasat,a margarin sütőmargain és társaitól kiráz a hideg ....

Egy adag most sül éppen frissen (már 4 napja a hűtőben pihen kíváncsi leszek hogy viselkedik majd a sütőben)

 

 

És hogy a csírázást se hanyagoljuk!!!Csírázik a brokkoli magom!!!!!!

Voltam abban a boltban ahol millió mag van meg tálka és társai alig tudtam a pénztárcámat visszafogni :D.

hazajött velem: brokkoli,hagyma ,búza és pár pár zacsi tönkölytészta ....:-)

és kinézve még a vöröskáposzta és olyanok is amiről eddig alig hallottam :-)

Szép napot Mindenkinek!!!!!!!!!

Előzmény: firmitudo (40520)
firmitudo Creative Commons License 2012.02.16 0 0 40524

A tésztát 1 cm vastagságúra kinyújt, háromszögre vág, (megtölt), kiflivé sodor. Előmelegített sütőben közepes tűzön süt.

A két esemény között nincs kelesztés?...kelni fog a sütőben?

 

A vaj az "vaj" legyen, vagy margarin?

 

...háromszögre vág...

hegyesszög, tompaszög, vagy derékszög?:)

Előzmény: .ETNA. (40522)
.ETNA. Creative Commons License 2012.02.16 0 0 40523

Na, ezt most nem tudom, hogyan sikerült "elkövetnem", bocsi, de a lényeg, remélem azért kihámozható:-)

Előzmény: .ETNA. (40522)
.ETNA. Creative Commons License 2012.02.16 0 0 40522

Ilyet, ill. hasonlót én is szoktam csinálni, sima leveles tésztából (ha lusta vagyok, akkor boltiból), lehet bele tenni sajtot, kapros-túrót, virsli-darabkákat, kolbászt, sonkát, pörkölt-maradékot, zöldséget, spenótot stb.stb. Ha édesen csinálod, akkor sütésálló lekvárt, édes túrókrémet, sűrűbbre (kevesebb tejjel) készített pudingot, diót, mogyorót, cukrosfahéjat, kakaót  stb. Bolti levelestésztám egyébként azért szokott itthon lenni, mert a "hirtelen valami legyen az asztalon, hogy a váratlanul bejelentkezett vendég se maradjon süti nélkül" c.  történethez tökéletesen megfelel:-)

 

Nem tudom, hogy Mikaqi milyen receptet használ, én a netről  szoktam kikeresni a recepteket, igaz, hogy nagyon sok szakácskönyvem is van, de a net gyorsabb, s mint tudjuk, a lustaság, fél egészség :-)

http://andi1976.gportal.hu/gindex.php?pg=30307987

 

Pl. a Süssünk otthon c. 1991-es szakácskönyvemben ez a recept: 80 dkg liszt, 35 dkg vaj, 8 dkg cukor, 2 tojás, 3,5 dkg élesztő, kevés só, 1 dl tej. Élesztő megy a tejbe, hozzáadni a tojást. Az átszitált liszttel összekeverni a cukrot és a sót... könnyedén összegyúrni, laza, jól látható tészta legyen. Ha szükséges hozzá még tej.. kinyújt, felaprított vajat rászór a tészta egy részére, összehajtogat, megnyomkod, 1-2 óra hűtőbe... utána ismét kinyújt, összehajtogat 1 óra hűtő, aztán újra ismétel. A tésztát 1 cm vastagságúra kinyújt, háromszögre vág, (megtölt), kiflivé sodor. Előmelegített sütőben közepes tűzön süt.

 

Tegnap délután volt egy műsor a Travel-en, ahol egy dániai pékségben éppen ilyen sütiket készÍtett a pék, a vajat egy nagy téglatest formában tette rá a kinyújtott tészta közepére, persze előtte a vaj-tömböt ököllel szétlapította, úgy hajtogatta rá a tésztát. Igaz, hogy utána "nyújtógépen", vagy mifenén engedte át párszor:-)

 

A végén többféle formájú sütit készített, volt olyan négyzetes forma, aminek mélyedést csinált a közepébe és amikor kisütötte, a tésztát egy cukros mázzal nagyon vékonyan lekente (szépen csillogott), majd tett rá mindenféle gyümölcsöt, krémet. Volt olyan süti, aminek az oldalát csak úgy lazán, kézzel "felnyitotta" és nyomózsákból nyomott bele krémet... mondanom sem kell, hogy akkorákat nyeltem, hogy ihaj:-)

 

http://www.sutiklub.hu/index.php?option=com_k2&view=item&id=800:9-eu-s%C3%BCtik-h%C3%A9tv%C3%A9ge-d%C3%A1nia&Itemid=106

recepteket. http://andi1976.gportal.hu/gindex.php?pg=30307987

 

A goggle, ha beírod, hogy leveles tészta, olyan fotókat ad ki, hogy elalélsz, szóval csak "óvatosan" :-)

 

 

Igaz, hogy nagyon sok szakácskönyvem is van, de a net gyorsabb:-)  Pl. a Süssünk otthon c. régesrégi szakácskönyvemben ez a recept: 80 dkg liszt, 35 dkg vaj, 8 dkg cukor, 2 tojás, 3,5 dkg élesztő, kevés só, 1 dl tej. Élesztő megy a tejbe, hozzáadni a tojást. Az átszitált liszttel összekeverni a cukrot és a sót... könnyedén összegyúrni, laza, jól látható tészta legyen. Ha szükséges hozzá még tej.. kinyújt, felaprított vajat rászór a tészta egy részére, összehajtogat, megnyomkod, 1-2 óra hűtőbe... utána ismét kinyújt, összehajtogat 1 óra hűtő, aztán újra ismétel. A tésztát 1 cm vastagságúra kinyújt, háromszögre vág, (megtölt), kiflivé sodor. Előmelegített sütőben közepes tűzön süt.

 

Tegnap délután volt egy műsor a Travel-en, ahol egy dániai pékségben éppen ilyen sütiket készÍtett a pék, a vajat egy nagy téglatest formában tette rá a kinyújtott tészta közepére, persze előtte a vaj-tömböt ököllel szétlapította, úgy hajtogatta rá a tésztát. Igaz, hogy ő nyújtógépen engedte át párszor:-)

 

A végén többféle formájú sütit készített, volt olyan négyzetes forma, aminek mélyedést csinált a közepébe és amikor kisütötte, tett rá mindenféle gyümölcsöt, majd a tésztát egy cukros mázzal nagyon vékonyan lekente (szépen csillogott). Volt olyan süti, aminek az oldalát csak úgy lazán, kézzel "felnyitotta" és nyomózsákból nyomott bele krémet... mondanom sem kell, hogy akkorákat nyeltem, hogy ihaj:-)

 

http://www.sutiklub.hu/index.php?option=com_k2&view=item&id=800:9-eu-s%C3%BCtik-h%C3%A9tv%C3%A9ge-d%C3%A1nia&Itemid=106

 

Előzmény: firmitudo (40520)
firmitudo Creative Commons License 2012.02.15 0 0 40521

A kovász vagy öregtészta is rozsos?...már ha használsz hozzá.

Előzmény: Tigrincs_007 (40518)
firmitudo Creative Commons License 2012.02.15 0 0 40520

Nem kukkoltam, csak éltem a lehetőséggel;). Nem bánom, hogy teljesen fair legyen keresek magamról valami ovis képet:).

 

Lehet, hogy ezeknek a kocsonyás magoknak olyannak is kell lenniük? Pont alattad másolta be .ETNA..

 

Hétvégén ilyen sajtos-tekercses gyönyörűséget szeretnék enni...mibe kerül mostanság nálad a "recept felírása"? Valami husit lehet beletekerni?

 

A kíváncsiság megöl engem :D !!!! 

Előtte azért leírnád a receptet? :P

 

 

 

 

 

Előzmény: mikagi (40516)
firmitudo Creative Commons License 2012.02.14 0 0 40519

:D
Tüzelő?:-)) Egy kutyástól ennyire telik:).
Igen, a magokat az előírtaknak megfelelően áztatom, csak a továbbiakban igyekszem kevesebb vizet hozzáadni, inkább a párára bízom, hogy ne rothadjanak ill. időnként levegőztetem. A mustár egyelőre engem igazol, mert többeknél nem sikerül, megbüdösödik, én meg ma hoztam haza /nem itthon csíráztatok, hanem a munkahelyemen, de pszt., maradjon kettőnk között:)/ néhány kifejlett csírát és nem büdös, nem nyálkás, rettentően finom, csípős. 
Nem jól mondtam, a rukkolám fuccsolt be, nem a zsázsa. Bár ahogy olvasgatom amit belinkeltél, lehet, hogy a fejlődés elején ez a hozzátartozója úgy mint a mustárnak a kis zöld göbök.

A Föld Pangea óta tényleg repedezik mint a kenyerem alja, de az Ember-Föld párharcból utóbbi fog kijönni győztesként. Pár tízezer év és minden sebet önbegyógyít magán. A Földet nem lehet elpusztítani, az embert igen:(.

Tényleg chips-adómentes a töpi, só nélkül eszem, megelégszem azzal, ami a kenyérben van.

 

Szegény .ETNA.! Üres kenyér tejjel:). No majd küldök egy kis tepertőt meg zsírt, csak az egyik zaciba kell leugranod érte:). 



Előzmény: .ETNA. (40517)
Tigrincs_007 Creative Commons License 2012.02.14 0 0 40518

Köszi! A tiéd is jól néz ki! :)

Igen 15-20 % tk rozs liszt van benne.

Hát igen minden liszt kicsit más.

Bár itt volt egy kisebb eszmecsere erről, de azért szerintem vannak különbségek. :)

http://videotar.mtv.hu/Kategoriak/Gasztroangyal.aspx

Előzmény: firmitudo (40512)
.ETNA. Creative Commons License 2012.02.14 0 0 40517

Ó, nyami-nyami, micsoda chips-adómentes finomság! A kenyered meg olyan akár a Föld, felülről elfogadható, no de alulról van rajta egy-két repedés :-)

Olyan finom kenyerünk lett ma, hogy sajnáltam még a vajjal is elrontani, így ma uzsonnára csak szimplán ettem a kenyeret, hozzá házitej... na ez ám a Kánaán:-)

Előzmény: firmitudo (40512)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!