Egyedul Aniko erdemelte volna meg meg vmennyire a fodijat, de ot meg borzasztoan elasta az, hogy vissza mert szolni meg szervezkedni a "csucsparos" Proliver es Alekosz ellen.
Ja peeersze.
A Mamba mindenki ellen szervezkedett, kavart össze-vissza, önző kis dög volt, aki csak és kizárólag azzal foglalkozott, hogy neki magának mi a jó. Egy önzetlen, esetleg baráti, vagy ha nem is voltak bent barátai akkor legaláb valami kedves emberi gesztust láttunk volna tőle. De nem láttunk!!
Nehogy már megsajnáljam, mert úgymond vissza mert szólni.
Anikót Olivér mozgalma nyomta ki ő volt az egyetlen aki meg tudta vola verni Aleksozt!
Kicsit érdekes látásmód. Szánalmas Olivér igen hamar haza lett küldve, miközben Anikó majdnem a fináléig jutott. Az egy dolog, hogy ehhez némi szerencse is kellett, Anikónak sok utálója is van, de azért a tények makacs dolgok.
Sokan próbálják misztifikálni Olivér erejét, de azért ne feledjük, ki ő? Egy szélhámos típusú figura, akinek bár jó dumája van, de komolyabb emberek nem igazán kedvelik ezt a fajtát, a maga kis gyerekes, tolltartós csínyeivel együtt. Aki ráadásul még a nagy vagány szerepében is megbukott, amikor estéket sírt át, hogy már rossz volt nézni. Aki lovagiatlan módon bánt el Anikóval, ezzel is külön ellenszenvet kiváltva maga ellen.
Hagyjuk már Olivért, az én szememben az egyik legszánalmasabb figura volt, főleg az állandó virnyákolás jut eszembe róla. Meg a tojás a tolltaróban.
Az öcsém fősulis, amikor feljött kettőnk között ez a VV-téma, megkédeztem tőle, hogy a karon is megy-e az őrület és hangsúlyos-e ez a mellékszál. Azt mondta, hogy orrba-szájba cigányoznak az évfolyamtársai.:))
kicsit tul van a Prolika FB kampanya misztifikalva, ennyit azert nem szamitott az.
alekosz egyszeruen azert nyert, mert "szorakoztato" volt a sok ostoba prolinak akik neztek ezt a musort es szavaztak ra. a nem proliknak meg azert volt jobb mint a tobbi, mert afelett szemet hunytak h Alekosz kibaszott ostoba total muveletlen faragatlan paraszt, viszont lattak h a tobbi is az, de Alekosz legalabb nem pornozott, bunozott, kurvalkdott mint gyakorlatilag az osszes.
egyedul Aniko erdemelte volna meg meg vmennyire a fodijat, de ot meg borzasztoan elasta az, hogy vissza mert szolni meg szervezkedni a "csucsparos" Proliver es Alekosz ellen.
Te így, ilyen markánsan el tudod határolni, hogy mi a netes hatás, és mi nem?
Én nem mindig.
többynire azok véleményére alapozok, akik biztosan nem hszanálnak internetet, nálunk nem volt befolyásoló szempont az etnikai hovatartozás.
Mert ennyi erővel a Megában sem jutottak volna tovább páran, vagy Caramell.
Szóval, bármilyen furcsa is, a szórakoztató személyiség, illetve a szerkesztői ügyeskedés bfolyásolja legjobban a nézőt, nem pedig a megideologizált ok.
"Szvsz mindenki elkezdte sajnálni azt az embert akit elmondtak mindennek."
a gnómot sajnálták? kik? hol? én ilyesmit ugyan nem tapasztaltam!
"Aztán mint Iasurát akinek gyűjtöttek, elkezdték nyomni hogy had nyerjen a szerencsétlen."
És akkor ez az Isaura effektus? Te kevered a szezont a fazonnal! Az Isaura effektus az volt, h a nézők "elhitték" amit láttak, és fel akarták szabadítani szegény rabszolgalányt. Ez olyasmi, mint amikor a Világok harca c. rádiójáték miatt az utcán menekültünk a századelőn... Semmi köze a dolognak Alekoszhoz, nem ezzel nyert, nem ezért volt népszerű.
"Miló is azzal ynert (nagyrészt azzal) hogy nem győzte hangsúlyozni hogy ő bizony erősen cukorbeteg, és tessék sajnálni."
Semmi ilyesmire nem emlékszem. Még ha volt is ilyesmi, ez egyáltalán nem volt jelen különösebben hangsúlyos módon.
"Aztán Vitkó Laci is azzal lett befutó (mást ő sem tudott felmutatni) hogy a villában mindenki gyűlölte."
Gyűlölte? Ezt megint nagyon eltúlzod...
"Aztán minél jobban gnómozták an/n/ál jobban akarta az istenálldotta nép a villában látni.
Had fittyedjen a sok gnómozó szája."
Semmi ilyesmiről nem volt szó! Sokan Istent látták benne, imádták. Mások csak csodálkoztak: "jééé, ilyen állat létezik?". Megint mások élvezték, h megpukkasztja a bentieket. Még másabbak szent cigánytalanítást rendeztek a nevében. De voltak olyanok is, akik marha jókat röhögtek a gnómságán.
Dehogynem, a külvilágban is elég fontos téma volt ez. De nem csak ezért nyert, nyilván, viszont elég egyoldalú lenne az "Isaura-hatással" magyarázni mindent. Alek szerencsétlenkedése vicces volt, Alek bolond volt (és az is), sokan nem is szerették odabent ezért és főleg a mocskos cigányok, vagy akiket az okos szavazók besoroltak annak. Így teljes a sztori.
Alekosz esetében szó se volt arról, hogy a gnómozás miatt nyert. Egész egyszerűen a nézők alig vették figyelembe gyarlóságait, személyiségzavaros lényét, megalapozatlan önhittségét, ezzel szemben "mindegy, hogy milyen, de legalább szórakoztat".
A többieknél sem az történt, amit írsz, nézd már vissza a régi videókat. Azon az alapon, hogy biztos sokan már nem emlékeznek, még ne írj hamis dolgokat.
Szabolcs esetében volt némi sajnáltató effektus, a többieknél nem. Szabolcs és Miló a szolid, jólfésült szépfiú szerepében tetszelegtek, nem harsánykodtak, de ez is elég volt.
Laci központi figura volt, de hazugság, hogy gyűlölték a többiek, ez csak utólagos ráfogás, hogy igazold a téves koncepciód. Ha nem puszipajtásod valaki, még nem gyűlölöd, ugye....
Meg hát, mit jelent az, hogy Alekosz sem csinált semmit, és az előző győztesek se tudtak semmit sem felmutatni -- mit kellett volna?
Valóságshowról van szó, ahol a szimpátia dönt, nem kell hatalmasat alkotni. Meg is kérdezném: mi lenne az a "valami", amit csinálniuk kéne? Építsenek fel egy házat, javítsanak meg 10 autót, másszanak meg 5 hegyet, ott, bent a Villában?
Azt se felejtsd ki, hogy az ellenoldalon vagy átmenetileg ellenoldalon levő lakók vélt vagy valós cigány származása multiplikálta az indulatokat és teljesen elhalványította Alekinnyó nem éppen előnyös tulajdonságait, valamiféle idióta szent háborúvá téve az egész szavazást. Már csak azért se felejtsd ki, mert ez is jelentős szerepet játszott a mennybemenetelében.