Keresés

Részletes keresés

zsbe Creative Commons License 2011.07.03 0 0 740

Jogos. Akárki akármilyen hiperúj dolgot talál ki, ami biztos beválik, az szimplán az életmódváltás. Igazából szerintem a mit az nem olyn fontos, mint a mennyit (keveset) hányszor(napi 4-5) mikor (3 óránként...) Ha ez mellett ott a 3 l folyadék és a napi min 30 perc mozgás, akkor nem nagyon lehet mellélőni... Ja, és tabletta sehol még... kiegészítésnek ok, még placebónak is, de ennyi.

Előzmény: Galahed_ (737)
Linike1 Creative Commons License 2011.07.02 0 0 739

Szia!

Szerintem az átlagod egy 73kg lenne.Én ugyan ilyen magas vagyok és nekem is ezt mondták.

Szerintem próbáld ki a Gastroyal zsírégetőklub oldalán lévő ABC étrendet,nagyon hatásos nekem bevállt és napi 5x-i étkezés van 3liter folyadék mellett,koplalásról szó sincs,ha koplalnál az egészségtelen és nem fogyaszt hosszú távon!

Előzmény: sanyika77 (735)
Galahed_ Creative Commons License 2011.06.29 0 0 738

Okosan taplalkozni, naponta lehetoleg 5szor, keveset, valamint mozgas, mozgas es mozgas. Lehetoleg tobbet mint 30 percet. Ez lehet akar mindennap ha birod, de legalabb heti 3x, a lenyeg, hogy tobbet egess el mint amit megeszel.

 

 

ha ez megvan akkor lehet finomitani a dolgon hogy mit eszel...  kerulni az egyszeru szenhidratokat, cukrot, tulzot sobevitelt stb stb.... hatalmas az irodalma ennek.

Lehet finomitani a dolgon, hogy mikeppen toltod el azt a min 30 percet mozgassal (pulzusszam -intenzitas, mozgasforma stb)

 

Valamint kerulni az ilyen olyan fogyi  tablettakat, mert a tobbsege tobb kart okoz mint hasznot.

Előzmény: sanyika77 (735)
Galahed_ Creative Commons License 2011.06.29 0 0 737

marek zab:   ugyanazt tudja - olcsobb es jobb.

Nem orvostechnikai eszkoz, hanem termeszetes anyag. 

Ne hulyitsuk mar a nepet, mashol kene reklamozni....

Előzmény: lanrob (736)
lanrob Creative Commons License 2011.06.29 0 0 736
sanyika77 Creative Commons License 2011.06.28 0 0 735

Sziasztok!

Én 84kg vagyok 34-éves 178magas szertnék ledobni pár kilót különösebb koplalás és csodaszerek nélkül. Szivesen fogadnék pár tanácsot.

zsbe Creative Commons License 2011.06.26 0 0 734

Szia, 

 

én hasonlóan, -32-nél vagyok ezzel a módszerrel. 

Most épp nekifogok az utolsó nagyobb etapnak, mert 4 év alatt kb 50 kgt fogytam. Most már csak a cizellálás van... 

Ez sem lesz egyszerű, de meg fogom csinálni.:-)

Előzmény: Linike1 (733)
Linike1 Creative Commons License 2011.06.26 0 0 733

Sziasztok!

Én a Gastroyal ABC étrendjével fogytam 29kilót ,szerintem ennél egészségesebb nincs én félek a tablettás szerektől,itt pedig csak napi 5x-i étkezés van finom falatokkal nem éhezik az ember ,megfelelő folyadékbevitel és 6hónap alatt le is adja a súlytöbbletének nagy részét!Próbálta már valaki közületek?

nyirfakati Creative Commons License 2011.05.27 0 0 732

Sziasztok!

 

Nekem a mozgás vált be leginkább némi zsírégetővel feldobva:). Aki azt hiszi, hogy diéta meg mozgás és némi életmódváltás nélkül le tud fogyni az szerintem nagyon téved! Nincsenek csodaszerek, és tényleg igaz a mondás, hogy az vagy amit megeszel. Én hetente 4-szer járok edzeni és ha épp úgy érzem, hogy na most tényleg le kell dobi pár kilót, akkor a Dimatrex zsírégető ampullákat szoktam inni. Általában 24 nap alatt megvan a minusz 4-5 kiló és utána már csak arra kell figyelnem, hogy ezt meg is tartsam (ami persze húsvét és karácsony körül nem nagyon megy:)) Mostanában amúgy rászoktam a görkorizásra. Nagyon jól formálja a lábat és a feneket! Úgyhogy hajrá csajok:) Dimatrex ampulla+ mozgás= karcsú test:)

 

Üdv: Kati

Galahed_ Creative Commons License 2011.04.19 0 0 731

Nem ment tonkre a borod tole? (elazik stb...)

Előzmény: Törölt nick (730)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.11 0 0 730

sziasztok:)      nem tudom kit érdekel:D de vettem egy szaunaövet kb. 2 hete és fogytam is tőle 4,5 kilót, mindennap használom, este kb. este 8-11ig, ha itthon vagyok:) tök jó, gyorsítja az emésztést a meleg, vagy ilyesmi, nem izzadok, de fogyok tőle. szal. mindenkinek ajánlom^^

Fortuna Girl Creative Commons License 2011.03.21 0 0 729

Sziasztok!

 

Látom itt rajtam kívűl mások is érdeklődtek vagy használják az Anorex kapszulát. Én is most kezdtem el, és arra gondoltam, hogy blog formájában megosztom a hasonló cípőben járókkal fogyásom történetét. Részletesen fogok megosztani minden általam észlelt dolgot.

 

Fogalmam sincs, hogy mennyire hatásos ez a kapszula, elég sokáig válogattam, fórumokat olvasgattam mire eldöntöttem, hogy e mellett döntök. Remélem tényleg olyan jó, mint ahogy írták.

 

Elég nagy súlyfeleslegem van, ezért mostmár muszáj, az egészségem a tét.

 

Blogom címe: http://fogyokuramtortenete.blogger.hu/

 

Aki esetleg tud nekem segíteni saját praktikákkal annak megköszönöm ha írna nekem hozzászólásban.

 

Kata

 

Galahed_ Creative Commons License 2011.03.09 0 0 728

En még igy tanultam élövilág órán. :)

 

 

---

Sok sikert hozza!

Előzmény: pockocska74 (727)
pockocska74 Creative Commons License 2011.03.09 0 0 727

Köszönöm a kiegészítő információkat :) Tetszett ez a gumós zápfog mondat :)))

 

Akkor hamarosan jelentkezem, és kifejtem a véleményem... Sziasztok

Galahed_ Creative Commons License 2011.03.08 0 0 726

kérdésedre válaszolva:

 

Lentebb megírtam, de nem nagy ördöngösség: Naponta többször eszem,  igyekszem 5ször, kis adagokat. Mindent eszek, mert hiszem, hogy ha a jóisten az embert gumós zápfoggal teremtette, akkor az azt jelenti, hogy mindenevő.

Igy éppúgy eszem szalonnát a zsiradék miatt, oliva olaj, napraforgó olaj stb a salátákon át, a vörös húsokig. ,Mert a szervezetnek minden kell:  zsirok, szenhidrátok, fehérjék). Igyekszem kerülni az egyszerü szénhidrátokat, ami azonnal felszivódik. Ilyenek a cukor, fehérkenyér stb.

 

Igyekszem egy héten többször mozogni, több mint 30 percet, mert a zsirégetés csak ezután indul be. Igy megy a havi kb 5 kg le.

 

ezek a csodabogyók drágák. Ha  a rosttartalom miatt vesszük őket akkor ott az olcsóbb megoldás: egy marék zab, ugyanaz a hatás, nagyságrenddel olcsóbb áron. (még a bioboltokban sem drágább pár száz forintnál).

 

 

de örömmel olvasnám a véleményedet a termékről, remélem megirod, akár pozitiv akár negativ. Hadd tanuljunk belőle.

Előzmény: pockocska74 (723)
romesz Creative Commons License 2011.03.08 0 0 725

En is ulo eletmodot elek es minden csodaszer nelkul adtam le 25 kilot.

Soha nem hittem bennuk es azt hiszem mar nem is fogok.

Barmikor megjelent egy ujabb csoda kapszula, nehany ev mulva kiderult rola, hogy milyen karos hatasai voltak. Voltak olyan kapszulak amiket csak orvos irhatott fel es megis karos volt a vegen.

 

 

Akkor mar inkabb nem is probalom ki oket. 

 

 

Előzmény: pockocska74 (719)
Galahed_ Creative Commons License 2011.03.08 0 0 724

itt van meg egy anorex review

 

http://www.dietspotlight.com/anorex-review/

 

 

 

de tenyleg elkepzelheto, hogy nem ugyanaz a ketto.  De akkor ossze fognak veszni a neven :)

 

 

---------------------------------------

 

Megneztem ezt az osszetevot is (Konjac Fibre)

 

Ez elvileg nem mas mint egy E betus elelmiszer kiegeszito azaz E 425

 

A Konjac Fibre mas neven Glucomanan tudomanyos neven: Amorphophallus konjac

 

Egy Kelet-Ázsiában élő trópusi növényből készülő poliszacharid.
A zselatinhoz hasonló anyagot élelmiszeradalékként  alkalmazzák, mint emulgeálószert, stabilizátort, sűrítő anyagot E 425 kóddal.

 

 

Biztos van olyan tulajdonsaga is amirol irnak.... sajna nem tudom. Az biztos, hogy vizmegkoto, es terfogatnovelo hatasa van. (ezert hasznaljak eloszeretettel az elelmiszeriparban)

 

 

forras:

http://www.homeherbs.co.uk/0/product/0/680-Konjac_Fibre.html

http://www.vilaglex.hu/Lexikon/Html/Konjac.htm

 

Előzmény: Galahed_ (722)
pockocska74 Creative Commons License 2011.03.08 0 0 723

Akkor jó. Én még a külföldi Anorexről nem hallottam, csak a magyarról. Meg több fórumon is jártam már, ugyanezt a kérdést tettem fel, de valamiért nem sikerül aktivizálnom az embereket, hogy értelmes segítséget kapjak. Erről a termékről több helyről kaptam pozitív véleményeket, többek között a háziorvosom rendelőjében is ki van függesztve, illetve mikor rákérdeztem akkor is jókat mondott, nézegettem fórumokat, vannak persze negatív vélemények is, de azért többségében jókat olvastam. Egyébként meg is rendeltem már, holnap hozza a postás, nagyon kíváncsi vagyok. Majd írok róla, ha már lesz mit :) Te mit használsz? Vagy hogyan fogsz?

Galahed_ Creative Commons License 2011.03.08 0 0 722

Mivel magyar oldalon nem talaltam meg a pontos osszetevo listat igy kulfoldirol szereztem infot. (egyebkent erdemes, mert van nehany csodaszer ebben a temakorben ami itthon csodakent van forgalmazva, kint meg be van tiltva....)

 

Kulfoldon az Anorex tablettat Anorex SF-kent forgalmazva ez az osszetevo lista van feltuntetve.  De lehet, hogy a ketto nem ugyanaz ezesetben elnezest az izgatasert.

 

De Anorex -Anorex ez a nev igy akkor nem megengedheto szerintem. Legalabbis az Eu-ban nem.

 

De valoban, en is ugy latom , (legalabbis a doboza mas) hogy a ket termek kulonbozo lehet (ez esetben elnezest erte.)

 

http://www.americanlifestyle.com/theproducts.cfm?master=5314

 

 

Előzmény: pockocska74 (721)
pockocska74 Creative Commons License 2011.03.08 0 0 721

Szia!

 

Ezt nem értem, mert a weboldalon azt írja, hogy összetevők:

 

Konjac Fibre és zselatin

 

Ezt hol láttad, ezt a rengeteg összetevőt??

Előzmény: Galahed_ (720)
Galahed_ Creative Commons License 2011.03.08 0 0 720

sajnos tapasztalatom nincs vele, de ez van benne:

 

Sodium Phosphate, Acetylsalicylic Acid, Epimedium, Bupleurum, Scutellaria, Phosphatidyl Choline, Disodium Phosphate, Dipotassium Phosphate, L-Tyrosine, Calcium Phosphate, Garcinia Cambogia, Rice Flour and Commiphora Mukul Extract

 

ezek kozul ami hasznalhat: Garcinia Cambogia  HCA - ennek hatasossagarol meg vitak folynak.

  • Csökkenti a zsírsavak mobilizálódását, megakadályozva, hogy a szénhidrátok zsírokká alakuljanak, ami zsírraktározáshoz vezetne
  • Elősegíti a testsúly csökkentését azzal, hogy az étvágyat mérsékeli, így előzve meg a túlevést
  • Sajnos ezek meg nincsenek bizonyitva...

     

    A masik:  rizspor...  hat nem tudom, a rizs elvileg osszetett szenhidrat.

     

    A harmadik aminek lehet szerepe: Commiphora Mukul.   Ez szerintem veszelyes, a pajzsmirigyet piszkalja. De az indiai gyogyaszatban hasznalatos noveny....   de ismetlem a pajzsmirigy befolyasolasa az nem jo dolog szerintem.

     

     

    epimedium: puspokvirag:Terméketlenség, impotencia, emlékezetvesztés, derék bántalmak és arthritis kezelésére alkalmazzák...

     

    Bupleurum / buvakfu : enyhíti a feszültséget és a máj emésztési zavarokat, méregtelenítő és anti-mikrobiális.

     

    Scutellaria:  vizmelleki csucsoka :) : Antioxidáns és gyulladáscsökkentő, kozmetikumok alapanyaga...

     

     

    Osszefoglalva: 

    -  en nem latom benne azt a novenyi rostot amirol beszelnek. (lehet nem neztem at mindent, de szvsz se a sodium foszfat, se a Acetilensav nem az...)

    - van benne egy csomo kulfoldi gyogynoveny aminek a hatasait leirtam. Itt szerintem a legkarosabb dolog a pajzsmiriggyel jatszo Commiphora Mukul....  viszont ettol lehet fogyni, de ugye nem mindegy milyen aron....

     

    Előzmény: pockocska74 (719)
    pockocska74 Creative Commons License 2011.03.08 0 0 719

    Sziasztok! Remélem itt sorstársakra találok!

    Gondolom sokan vannak még hasonló cipőben mint én... egy irodában napi 8, esetenként 10 óra kemény ülő munkában van részem 7-ből 5 napon keresztül.

    Hétvégén sikerül mozognom annyit, amíg felnyalom a lakást, főzök, mosok, kiszolgálom a gyerekemet. Vasárnap örülök, ha el tudom olvasni a heti (!) sajtót. Nem is az, hogy nem jutna fél órám arra, hogy megcsináljak valami tréninget, akár Norbit, vagy Béres Szanditól, hanem nincs hozzá kedvem. Bevallom, hogy csak a szabadságomon jutok el oda.

    Viszont ez ellen valamit kellene is tenni, mert a kilók meg csak jönnek fel.

    2 kérdésem van:

    1. Kinek milyen javaslatai, ötletei vannak a fent leírt szisztémát szem előtt tartva.

    2. Hallottam egy kapszuláról, pontosabban hirdetést olvastam róla a hétvégén, illetve a háziorvosom hívta fel rá a figyelmem: ez az Anorex Quick Diet. (http://www.bio-planet.hu/Termekek_Keresese.aspx?gomb=51) pont ilyen mozgásszegény életmód ellen javasolják. A kérdésem, hogy vannak-e tapasztalatok, használja-e közűletek valaki?

    Üdvözlettel: Horváth Martina

    Galahed_ Creative Commons License 2011.02.16 0 0 718

    Lehet, de ha abbahagyod, akkor tobb jon vissza mint elotte volt. Ugy van ahogy kedves topiktarsunk irja, mozogj tobbet, egyel sokszor, de kis adagot.

    Mindenfele csodabogyo, varazsszer tobbet art mint amit hasznal. (ha abbahagyod a szedeset a tested megbosszulja. Egy pelda: Sokan szednek L-carnitint, holott a szervezetunk kepes ennek eloallitasara. Ha szedjuk, akkor a testunk L-Carnitin termelese leall, es ha abbahagyod akkor ugye nincs, es csak nagyon lassan indul be ismet...)

    Nagyjabol igy van ez minden csodabogyonal.

    Persze vannak "jok" is, igen idezojelben, (gondolok itt az elelmi rostokra, nem a kemikaliakra) de aranyarban adjak, pedig 10 deka zabbal ezt siman felvalthatja barki, egy bio boltban siman megveheto par szaz forintert.... 

     

    Osszefoglalva megegyszer:  Ne egyel csodabogyot, egyel 5-6 szor naponta mindenbol egy keveset, hogy valtozatosan etkezz, es tobbet mozogj mint amit megeszel.- Kcal -ban (ez konnyen kiszamolhato a mar lentebb belinkelt szamolotablaval)

    Ennyi a nagy titka a fogyasnak.

     

    Aztan le lehet ezt irni sokkal hosszabban is, mind a taplalkozast mind a sport reszet, kiegeszitve a tenyleg hasznos termeszetes tapanyagok felsorolasaval, amik elosegithetik a fogyast, de nem potoljak a fentebb leirtakat.

    Előzmény: bazsi02 (716)
    romesz Creative Commons License 2011.02.15 0 0 717

    lehet de nem ajanlott.

    Egyel napi hatszor inkabb kis adagokat es kedj el aktivan elni, gyalogolj, fuss, biciklizz vagy usszal.

    Ha ehezessel probalsz fogyni, hosszu tavon nem leszel sikeres. Inkabb valtoztass eddig eleteden, mert valamit nem jol csinaltal, ha suly felesleged lett.

    Előzmény: bazsi02 (716)
    bazsi02 Creative Commons License 2011.02.15 0 0 716

    Szerintetek lehet úgy fogyni,hogy este már nem vacsorázunk?Véleményeket várok!

    szokefeny1988 Creative Commons License 2011.02.07 0 0 715

    Tünde! Az Anorexről is olvashatsz bővebben:

     

    http://www.bio-planet.hu/Termekek_Keresese.aspx?gomb=51

     

    De előtte sztem kérj termékmintát, hogy biztos olyan terméket kapj amilyet szeretnél: http://www.bio-planet.hu/anorex/

     

    Üdv

    Előzmény: szabotunde1972 (710)
    maadrienn Creative Commons License 2011.02.06 0 0 714

    Köszi a megerősítést ;)

     

    Ha a megfelelő edzést egy jól összeválogatott étrendel egészíted ki akkor a siker garantált. Mondjuk pár tippet szivesen elfogadok, hogy miket ajánlotok, vagy ti miket szoktatok enni? Nekem van pár bevált kajám, de azért nem árt ha van mi közül válogatni :).

    Előzmény: Galahed_ (713)
    Galahed_ Creative Commons License 2011.02.03 0 0 713

    Ez teljesen igy van. Ha megnézed egy testépítő programját akkor ő, amikor elér abba a fázisba, hogy nem akar zsírt látni magán, akkor úgy illeszti be a programjába az aerob edzést (pl kerékpár) hogy éhgyomorra. Ilyenkor a test nem tud mást égetni, csak ami rajta van. Erre a legjobb a reggeli edzés.

    Előzmény: maadrienn (712)
    maadrienn Creative Commons License 2011.02.03 0 0 712

    Egyetértek veled Galahed_. Én is a kb 30 perces tornának vagyok a híve. De szerintem még annyival lehet fokozni a dolgot, hogyha éhgyomorra végzed a  gyakorlatot. Persze nem szabad túlzásba vinni. Igaz ehhez reggel kell edzeni, de a reggeli torna egyébként is jót tesz :).

    Előzmény: Galahed_ (711)
    Galahed_ Creative Commons License 2011.02.02 0 0 711

    Rovid mozgassal nem lehet fogyni. Minimum 30 perc kell hozza Aerob, avagy az alatti pulzustartomannyal- ugynevezett. zsiregeto tartomany.

    Addig csak azt egeted el amit megettel elotte.  (persze ennyivel is kevesebb fog beepulni zsirba.)

     

    Persze az 5 perc intenziv mozgasnak is van elonye. Megerositi a tartoizmokat, ha felulest (hasizomgyakorlat) is csinal az ember akkor az nem engedi kitulemkedni az ember beleit, igy kisebbnek latszik a pocak. De zsirbol egy deka sem fog lemenni.

    Sajna ez van.

    Előzmény: szabotunde1972 (710)

    Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!