Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

sebikee 2011. jún. 7. Creative Commons License 15365

Eladó egy HW Arminius  9mm-es gáz-riasztó  revolver , 10 mm-es gumibarát verzió !

Ára 32.000 ft . Sürgős volna . Posta nem lehetséges . Személyesen csak !!!

hamata 2011. jún. 7. Creative Commons License 15364

Üdv Mindenkinek! Eladó Weihrauch HW10GR! 1980-as évjárat, igen szellős csővel. Kiváló 10mm-es gumiköpködő gáz-riasztó fegyverke. Acél dob, csőbetét, dobforgató, kezelőszervek.. (adok hozzó grátisz egy dob gáztöltényt/gumibogyót riasztótölténnyel és egy gyöngyvászon tokot)Egyik legerősebb 10-es gumis!!!

Ára:39000 huf.

Éredeklődni a 06704279933-as számon lehet.

lobo7 2011. jún. 7. Creative Commons License 15363

Elnézést kérek, de kimaradt: vagy lobo7@gmail.hu vagy 06-70-557-6170 az elérhetőségem.

lobo7 2011. jún. 7. Creative Commons License 15362

Tiszteletem az Uraknak!

Nekem lenne egy sorozatköpködő Keserű Hitmanom, amit vagy eladnék, vagy elcserélnék valami kissebbre, pld: zoraki, vagy hasonló 9 mm-re, vagy valamilyen forgótárasra. Ne kérdezzék, hogy milyen, mert én sem ismerem, véletlen jutottam hozzá. Van hozzá két db. táram, és egy rakétázó toldat. Én személy szerint undorító nagy mafla mordálynak tartom. Üdvözlettel lobo. Képet sajnos csak emailben tudok küldeni, ha kell valakinek.

slide15 2011. jún. 7. Creative Commons License 15361

Üdv Urak!

ELADÓ a következő gáz riasztó fegyver!

Fég parabellum 96M/P9RC-ből a Keserű Művek által gáz riasztóvá alakított fegyver.

Matt fekete kivitel, combat sátorvas, működő szánakasztó és a kakasnak van biztonsági állása.

Ami extraként csináltatva lett hozzá az egy gyengített helyretoló rugó, hogy gáztölténnyel is

működni tudjon. Az MKH 2020.12.-ig érvényes és még van hozzá 1 hónap garancia is.

Az ára alku nélkül 60000Ft.- (azért ennyi mert ennyi!!!)

Amit ebben az árban adok a fegyveren kívül:

-1db egyedileg gyártatott gyengített helyretoló rugó

-1db NOWAR formázott vesetok

-50db Umarex riasztó töltény

-10db 220mg CN töltény

-10db 30mg FLASH PEPPER

-15db 120mg Pepper

-5db 80mg CS töltény

A fegyvert a tartozékaival együtt akarom eladni tehát a felsorolt dolgok külön nem eladóak!

Érdeklődni, képeket kérni privát!

RaynesPark 2011. jún. 6. Creative Commons License 15360

Fobus paddle tok ELADÓ! Zsír új!
Az alábbi gáz-riasztó fegyverekhez
Walther P22
Röhm RG88, Hsc90
Record COP
Zoraki 914, 906
HW94
Átvehető:
személyesen Agárdon v. Székesfehérváron vagy postai
úton előre utalással. Postaköltség:400Ft.

RaynesPark 2011. jún. 6. Creative Commons License 15359

FOBUS tok Röhm RG59-hez (TA85) ELADÓ! Zsír új
Ára: 5000Ft

Átvehető Agárdon v. Székesfehérváron
Postai úton, előre utalással. Postaköltség 400Ft

Törölt nick 2011. jún. 6. Creative Commons License 15358

PK380 virtuálisan elkelődött. Köszönöm az érdeklődést.

Előzmény: Törölt nick (15351)
laci bácsi 2011. jún. 6. Creative Commons License 15357

Igazából azt mondják a szakik, hogy otthonvédelemre leginkább lövedékes fegyver a jó, gondolok most a gumibogyós revkókra. Ha azzal testen találod a betolakodót, még a bordáját is eltöri- szerintem. A  gázzal csak az a baj, hogy ha véletlenül belső térben kell használni, Te is szívsz majd egy jó adagot.

Én jelenleg 1 db. gázpisztolyt tartok ami ön-és otthonvédelmi szolgálatot lát el annak ellenére amit az előbb leírtam...

Előzmény: Mantidea (15355)
gerila 2011. jún. 6. Creative Commons License 15356

Ment egy szösszenet a gázpisztoly topikba.

Előzmény: Mantidea (15355)
Mantidea 2011. jún. 6. Creative Commons License 15355

Köszönöm a tanácsokat!

Nem tudom, hogy egy (esetleg több) célt talált gumilövedék mennyire teszi harcképtelenné a betörőt... (Nem bosszantani szeretném.. :) ) Abban bíztam, hogy egy közvetlenül arcba kapott gázfelhő más kategória, mintha másodpercekkel később belemegyünk a lebegő részecskékbe. Főleg, ha mi felkészülten fogadjuk az eseményeket, (esetleg visszatartjuk a levegőt). Eddig (2 alkalom) külső téren kaptam rajta a rohadékokat (már bocsánat), remélem ennél tovább nem jutnak...

Szinte biztos, hogy havonta nem cserélgetném a gumikat...

A fegyverektől nem idegenkedem. Voltam katona, jól is lőttem, úgy gondolom a célzás, és a használat nem okozna gondot. Kellő hidegvérrel is rendelkezem, az eddigi tapasztalataim alapján a stresszhelyzet legkevésbé sem blokkol le. Nyilván kipróbálnám a fegyvert miután megvettem, de nem hiszem, hogy hobbiból lövöldözgetnék, hangoskodnék vele rendszeresen. Arra ott van a légpuskám.

Mindenképp hasznos volt a véleményed. Sok-sok hasznos infó volt benne számomra!

Nagyon köszönöm!

Előzmény: hamata (15350)
vizonto1 2011. jún. 5. Creative Commons License 15354

Köszönöm, szívesen!

Üdv. Péter

Előzmény: garamakos (15341)
asus43 2011. jún. 5. Creative Commons License 15353

Üdv,uraim eladó vagy elcserélhetö egy élesböl átalakitott P9RC-Parabellum gázriasztó pisztoly,gyönyörü gyüjteményi darab és Umarex riasztótölténnyel még müködik is.Minden papirjával MKH,gari stb.Cserébe érdekel uj állapotu HW- légpuska,Walter PK380-as gázriasztó pisztoly értékegyeztetéssel természetesen.KP ára 40eft,csereára 45eft.

Törölt nick 2011. jún. 5. Creative Commons License 15352

Urak, vásároltunk tavaly néhány hegymászó tartozékot, de idő és érdeklődés hiányában sosem használtuk őket. Aki érez magában affinitást a hegymászás iránt, kérem jelezze, cserébe gáz / gumis fegyvert szívesen veszek! Csereérték 60 ezer Ft magasságában (bolti értéke ennél jóval több)

A felszerelés tartalmaz Petzl, Black Diamond és Mammut beülőket, ereszkedő 8ast, biztosító eszközt, közteseket, hevedereket, csavaros karabinereket és egy jegezéshez is alkalmas, kimagasló minőségű túra/mászózsákot.

Javaslatokat a publikus mailre, vagy a 30 hetven680 52kettőre kérnék, köszönöm.

Törölt nick 2011. jún. 5. Creative Commons License 15351

Szevasztok, az alábbi gyűjtői darabok eladóak:

- Taurus éles maroklőfegyverből Steiner Scenics által barmolásmentesen átalakított teljesen acél (kivétel a rózsafa markolathéj) gáz/riasztó revolver makulátlan, gyönyörű újszerű állapotban, dokumentációval, MKH-val. Hordásra is kiváló méret (bár nem HW88 súlyú :) Ára: fix 80 ezer Ft.

- Brno ZP12 sörétes vadászfegyverből átalakított 18 mm-es gumis puska, MKH kártyával, fegyvervizsgálati jegyzőkönyvvel. A fegyver a legigényesebb elvárásoknak is megfelelő, makulátlan állapotban van, Lupara változat gyönyörűen kivitelezve. Szerkezetileg is kifogástalan, nem egy szétlőtt darab. Ára: fix 80 ezer Ft.

- Walther PK380 9mm-es sokacélos gázpisztoly, vadonatúj (azaz hordatlan és használatlan) állapotban, dobozában, MKH kártyával, garanciával. Ára: 65 ezer Ft.

Beszámítás lehetséges: Omerta T (00 széria), gumizható Röhm RG69, Alfa 020 / Alfa G030 (kizárólag hibátlan, újszerű állapotú).

A fegyverek nem mindenáron eladóak, és szeretném, ha hozzáértőhöz kerülnének.

Mail publikus, vagy harminc 7hat80 52kettő

hamata 2011. jún. 5. Creative Commons License 15350

Szia. Ha nem ismered a gumis revolvereket, puskákat inkább nézz utána alaposan mielőtt vásárlásra adod a fejed. A felváltva annyit takarna, mint egy gumi, egy gáz? Ennek így nem sok értelme van. Ha otthonvédelemre kell lakásba, akkor csak gumival érdemes tölteni, mert különben te is kapsz az áldásból.:-) Gyakorlás nélkül meg főleg felejtsd el a gumis fegyvert mert nem sok értelme van a dolognak annélkül. Mindenképp be kell gyakorolni a mozdulatsort és az sem hátrány, ha azért célt is találsz az elküldött gummancsal. Az évekig elrakott töltött gumis sem oly szerencsés, havonta legalább érdemes cserélni a gumikat.(legalább is sztem) Ha ezeket átgondolod és nem tetszik, akkor tényleg inkább baseball ütő vagy sordófa... :-))

Előzmény: Mantidea (15345)
Eddy1234 2011. jún. 5. Creative Commons License 15349

Eladó vagy csarélhető, Keserű Parabellum-K 9mm (FÉG P9R), éles fegyverből átalakított gázpisztoly.Markolata fa minden más ACÉL!Biztosítója fesztelenít.Felületén kisebb karcok.Csak a "FÉG" felirat van ki X-elve.

Hibája, hogy rujója törött, néhány 100 forintért lehet bele venni.

Használati utasítás, fegyvervizsgálati jegyzőkönyv,gyári doboz, MKH, 1 doboz umatex riasztó (45db), 1csomag umarex CS gázpatron.

Tárkapacitás: 14+1
Sütési mód: SA/DA
Súly: 966g
Hosszúság: 190 mm
Szélesség: 35 mm
Magasság: 118 mm

Anyag: acél

Ára.:39 000Ft

CSERE érdekel bármilyen fegyverre főleg gumisra, de minden szóba jöhet írj nyugodtan.Személyes átvétel természetesen megoldható.Érdeklődni inkább mailben, telefonon du. 2 óra után.

Tel.:30/7535-331

Mail.: the.biker93@gmail.com

gerila 2011. jún. 3. Creative Commons License 15347

Még annyit,hogy biztosan felbukkan itt is pár jó választás a közel jövőben.Továbbiakban biztos tud valaki segíteni a gumilövedékes topikban.

gerila 2011. jún. 3. Creative Commons License 15346

Talán még szóba jöhet egy pár Keserü gyártmányu gumis revolver,ha otthonra lesz akkor szigorúan múzeális kivitelben /sima csővel,akasztó nélkül/.Spiáterből vannak,de,ha nem napi használatú lesz akkor tökéletesen megfelelnek a célnak.Van sokféle verzió,de a gyártásuk bizonytalan.Léteznek még erősebb alkalmatosságok/Onesta,Omerta és társai/ is,csak revolverről volt szó idáig.És persze ezek mellé azért nem gond,ha a közelben van letámasztva a baseball ütő.Picit más:ha előszerettetel mászkálnak be az idegenek kicsit össze kellene pakolni az udvarban,hogy az ott található eszközöket ne fordíthassák a tulajdonosa ellen.Sokfelé fegyver nélkül járnak a behatolók,hogy egy esetleges rendőri intézkedés alkalmával ne akadjanak fennt.Nyugodt éjszakákat kívánok!

Előzmény: Mantidea (15345)
Mantidea 2011. jún. 3. Creative Commons License 15345

Köszönöm a válaszod!

Jó ötlet, hogy gázt és gumit is lőhet felváltva. Elgondolkodom. Bár nem szerettem volna ennyit szánni rá. Biztosan jó minőségű ez a HW 10GR, én nem tudom megítélni. Én nyilván nem lövöldöznék vele unalmamban... Az elvárásom az lenne a fegyverrel kapcsolatban, hogy hónapokig, akár évekig (persze a szükséges karbantartások mellett) pihenjen az éjjeli szekrényem fiókjában, de ha használnom kell, ne hagyjon cserben.

Nagyon köszönöm az ajánlást, de még érlelem magamban a témát... addig baseball ütő... :(

Előzmény: gerila (15337)
kiskopaszkrapek 2011. jún. 3. Creative Commons License 15344

Elfelejtettem irni hogy erdeklodni 06704532688 as szamon vagy a nagyakosbendeguz@freemail.hu cimen koszi

Előzmény: kiskopaszkrapek (15343)
kiskopaszkrapek 2011. jún. 3. Creative Commons License 15343

Sziasztok lenne egy elado vagy cserelheto 

Keseru Red agent compact gazpisztoly

Szep allapotu papirjaival blokkal fegyvervizsgalati papirral!

Taskaval es oldaltaskaval.

Kp-ra 15-20 ezer korul elado vagy cserelheto foleg mobilra

http://www.cserebere.hu/termek/keseru-red-agent-compact-gazpisztoly-2

Ez a linkje

parazstaposo 2011. jún. 3. Creative Commons License 15342

Szia!

Időközben elkelt. Eladó még a P9R, ami B9R tárral üzemel, az ára 45 pénz, a Rossi revolver, ára 65 pénz.

Érdeklődni kéretik:
cops-pontihoslaci-kukac-freemail-pont-hu
vagy
nulla hat húsz 9589 126.

Előzmény: win xp (15338)
garamakos 2011. jún. 3. Creative Commons License 15341

Sziasztok Uraim! Kedden utaltam, ma hozta a postás a menetvédő toldatot. Köszönöm ez úttal is, és bátran ajánlom a kollégát, mert gyors és korrekt volt a bonyolítás!:)

Előzmény: vizonto1 (15258)
smoli76 2011. jún. 3. Creative Commons License 15340

RG89 elkelt!

win xp 2011. jún. 3. Creative Commons License 15339

Ez neked szol parázstaposo nekem kelene a pk 800

Előzmény: parazstaposo (15211)
win xp 2011. jún. 3. Creative Commons License 15338

Hello engem érdekelne a Reck pk 800

Előzmény: parazstaposo (15211)
gerila 2011. jún. 3. Creative Commons License 15337

Tudom,hogy nem olcsó,de reálisnak tekinthető az ára hamata által kínált HW 10GR-nek.Nagy előnye,hogy gumit is lehet indítani vele és gáz patront is tárazhat vegyesen.Én most szereztem be egy Record Chiefet,így fogok eljárni vele két gumi egy pepper és még egyszer ezek.Négy célzott lövés és két gázfelhő csak elriasztja talán örökre a próbálkozót.Remélem segített valamit a válaszom.Üdv!

Előzmény: Mantidea (15336)
Mantidea 2011. jún. 3. Creative Commons License 15336

Keresek ön- illetve vagyonvédelmi célra gázpisztolyt. (Másodjára zavartam el a betörőt a teraszunkról!)

Nem nagyon értek a fegyverekhez, igazából nem is szeretnék napokat tölteni fórumok, leírások, tesztek böngészésével. Szeretnék egy használható, alapvetően megbízható egymás után gyors lövések leadására képes alsó-közép kategóriás pisztolyt vásárolni.

Ajánlatokat az analyzer kukac frímél pont hu címre várom!

Előre is köszönöm a hozzáértő segítségeteket!

fenolftalein 2011. jún. 3. Creative Commons License 15335

Köszönöm az érdeklődést, a Hogue Bantam elkelt!