Keresés

Részletes keresés

yotta Creative Commons License 2010.09.29 0 0 551

Mondja meg nekem lesszíves valamelyik Kálmán Olga fan, hogy mitől vannak egyesek úgy oda tőle? Mitől "kőkemény", aki tényleg kőbunkó? Mennyivel kérdez jobban, mint mondjuk Krizsó, Mészáros, Nika, Jaksity, Nagy Katalin, Pindroch, Ókovács, Bolgár, Dési, Losonczy Kata (na ez ugyanolyan kóbunkó, mint Kálmán), Bayer Zs, ... stb.

 

Mi az, amiért nem veszik észre a Kálmán imádók az alákérdezést vagy az "alájópofizást" a "sajátokkkal"??? Melyik fan nem látta Kálmán Olga utóbbi három hónapnyi termését Török Zsolttal, Lendvaival, ilyen-olyan MSZP szóvívővel, Vadaival, Molnár Zsolttal  ...stb. (Egy kivétel azért akad, mert a legjobbam érvelő Szanyival olykor ugyanolyan bunyesz, mint a Fideszesekkel, de biztos megvan ennek az oka...)

 

Miért a keménységnek és a rátermettségnek a fokmérője egy bizonyos körben a gátlástalan, pofátlanság, a szakmaiatlanság, az inkorrektség?

Hogy a fenébe nem állítja le egyetlen egyszer sem Kálmán  Olga a Török Zsolt által előadott a legférgebb balos fórumozóktól átvett egymásracsúsztasásos tehnikát? 

 

Ki nem veszi észre az utóbbi két hét Kálmán Olgájának stílusváltását, mikoris Fideszes politikusok nyilatkozatait valamely sajtóhivatkozással adja az MSZP haramiáinak szájába? 

 

Hogy a fenébe nem fordul fel a gyomra a fanoknak attól a stílustól, amit például az emlékezetes Pokorni kivonuláskor előadott?

 

Szerintem a hölgy is és fanjai is totális aránytévesztésben vannak!  

Qputyin Creative Commons License 2010.09.29 0 0 550
Legalább megemberesedik..:-))
Előzmény: Törölt nick (547)
Qputyin Creative Commons License 2010.09.29 0 0 546

Jut eszembe, Deutsch már nem Für Tamáskával mi lehet ?

Nagyon eldugták !

Előzmény: A másik oldal (536)
lujo2 Creative Commons License 2010.09.29 0 0 543
most már csak az a kérdés, ki adta a díjakat? :-)
Előzmény: Törölt nick (542)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.29 0 0 541
Ohohó, az alákérdezés szakemberei képbe kerülnek:)

Nagyon kevés, a szakmáját jól művelő újságíró van a jobb oldalon, meg is látszik a médiájuk színvonalán. Szerintem van mit tanulniuk Olgától, de tuti nem fognak...emlékszem, kb egy hetes hír, hogy kirúgták az estéből Mészáros Antóniát és az alányaló nagytehetség szőlősi györgyit a helyére ültetik:)
Előzmény: lujo2 (539)
lujo2 Creative Commons License 2010.09.29 0 0 539
és te is sorolj fel olyan újságírókat, aki azon az oldalon vannak, akikkel szimpatizálsz :D
Előzmény: Törölt nick (537)
A másik oldal Creative Commons License 2010.09.29 0 0 536

Révész Máriusz meg egy vicc

 

a Mónikasóba elférne..

A másik oldal Creative Commons License 2010.09.29 0 0 535

Ezt szakmai díjra?

Röhej :((

 

nem,majd téged..

Előzmény: vox populi vox Dei (520)
Törökőr Creative Commons License 2010.09.28 0 0 534
" - az ünnepségről - csak azért ment vissza, mert az anyukája telefonált neki, hogy segítsen, mert könnygázgránáttal lőttek rájuk.

Ő meg visszement. Akkor verték meg.

Nem a tüntetésen vett részt, hanem az ünnepségen."


1, Ezzel saját magadnak is ellentmondasz....

ha elment az ünnepségről -saját állítása -az ünnepség végén akkor már nem lehettett az ünnepségen....

2, nem az anyukája telefonált neki, -saját saját állítása szerint - az anyukáját kísérte el a majd onnan ment vissza.....
Előzmény: vox populi vox Dei (520)
Törökőr Creative Commons License 2010.09.28 0 0 533
"Ő bele került-vissza ment egy tömeg oszlatásba."

Csak megjegyzem nem tájékozatlan járókelőként került bele, hanem -saját bevallása szerint - szándékosan ment bele a tömegoszlatásba, és -szintén saját elmondása szerint - ismerte a helyzetet.....
Előzmény: asta (521)
lujo2 Creative Commons License 2010.09.28 0 0 532
az csak most jut eszembe, akinek ennek ellenére, hogy erős kocsit vezet, és mégsem okoz balesetet több éven át, bónus pontokat kap.
Előzmény: lujo2 (528)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.28 0 0 531
szeretem
Bard_Taliesin Creative Commons License 2010.09.28 0 0 529
Lomniczi szépen bocsánatot kért.... más helyett.... milyen kedves....pedig inkább önmagáért kéne...

:-P
lujo2 Creative Commons License 2010.09.28 0 0 528
Ne haragudj Olga, de sík hülye vagy a biztosításhoz. Kovács Kázmér észérveidet meg sem hallgattad. A környezetvédelem, meg a biztosítás két külön káposzta.
Mit gondolsz, melyik kocsival okoznak több balesetet arányaiban egy erős BMW-el, vagy egy tetű Daciaval?
grumbler Creative Commons License 2010.09.18 0 0 527
Ha ez igaz, akkor felmerül a kérdés, hogy miért is hagyta ott az édesanyját. Ilyen helyzetben,főleg ha parlamenti képviselő vagyok én bizony nem hagytam volna magára az anyámat.
Valami nem teljesen kerek ebben a mesében.
Előzmény: vox populi vox Dei (520)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.18 0 0 526

Koronával!

Mint Horn Gyula. :)

Előzmény: Qputyin (525)
Qputyin Creative Commons License 2010.09.18 0 0 525
Szegény Máriusz ha megint fején pólyával ment volna el Olgicától,mindenmki megértette volna, milyen a szavak ereje.
Előzmény: Törölt nick (524)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.18 0 0 524
Nem akartam ilyen kemény és tárgyilagos lenni, mert a Olga láttán vérig sértett jobber fórumozók hada még jobban megsértődik. :)))
Előzmény: asta (523)
asta Creative Commons License 2010.09.18 0 0 523
Nem enyhén szólva, hanem kőkeményen:O)
Előzmény: Törölt nick (522)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.18 0 0 522
"Lehet a pcsába küldeni Olgát, attól nem változik az a nagyon pikáns tény, hogy Máriusz, mint sértett vesz részt egy őt negatívan érintő ügy kivizsgálásában."

Tehát elfogulatlansága, objektivitása enyhén szólva megkérdőjelezhető. Persze nem fideszéknél, ott ez teljesen rendben van.
Előzmény: asta (521)
asta Creative Commons License 2010.09.18 0 0 521
Így magában feltéve a kérdést, szó szerint - akkor tiltakozhatna is. Meg Máriusz is.

Máriusz egyébként így is tiltakozhat sok minden miatt. Tiltakozhatott volna pl. az ellen az uszítás ellen, amit már hónapok óta műveltek egyesek és aminek egyenes következménye volt az, ami aztán történt. Tiltakozhatott volna pl. az autók felgyújtása, a randalírozás ellen, ami tönkre tette az ünnepünket. Majd azután, és csak azután, tiltakozhatott volna a rendőri túlkapások ellen is.

De a szitu kicsit bonyolultabb volt ennél. Ő bele került-vissza ment egy tömeg oszlatásba. ( Most tekintsünk el az ott elkövetett túlkapásoktól). Ha nincs túlkapás és teljesen szabályos oszlatás történik, aki oda bekerül azzal bármi megtörténhet. Ez a realitás, meg a valóság is:O)) Ő ott a tömeg része volt. Nem ogy. képviselő. És túlkapták. Ez van.

Lehet a pcsába küldeni Olgát, attól nem változik az a nagyon pikáns tény, hogy Máriusz, mint sértett vesz részt egy őt negatívan érintő ügy kivizsgálásában.
Előzmény: Bard_Taliesin (518)
vox populi vox Dei Creative Commons License 2010.09.18 0 0 520

Nem, nem így van, mert ő már eljött onnan - az ünnepségről - csak azért ment vissza, mert az anyukája telefonált neki, hogy segítsen, mert könnygázgránáttal lőttek rájuk.

Ő meg visszement. Akkor verték meg.

Nem a tüntetésen vett részt, hanem az ünnepségen.

 

Te nem mennél vissza anyukádnak segíteni, ha hív?

KO is visszament volna azt mondta.

Na erről van szó.

 

MEg a bunkója azon viccelődött, mikor mondta, hogy nem emlékszik arra a napra, hogy idézem: szó szerint kiverték belőle

 

Ezt szakmai díjra?

Röhej :((

Előzmény: asta (511)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.18 0 0 519
Máriusz: ......ezeket a rendelkezéseket a politika hozta.
Olga: Nem a politika, az akkori igazságügyi, rendészeti miniszter.
Máriusz: Igen.

Páááfffff! Ott hazudik, megfogják és elintézi egy "igen"-nel..... :))) Máriusz, Máriusz.......Mártíriusz!
Bard_Taliesin Creative Commons License 2010.09.18 0 0 518
.... tegyük fel, hogy az Orbán-kormány alatt vernek véresre egy SZDSZ-es képviselőt...... Kálmán Olga toporzékolt volna, háromszor hátbalövi és nyilvánosan önfelkoncolja magát a tiltakozás miatt. Tényleg abszolút ellenséges bunkó volt, Máriusznak viszont jól el kellett volna küldeni a picsába.
Előzmény: T.Howard (507)
mire_jó_ez? Creative Commons License 2010.09.18 0 0 517
Olga nem lehet ennyire liba?
Nem ismeri a történetet?
Előzmény: T.Howard (507)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.18 0 0 516
.
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.18 0 0 515
Úgy nézem, te kapaszkodsz itt szalmaszálakba de valahogy mindegyik elszakad szépen sorban.... :))
Előzmény: T.Howard (513)
asta Creative Commons License 2010.09.18 0 0 514
Vissza ment? Vissza ment. Aztán meg amnéziás lett, hogy tagja lehessen a vizsgáló bizottságnak. Én meg csak bámultam.

Te nem érezted a szituáció humorát?

Na jó, azon vitatkozunk, hogy kinek mi tetszik. Nekem a " kő bunkó" riporterek tetszenek. És hányok a szolgalelkű, alányalós, alákérdezős " finom lelkűektől" .

Olga nem igen titkolja a nézeteit, mégis meg szokott izzasztani balosokat is. Ez becsülendő. Ellentétben pl. a Hír TV-vel, Tegnap végig hallgattam egy polgármester jelöltes beszélgetést....na az aztán a riporter:O)))

Dög unalom!

Előzmény: T.Howard (513)
T.Howard Creative Commons License 2010.09.18 0 0 513
A végén kőolga az utolsó szalmaszálba kapaszkodva:

"Hát persze hogy visszament."


Előzmény: T.Howard (507)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.18 0 0 512
Hát ez az! :))
Előzmény: asta (511)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!