Keresés

Részletes keresés

thunderroad Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4791

Sziasztok!

 

Adminisztrációs hibából kifolyólag BR52 én voltam...  :-) Sorry

 

Tegnap még nem jött össze a nagy ajándékozás, de biztos vagyok benne, hogy nem lesz hiábavaló...  Párom ugyanúgyszereti, mint én... ha nem jobban ;-)

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4790

Szia strapongirl!

Te lettél a kedvencem a HUSZ-ban. Ennyire plasztikusan leírva a hozzászólásodban, még senkitől sem olvastam erről a témáról. Szívesen venném ha gyakrabban osztanád meg az élményeidet velünk. Köszönjük! 

Előzmény: Törölt nick (4787)
aliszultan Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4789
Szia!

Valósítsd meg!

Lennék a 2. pasi! :P
Előzmény: Törölt nick (4788)


Törölt nick Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4788
...
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4787

sziasztok !
én már több pasit megdugtam a kis felcsatolhatós barátommal.
nálam ez bele tartozik a szexbe.elöbb ,utóbb rátérek erre minden pasimnál és még egy sem mondott nemet.persze volt amelyik nem akarta elösször és volt amelyik csodálkozott mikor beléptem a szobába a szerszámommal
de én döntök.ha nem tetszik akkor is megerőszakolom.;-)
érdekes,de minden palim utána azt akarta.;-)))
nagy álmom..)))egyszerre 2 pasit..
LeatherLady Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4786
Visszavonom, úgy tűnik, nem küldök. Valamiért nem akarja a képeket beszúrni nekem.
LeatherLady Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4785
Ne légy már ilyen pesszimista! Nem szívesen mondok ilyet, de rád férne már egy kiadós dugás! Hihetetlen, hogy ide mennyi lelombozódott, negatív pasi jár, csak azért, mert még (!!!) nem találtak elég nyitott nőt, akivel igazán felszabadulhattak volna szexuálisan. Ami a magam nemére nézve szégyen, de ti meg ne essetek már ennyire kétségbe, mert akkor valóban nem is fogtok kelleni egy nyitott, tapasztalt nőnek. A hozzáállás mindig érződik, még neten is. Br52! Használd egészséggel, remélem minél több élvezetet leltek benne a pároddal! Egy kis saját, másik, ilyen témájú topikban már megmagamutogatott képek. :) Nézzétek el, van benne némi lakk fétis... nem is kevés. :)
Előzmény: mustbee0 (4782)
LeatherLady Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4784
A záróizom rendkívül rugalmas. Szinte annyira, mint a vagina. Természetesen nagyon lassan, finoman, fokozatosan kell annyira kitágítani, egy öklözéshez, pedig igencsak bejáratni. De ez személyfüggő, hiszen mindenki máshogyan tágul. Így élvezetes tud lenni, és minimálisan fájdalmas, csak amennyire kell. De ehhez az kell, hogy a partnered nagyon odafigyeljen rád!
Előzmény: sakura_x (4779)
Petike-35 Creative Commons License 2010.09.09 0 0 4783
Úgy látom most beindult megint a fórum .
Csak a megfelelő embereknek kell ott lenni ahol ! :-)
Nagyon örülök, hogy egy Kedves hölgy is csatlakozott népes táborunkhoz s megosztja élményeit velünk, de főleg olyanokkal akik még nem részesültek ilyen élvezetekben !
mustbee0 Creative Commons License 2010.09.09 0 0 4782
Kidobott pénz lesz. Bár attól függ melyik oldalán leszel.
Előzmény: br52 (4781)
br52 Creative Commons License 2010.09.09 0 0 4781

Sziasztok!

 

Én ma egy ilyennel lepem meg a páromat

 

aliszultan Creative Commons License 2010.09.09 0 0 4780
Méret függő! Wazze! :D

Próbáld ki!

Eddig milyen méretű akármi volt a seggedben?
Előzmény: sakura_x (4779)
sakura_x Creative Commons License 2010.09.09 0 0 4779
Nagyon tetszik amiket írsz, nagyon szimpatikus, szívesen bekínálnám a fenekem neked :-) de egyvalamit nehezen tudok elképzelni: hogyan tud egy férfisegg annyira kitágulni, hogy egy egész öklöt befogadjon?? Én el nem tudnám képzelni, hogy ennyire kitáguljak, illetve nem tudom, hogy ha még be is csusszanna egy kézfej, inkább élvezném-e vagy nyüszítenék-e a fájdalomtól. Te hogy tudod így kitágítani a pasidat?
Előzmény: LeatherLady (4772)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.09 0 0 4778
nekünk is a kedvenc idötöltésünk a strapon játék a párommal..
grlover Creative Commons License 2010.09.08 0 0 4777
Engem újjabban nagyon izgat a téma.Mivel az idősebb nőkre bukok olyan oldalkat keresek, ahol idősebb nők dugnak meg fiatalabb srácokat.
A társkeresésben már nincsenek illuzióim:(:(:(Ha mondom, hogy mit szeretnék egyből elhajtanak:(:(
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.08 0 0 4776
Én is engedném, hogy egy nő megdugjon! Szeretnék egyszer így is elélvezni. Azt hallottam iszonyúan jó tud lenni. Ahhhhhh....
joezai Creative Commons License 2010.09.07 0 0 4775
Egyetértek a Téged méltatókkal, nagyon jó, hogy itt vagy! És ne érezd magad kevésnek, mert bizony a Hozzád hasonló hölgyek kincset érnek:)
Azt hiszem, a sorrendet is helyesen állítottad fel, legalábbis az én értékrendem szerint, mivel jelenleg mi is dildozásnál tartunk, de a felcsatolható vagy még inkább az öklözés lenne a vágyaim netovábbja. Szerencsés az a pasi, aki már átélte ezt a kedvesétől... És ahogy olvasom a hozzászólásaidat, az a pasi is igazán szerencsés lehetett, akit Te masszírozgattál...:) Az a legszebb az egészben, hogy Te is élvezed a dolgot! A pasiaid nem rémültek meg az ötleteidtől?:) Mert azért pasiból sem sokan vagyunk, akiknek eszébe jut az ilyesmi...
Előzmény: LeatherLady (4772)
0225 Creative Commons License 2010.09.07 0 0 4774
Bocsi,de tudod a jelenlévők mindíg kivételek.
Egyébbként nagyon jól leírtad a dolgokat de én már érezni is szeretném ismét.
Előzmény: LeatherLady (4772)
aliszultan Creative Commons License 2010.09.07 0 0 4773

Kedves LeatherLady!


Végre egy színes egyéniséggel bővül a topic!

Csak így tovább!

Saját fotóknak is örülnénk! :)

Üdv!

ali
Előzmény: LeatherLady (4772)
LeatherLady Creative Commons License 2010.09.06 0 0 4772
Kikérem magamnak! Én itt vagyok, még ha nem is sok. :)
Amúgy az is nagyon kellemes a műfasz eme végéről is, de azért felcsatolhatóval sokkal jobb. Ököllel érzékletesebb, szerintem akkor van egy nő a legközelebb ahhoz, amit egy férfi érez a farkával. Kézzel lehet érezni minden rezdülést, a lüktetést, feszülést, ami isteni! Műfasszal persze, érezni lehet valamicskét, elvégre, mikor benyomja a hölgyemény, akkor a nyomás erejéből lehet tudni, mennyire szűk a férfiú, mikor feszít be, mikor ernyed el.
Előzmény: 0225 (4769)
0225 Creative Commons License 2010.09.06 0 0 4771
Egy baj van,sajnos itt nem nagyon találunk ilyen hölgyet szerintem.
Előzmény: foti2 (4770)
foti2 Creative Commons License 2010.09.06 0 0 4770
Hello,20 éves sportos, mások által jóképűnek tartott srác vagyok, és nagyon izgatna ez a dolog egy lánnyal, tehát ha valaki esetleg bevezetne ezen dolgokba, írjon. :)
0225 Creative Commons License 2010.09.05 0 0 4769
Bizakodni még én is bizakodom,de ahogy látom ebben a topikban sincs sok hölgy főleg aki vállalkozna is a szex eme formájához.
A nejem mindíg kézzel tolta belém,előbb óvatosan majd nyomta tövig ki-be gyorsan.
Nem volt felcsatolhatós csak sima műfütyi.
Előzmény: joezai (4768)
joezai Creative Commons License 2010.09.05 0 0 4768
Természetesen ""-esen értettem...
Én még nem kaptam meg mindent, így emlékezés helyett még bizakodok.
Ezt a "megdugott" dolgot felcsatolhatóssal tette a hölgyike vagy pusztakézzel? Sok szép dolog van a világon, de a szex számomra így lenne teljes...
Előzmény: 0225 (4766)
joezai Creative Commons License 2010.09.05 0 0 4767
Kedves LeatherLady!

A félreértések elkerülése végett fontosnak tarom leszögezni, hogy legnagyobb sajnálatomra a képen nem én vagyok látható... De nagyon el tudnám viselni ezt a szerepet!
Igen, a címem valóban publikus, úgy vettem észre, hogy aki itt megfordul, az valamiféle magasabb szexkultúrát képvisel, amihez általában intelligencia is párosul. Ezzel együtt semmilyen különösebb célom nincs a címmel, de itt és most felhatalmazlak, hogy ha kedved tartja, írj nekem:)
Előzmény: LeatherLady (4765)
0225 Creative Commons License 2010.09.03 0 0 4766
Mért is csúnya dolog ez?
Én kifejezetten rászoktam bár még ebben a formában női kézzel csak egyszer volt dolgom de úgy megdugott az 55 éves hölgyike,hogy azt soha nem felejtem el.
Társkeresőn ismertem meg majd szexre került a sor,mire ő megkérdezte benne vagyok e durvább dolgokba is.
Na ná mondtam és hatalmas szex lett a végén ő is ,meg én is jól seggbe lettem dugva.
Előtte a feleségemmel csináltunk hasonlókat de ő nem a saját kezét használta,csak néha megujjazott,aztán műfütyivel dugott nagyon élveztem.
Sajnos elmúltak ezek az idők mostmár csak együtt vagyunk de szex az nincs közöttünk.
Előzmény: joezai (4763)
LeatherLady Creative Commons License 2010.09.03 0 0 4765
Isteni! A kép nagyon tetszik!
Az e-mail címe pedig publikus! :)
Előzmény: joezai (4763)
eddy75 Creative Commons License 2010.09.02 0 0 4764
Az a könyékig dolog, hogy is működik?
Mert látom csinálnak ilyet hallok is róla, de gyakorlatilag hogyan fér ez úgy el?
Mi kell hozzá? :) Ellazulás vagy tág hátsó esetleg kicsi kéz?
Bár mint írod nem oly kicsi a tiéd.
Előzmény: LeatherLady (4761)
joezai Creative Commons License 2010.09.02 0 1 4763
Szóval valami ilyesféle csúnya dologra gondoltam:
csak gyengéden
Előzmény: LeatherLady (4761)
joezai Creative Commons License 2010.09.02 0 0 4762
Szia LeatherLady!

Mintha csak az álmomból pattantál volna elő! Igaz, BDSM témában nem vagyok otthon, de már nagyon szívesen átadnám az irányítást egy Hozzád hasonló, belevaló csajnak, aki belém tenné, ami belém való! Leginkább a kezecskéjére gondolok, mert dildokból már kaptam szerencsére, de ennyi, a dugás és az öklözés nem szerepel a repertoárban sajnos. Pedig nagyon imádnám. Örülten felizgatott, hogy csaj vagy és azt írod, hogy mégis elég nagy kezed van. Mmmm:) Bárcsak elérne idáig!!:)
Egyetértek, ha mindkét fél élvezi ezeket a játékokat, akkor nem lehet túl durva, ezt csak élvezni lehet!
Megpróbálok beszúrni egy képet, hogy láthatóvá tegyem a leírtakat:
Előzmény: LeatherLady (4761)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!