Keresés

Részletes keresés

lac-01 Creative Commons License 2010.08.05 0 0 6899
Ez az árkategória még megfizethető számomra, többet nem költenék rá.
Úgy olvasom, hogy ez ár/érték arányban az egyik legjobb.

Körül is nézek, hol lehet beszerezni jó áron.
Előzmény: Törölt nick (6898)
lac-01 Creative Commons License 2010.08.05 0 0 6897
Mi a pontos neve, tipusa annak a "szuperporszívónak" amit annyira ajánlotok mindenkinek?
(nem a LUX-ra gondolok)

Le kellene cserélnem a Samsungomat, és akkor már olyat vennék ami szív is...
nagya2 Creative Commons License 2010.08.05 0 0 6896

Hali!!

Na a Samsung porszívóm is ezen az elven müködik (MULTICHAMBER), mint a Dyson (hogy most ki szedte kitöl a technológiát azt hagyjuk),és brutálisan szív még akkor is mikor tele a tartály, és nagyon halk!!!!!

Már 2 1/2 éves, eddig semmi baja, szerintem nagyon megérte az árát(annó 44000huf)

Üdv Nagya

Előzmény: luciferk (6895)
luciferk Creative Commons License 2010.08.04 0 0 6895
A link beszúrás nálam nem működik, akkor talán így http://avplanet.hu/DC23%20Animal%20Pro
Előzmény: luciferk (6894)
luciferk Creative Commons License 2010.08.04 0 0 6894
A kép
Előzmény: luciferk (6893)
luciferk Creative Commons License 2010.08.04 0 0 6893
110 ropiért már szívhat is erősen ;) a képet nézegetve nem tűnik halk porszívónak
Előzmény: J1ellenor (6890)
J1ellenor Creative Commons License 2010.08.04 0 0 6890
Halihó mindenkinek! Hali zeki1!:) Nekem most kb 1 éves a gép (dyson dc 23),és tökéletes,pedig ütjük-vágjuk:). A hepa szűrőt is csak porolni kellett,még mosni nem. Mindegyik kiegészítő tökéletesen működik, a géppel együtt. Hivatalosan még a 300w-os szívóerőt sem éri el,viszont azt megtanúltam,hogy a dyson 290-w os szívóereje nem egyezik más gépek 400w-os szívóerejével:)Nagyon nem. Amikor tele van a tartály,ugyan úgy szív,mint üresen,sőt amikor már a max felett van akkor is. Brutál gép, mindent kibír, bátran ajánlom mindenkinek, aki hajlandó ennyi pénzt kiadni érte,bár még mindíg jobb árú mint a lux.
Előzmény: Törölt nick (6881)
Phoenixy Creative Commons License 2010.08.04 0 0 6889
Sziasztok!

Új porszívót szeretnék venni.
2 lehetőség van.
1.:Siemens VS 06 GP 1266
2.:Electrolux ZUS 3920 (tudom jó csöndes) A mediaMarktban 475W szívóteljseítményt írtak, de az Edigital honlapján csak 400W-t írtak. Vajon melyik az igaz? :)
Várom a véleményeket és tapasztalatokat mindkettőről.

Üdv,
Bence
lósün Creative Commons License 2010.08.04 0 0 6888
Halihó!
3-4 napig olvasgattam a fórumot, nézegettem neten erre-arra, ma pedig bementem a helyi kereskedésbe és megvettem az egyetlen 6440-est, amit épp egy órával azelőtt hoztak. A kereskedő még kicsit sajnálta is, hogy csak ennyi ideig bővítette a választékát ez a "legjobb" gép. (Mármint a többihez képest, ami épp raktáron volt neki.)

Azt mondta, ha mossuk a mosható hepa szűrőt, akkor nem bír ki annyit, mintha nem mosnánk soha... Csak ütögetéssel, kifújással tisztogassuk szerinte, de nagyon sokáig kell, hogy bírja, mert odáig már alig jut el szotyi, ha rendesen tisztogatjuk a többi filtert.

Remélem is...

Teaway Creative Commons License 2010.08.03 0 0 6887
Mennyi az a pár nap?
Előzmény: Umika (6886)
Umika Creative Commons License 2010.08.03 0 0 6886

:)) Köszönöm a hasznos hozzászólásokat... Mentségemre váljon, hogy így pár nappal a szülés előtt mindenre gondoltam csak erre a vonatkozásra nem.

Barátnőmnek egyébként pont az a baja, hogy máshol nem lehetett kapni, csak a West Endes Media Marktba és ott meg kicsit hibás volt. Lehet, hogy interneten kell megrendelnie.

Azért, ha valakinek van értékelhető tapasztalata a jelzett kéziporszívó rendeltetésszerű használatáról, azt nagyon megköszönném. :)

 

pitman Creative Commons License 2010.08.03 0 0 6885
A portartályt akkor kell tisztítani, ha olyat szívtál fel vele, ami belerohadhat. A sima por esetén nem érdemes takarítani, mert az első használat után ugyanolyan lesz.
A samu tartálya viszonylag könnyen tisztítható, ugyan vannak rajta vékonyabb járatok, de az egy üvegmosó kefével megoldható. Ha esetleg nagyon koszos lenne, akkor meg szét lehet szedni.

Nem tudom, hogy a 400-500W szívóerő milyen lehet, de a samut már közepes fokozaton is egész jó munka tologatni a szőnyegen (a vékonyabb szőnyegeket simán felemeli), pedig a szívóereje 400W alatt marad valamivel.
Előzmény: Umika (6879)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.03 0 0 6884
És még a feje is forog!:DDD Szerintem azonnal vegye meg! Legfeljebb majd nem porszívásra használja...:DDD
Előzmény: Teaway (6883)
Teaway Creative Commons License 2010.08.02 0 0 6883
"megáll magától...jobb, mintha csak egy rúd lenne, azontúl pedig nem kell lökdösni"

Ööö...izé! :))
Előzmény: Umika (6882)
Umika Creative Commons License 2010.08.02 0 0 6882

Ma beugrottam a Media Marktba, mert a gőzállomásos vasalóm a vízkövetelenítés ellenére is csöpög. Ha már ott voltam, tettem egy kört a porszívóknál. Egy kedves hölgy volt ott, neki is feltettem a kérdésem, hogy mivel jobb a Miele mint az ugyanazt tudó Philips. Szerinte a Miele-t csúcskategóriába sorolják és a porszívón feltüntetik, hogy melyik felületet milyen erősséggel kell/lehet porszívóznim a Philipsnél meg ki kell tapasztalni. Ennyi.

Szerinte az,hogy a Miele-nél porzárós a porzsák az nem nagy dolog, mert vannak ilyen típusú porzsákok, ez nem a Miele különlegessége, tehát ilyet vehetek a Philipshez is.

 

Szeretnék venni egy gőzkacsát és gőztisztítót is. Majdnem vettem két külöm terméket (két Solac termék), de a hölgy elmondta, hogy a Polti márka gyárt olyan gőzkacsát, amihez alapfelszereltségben tartozik a gégecső, tehát 2 in 1 ! :)

 

Barátnőm álló kéziporszívót szeretne venni. A Nyugatinál a Media Marktban kinézett egy fehér Bosch típusút (a rúdját össze lehet hajtani, megáll magától és a fogantyúja is jobb, mintha csak egy rúd lenne, azontúl pedig nem kell lökdösni, mert a feje forog). Szerintetek kéziporszívóban melyik a legjobb típus? Van valakinek tapasztalata ezzel Bosch kéziporszívóval?

Köszi a választ előre is!

Umika Creative Commons License 2010.08.02 0 0 6879

Sziasztok!

 

A Miele Cat Dog-ot a Media Marktban 84.000 HUF-ért akarták adni, de ehhez nincs HEPA szűrő (szénszűrő van a büdös állatszőrökhöz), tehát még 9400 HUF-os HEPA szűrőt kell hozzá venni, tehát 95.000 HUF-ba kerülne a móka.

 

A Philips FC 9174, amit az előbb egyik társunk is megvett, ugyanezekkel a paraméterekkel rendelkezik, csak van benne már HEPA szűrő. És így 54.500 HUF körül adják. A Miele egyetlen előnyének az látszik, hogy ha kiveszem a porzsákot, akkor rázár a porzsák és nem is tud kijönni a por.

Szerintem ezért nem éri meg az árkülönbség!

MI a véleményetek?

 

A Philips FC9239 viszont portartályos, de csak 400 W a szívóereje. Mi a fontosabb a szívóerő vagy a portartály?

MIért jobb a Miele mint a Philips?

 

A portartályos tisztításról azt mondta a srác, hogy a portartálynem egy egyenletes cső, hanem vannak benne egyenetlenségek pl. lukak és azt nehéz kitisztítani... Nem tudom...

 

 

Teaway Creative Commons License 2010.08.02 0 0 6876
"Így egy PhilipsFC 9174 tuljdonosai lettünk."

Köszi, felírtalak!
Előzmény: mycene (6875)
mycene Creative Commons License 2010.08.02 0 0 6875

"Mindent" néztem csak Philips-et nem.

A Media Markt-os eladónő, gyakorló háziasszony (10 éves, eddig hibátlan Philipse van) kapásból erre a márkára beszélte rá 15 perc alatt a nejemet, mégpedig porzsákosra.

Így egy PhilipsFC 9174 tuljdonosai lettünk.

(Egy turbókefés próba takarítás egy régi padlószőnyegen sikeresnek mondható, a többit majd meglátjuk. A masina könnyen kezelhető, a topik 6440 ehhez képest "fapados", főleg nehezebben szét- és összerakható?)

 

Mindenkinek mégegyszer kösz:

 

mycene

Előzmény: Törölt nick (6842)
elesek Creative Commons License 2010.08.01 0 0 6874
tudom, nekem meg is felel amit most vettem, csak kíváncsi vagyok
Előzmény: Törölt nick (6873)
elesek Creative Commons License 2010.08.01 0 0 6872
sziasztok!

6440: ágykárpitot a kárpitfejjel tisztítsam, vagy lehet a turbókefével is?

lux: szerintetek ez a kombó mennyibe kerül újonnan? fix áruk van, vagy az ügynökkel kell megalkudni?

nekünk is van/volt a családban, több, mint 10 évig működött igen jól. azóta tönkrement, most valami 18ezres samsung van helyette, de az is legalább olyan kedvelt, mint a lux volt
Teaway Creative Commons License 2010.08.01 0 0 6871
"a családban gondolom valakit megdumált az ügynök"

Baszki, a család egy közösség, ott vkit meg lehet dumálni anélkül, hogy a többiek tudnának róla, vagy legalább a véleményüket hangoztatnák??
Előzmény: Törölt nick (6869)
Teaway Creative Commons License 2010.08.01 0 0 6870
Már többen kifejtették negatív véleményüket a luxról, lehet hogy nem olvastál vissza eléggé, ezért érzik úgy, hogy te is áldozat vagy.
Előzmény: Road. (6868)
Road. Creative Commons License 2010.08.01 0 0 6868
Hu bazki most jól kivagytok:D bár az egyik legkeményebb érv az volt, hogy "kaki"...hát jó. Pedig elég normálisan kérdeztem. Na mindegy, amúgy én nagyjából leszarom ezt a porszívós témát, nekem egy ft om se volt egyikbe se...mondjuk családba marad:) A lóvé az nem olyan sok, ha rajtam múlik én kocsit veszek ennyiből...de azért bízom benne, hogy ennyiért olyan szart csak nem adnak...de ha mégis akkor majd visszajövök fikázni és lebeszélek mindenkit én is. Na de a 6440 akkor még mindig eladó, szerintem nem járna vele rosszul valaki, nem egy kimustrált darab....:)
nagya2 Creative Commons License 2010.07.31 0 0 6866

Hali!!

Te ez a Road szegényt, ezt most vágták át a palánkon a Lux-al, mint Anyámat is.

Képes megvenni, vagy már meg is vette azt a nagyhatár szarulszívó porszívót, (ami szó mi szó jol néz ki, és még ugrálni is lehet rajta!!!) ami egy kakifos szinten takarít.

Üdv Nagya

Előzmény: Törölt nick (6861)
Teaway Creative Commons License 2010.07.31 0 0 6865
Felírhatlak a 6440-esek közé úgy, hogy:
Road. (1 hétig, utána Lux)?
Csak ha nincs kifogásod ellene.
Előzmény: Road. (6858)
Teaway Creative Commons License 2010.07.31 0 0 6864
Ok, ha mosható, akkor kék. (mert a zöld a nem mosható)

Road. Creative Commons License 2010.07.31 0 0 6862
Na....mesélj róla..:) Érdekel tényleg..
Előzmény: Törölt nick (6861)
Road. Creative Commons License 2010.07.31 0 0 6860
Kék a szűrő..
Road. Creative Commons License 2010.07.31 0 0 6859
Kék a szűrő...
Road. Creative Commons License 2010.07.31 0 0 6858
Lux lett helyette....azért még csak kihozott ezt azt ez után is, de árban sem egy kategória. Nekem amúgy bejött nagyon ez is, nem én szorgalmaztam a dolgot:) Van hozzá turbófej, szűrő színét megnézem majd, de azt tudom, hogy mosható.
Előzmény: Teaway (6855)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!