Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Hondapowa24 Creative Commons License 2019.07.16 0 0 27

Szia

 

A 3M tol vannak sokkal komolyabb pasztak is, amikkel szinten erdemes rendszerben dolgozni, de itt is nyilvan tobbszor kell atmenni vele ugyan azon a reszen, figyelve a melegedesre, es a lakkvastagsagra stb.

 

polikarbonatot nekifujta az auto oldalanak a szel, es egesz ejjel mozgatta.

 

De az auto-polirozas.com -on tudsz olvasni bovenben errol.

 

 

Előzmény: lui20 (26)
lui20 Creative Commons License 2018.05.13 0 0 26

Sziasztok! Érdeklődnék hogy használat-e már valaki a 3M pasztát sorozatban? Úgy értem hogy fehér, utána a  zöld és végül a  sárga kupakos és persze a hozzájuk való szivacsot. Mert ahogy tapasztaltam a zöld nem sok mindent szed ki belőle. Érdemes e bele invesztálni. 

lui20 Creative Commons License 2018.05.13 0 0 25

Először lassan, és mikor már el kente a pasztát akkor lehet nagyobbal, de teljes fordulaton ne! Éleknél meg a lökhárítón óvatosan mert könnyen ki kopik.

 

Előzmény: szoltan50 (24)
szoltan50 Creative Commons License 2018.05.11 0 0 24

Sziaszok?

 

Segítsetek légyszi. Vásároltam polírozógépet, magas, vagy alacsony fordulatszámon érdemes használni a gépet?

Bemattult karosszériát políroznék fel.

 

Köszönettel

Zoltán

 

USanyi80 Creative Commons License 2017.10.04 0 0 23

Üdvözlet! Fényszóró polírozásához milyen terméket javasoltok? Ami otthon használható. Nézegettem van sokféle de esetleg tud e valaki valamilyen márkát javasolni?

Péter Hegedűs Creative Commons License 2017.08.25 0 0 22

Sziasztok.

Tudtok ajánlani megbízható, jó polírozót Budapest környékén? Nincsenek mély karcok a kocsin, csak hajszálkarcok, ma egy ágat sikerült elkapnom kicsit az oldalával, de az se lenne mély, csak zavar. Ár/érték arányban keresném a legjobbat, aki nem 1-2 óra alatt tudja le a polírozást, nem szeretném, hogy utána 1 héttel már hologramos legyen a kocsi (fekete autó). Ha árat is tudtok hozzá nagyjából, az még jobb lenne :D Köszi előre is!

killerlpg Creative Commons License 2017.03.12 0 0 21

Sziasztok!

Ha igazán jó minőségű (tömény koncentrátum) és kiváló autópolírozó szerre van szükségetek, akkor a svájci Carlack cég termékeiben nem fogtok csalódni az biztos. Idáig nem lehetett kapni nálunk, de most már igen! A mattuló karosszériák fénye azonnal visszaállítható és nagyon kevés kell csak a szerből. Próbáljátok ki nyugodtan, nekem bevált. Ja és nagyon gyorsan lehet vele dolgozni, ami nem egy utolsó szempont, mondjuk egy autómosónak vagy egy autószalonnak, ahol több kocsit is szeretnének letudni pár óra alatt. 

Ha érdekel valakit a carlackshop.hu webáruházban tud rendelni. :D

 

Cikopep Creative Commons License 2015.12.05 0 0 20

maga felület is fényes sima maradt ahol elszineződött.

Cikopep Creative Commons License 2015.12.05 0 0 19

Nem kopott le a lakk, lakk és a festék között mintha lenne valami..

Valahogy így képzeled el. Alig lett polírozva.

 

Dentcraft Creative Commons License 2015.12.05 0 0 18

Szerintem  kikopott 

Előzmény: Cikopep (17)
Cikopep Creative Commons License 2015.12.05 0 0 17

Cikopep Creative Commons License 2015.12.05 0 0 16

Sziasztok. Valaki tudja hogy polírozás közbe jött elő egy folt

mintha lakk alatt lenne ez mi lehet és hogy lehet eltüntetni?

a8lang Creative Commons License 2015.08.10 0 0 15

Nekem az egyik kocsimat egy Szigetszentmiklósi polírozó  csinálta (házhoz jött) egy vagyonba került de szép lett az autó reggeltől estig tartott mire 3 lépcsőben végigment rajta. De most is szép 3 hónap meg jópár mosás után is,semmi hologramm. A titok ekcenteres polírgépe volt meg drága kintről hozott anyagok szivacsfejek.

A másik autmat kb ugyanakkor egy helyi cimbora csinálta negyed áron ezt is két lépcsőben +wax de pár mosás után már jöttek is elő a hologrammok. Ő is azt mondja hogy még egy wax és eltűnik,de nem fog szerintem csak újabb 2 hétre. Mindkét autó sötét színű. Látszik rajta minden.

Előzmény: juha (14)
juha Creative Commons License 2015.08.10 0 0 14

öö nem tom, de mivel ők is korrektül álltak hozzá ezért tartom a névtelenséget ;)

a8lang Creative Commons License 2015.08.09 0 0 13

Peti csinálta?

 

Előzmény: juha (12)
juha Creative Commons License 2015.08.08 0 0 12

sziasztok 

kivancsi lennek a velemenyetekre.

fekete autom volt polirozason, miutan elhoztem nem volt rajta hologram, csak az elso automosas utan jott elo. 

Felhivtam aki csinalta , azt mondta waxal meg1x atmegy rajta.

tenyleg ez a megoldas? Szerintem a wax megint le fog jonni es akkor elojonnek a hologrammok...

otlet?

 

 

csakesz2 Creative Commons License 2015.06.04 0 0 11

Szia!

 

Nekem a Ford C-Maxomat polírozták 1 hónapja 20e Ft-ért, és szinte teljesen újjávarázsolták.

Ami a fényszóró polírozását illeti, javaslom ezt a weboldalt: Szita Ferenc szélvédőjavítás, fényszóró polírozás

Sok sikert! :-)

Előzmény: korni94 (6)
KillBill107 Creative Commons License 2014.10.10 0 0 10

ha nem magatok políroznátok,hanem céggel poliroznattnátok,ajánlom

 

http://www.chromedesign.hu/polirozas/polirozas-postazasa

 

profi munka,megfizethető áron.

 

sok minden mással is foglalkoznak,leginkább felületkezeléssel!

Mintal3 Creative Commons License 2014.07.18 0 0 9

Sziasztok,

 

Ajánlom figyelmetekbe: http://shop.woodholz.eu/webaruhaz/view/polirozo/dewalt-dwp849x-polirozo/3989

 

Most viszonylag olcsón kapható ez a profi polírozó. Elvileg már csak ma éjfélig.

 

Üdv, Mintal

Julish Creative Commons License 2014.02.07 0 0 8

Sziasztok!Tegnap délután ellopták az ezüst metál színű OPEL ZAFIRA 2000TD típusú LAP-081es rendszámú autónkat,az autóban fontos iratok is voltak.Kérjük aki bármilyen érdemleges információt tud az autóval kapcsolatosan jutalom ellenében értesítsen minket!

https://www.facebook.com/Solya19/media_set?set=a.770186066344482.1073741827.100000592886083&type=1


Kérlek titeket segítsetek,ha egy megosztásban azt is köszönöm!!!!....
Köszönöm a segítségeteket!

inaderdos Creative Commons License 2013.07.01 0 0 7

Políroztasd ki autódat akár ingyen! Egyszeri lehetőség!Még 5 napig!
Licitálj a vaterán!


http://auto-motor.vatera.hu/auto_motor_apolas_vegyi_termek/polirozas/auto_polirozas_uj_geppel_1ft_ert_kihagyhatatlan_1770984818.html

korni94 Creative Commons License 2013.06.16 0 0 6

Nagyon érdekel a polirozás müvelete... 2x volt szerencsém kiprobálni eddig, és végeredmény elég jó lett... nem tudok nagyon sok mindent róla, ezért szeretnék egy kis segítséget kérni.... Alu felnik polirozásában, fényszorok....

Valaki lenne szives irni egy kis öszefoglalot mire kell vigyázni, mit hogy kell? stb

Nyuszimoo Creative Commons License 2013.04.07 0 0 5

Sziasztok! Polír anyagot mivel jobb felvinni? Szivacs vagy rongy korong?

Hondapowa24 Creative Commons License 2012.01.15 0 0 4
m.lasley Creative Commons License 2011.10.22 0 0 3

1

Hondapowa Creative Commons License 2010.10.05 0 0 2
Autópolírozás -ra van szüksége, akkor tekintse meg Honlapomat!
Autópolírozás
Polír után, kiállításon
nazzoli_1 Creative Commons License 2007.03.25 0 0 1
ááá most majd az egésznek neki kéne állni. De mondjuk minek, ugyis sáros lesz...
Előzmény: Ákos70 (0)
Ákos70 Creative Commons License 2007.03.25 0 0 0
Mindjárt itt az április. Az évforduló tiszteletére polírozd át újra a f0lt0cskát! :)))
Előzmény: nazzoli_1 (-)
nazzoli_1 Creative Commons License 2007.03.25 0 0 topiknyitó
Hello

Nos itt egy teszt a ws platinumrol. Látható a képen miöl van szó.
A másik képen pedig egy Seat Marbella van. 92es évjárat. Az autó nem garázsban állt. 1éve terepen van használva. Sokszor a szinét sem látni mindenhol, mert sár áll rajta. Hawerok szokták mondani mosd már le szegéynt. akkor gyorsan lemosm, de másik héten ugyanigy néz ki, ha sár van kiint terepen, és olyan helyre kell bemennem vadászni-persze ha nem akarok gyalogolni.
2006áprilisában lemostam az autot. Ahogyan azt kell autosamponnal, szivaccsal...És csináltam rá egy kis foltot a ws platinummal. És hagytam. Kinnt áll természetsen a napon esőben fagyban hóban..jégben. Most ugy gondoltam megint itt az ideje egy kis lemosásnak. És lássanak csodát a polirozott rész... jah már megint sáros mert nyomultam egyet eső után.
Valaki használ ilyet?
Nekem bevállt ez a csodaszer. Mondjuk olyan mosoprobának még nem tettem ki :) Habár egy éve volt ezis mmint a polirproba. 2-3mosás talán, de eső az esett rá, volt mikor le sem mosta rola a sarat annyi volt rajt. Szoval nem volt kimélve, jah és ágak huzák. Amugy a fényes felület körül, -az a szine most. Hiába mosom, bármivel.



Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!