Keresés

Részletes keresés

kata909 Creative Commons License 2023.11.23 0 0 15093

Üdv!  Nekem van ilyen hímzőgépem, mire lennél kíváncsi?

 

Előzmény: DarkPrince1 (15092)
DarkPrince1 Creative Commons License 2023.10.28 0 0 15092

Üdvözlök mindenkit.

Tudna valaki véleményt mondani Haftex  hímzőgépről?  Googlen keresgéltem de nem találtam sok információt.

Válaszokat előre is köszönöm.

NBRIGI22 Creative Commons License 2023.09.04 0 0 15091

Sziasztok!

Szeretném segítségeteket kérni. Vásároltam egy JANOME Memory Craft 500E hímzőgépet, de hímző programom nincs hozzá. Esetleg tudnátok ajánlani olyan programot ami a géppel kompatibilis lehet (JEF.kiterjesztés) és egy kezdő számára használható? De ha lenne valakinek eladó annak még jobban örülnék :) 

Köszönöm!

Kollár Tamás Creative Commons License 2023.04.12 0 0 15090

Tisztelt Beszélgetőtársak!

Gépi hímzéshez, van egy eladó szoftverem. PE design plus2. 

Gyári dobozában, papírjaival.

130000.-ft.

Kyoka01 Creative Commons License 2023.03.10 0 0 15089

Sziasztok!

Hímzőgépet vásárolnék, 3-4 százezer ft összegig. Viszonylag nagy hímzőterülettel kellene, hiba mentesen. Ha hímző program van hozzá, az előny. Olyan kell, amibe saját grafikát be lehet vinni. Ajánlatokat az info@kyotech.hu címre kérek.

Bassssz Creative Commons License 2023.03.09 0 0 15088

Jó estét kívánok,

 

Van egy Husqvarna Viking Desinger Diamond gépem, ehez ha van esetleg valamije akkor...

 

Köszönöm

Atilla

Előzmény: navinavi (15079)
Bassssz Creative Commons License 2023.03.09 0 0 15087

Sziasztok,

 

Van valakinek esetleg Husqvarna Viking Desinger Diamond géphez hímzőmintája, bármi ami jó vagy kompatibilis ehhez a géphez, szoftver, tervező program, stb. Most vettem a gépet saját célra hobbinak és szeretnék hozzá néhány mintát készíteni.

Ha esetleg abban tudtok segíteni, hogy ki tud hozzá tervezni mintákat rajz vagy fénykép alapján azt is szívesen veszem.

Köszönöm szépen 

Atilla

Spagyi Creative Commons License 2023.03.03 0 0 15086

Sziasztok!

 

Milyen magyar oldalak vannak, ahonnan hímzés mintákat lehet letölteni?

Próbáltam keresőket, de sajnos nem sokra jutottam velük. 

Köszi előre is a válaszokat!

caffi Creative Commons License 2023.02.10 0 0 15085

Sziasztok! Futura xl 550-es gépem van. Használom, az alap dolgait, de bonyolultabb dolgokat még nem csináltam vele. Napok óta foglalkoztat hogyan tudnék aplikációkat készíteni vele. Pl: Minni egér fejét hogyan tudnám megoldani h a masnit pöttyös anyagra, a füleit fekete anyagra, az arcát fehér anyagra hímezze, de csak körvonalakkal? Az arcánál szemet, száját is hímezzen. Majd ezeket kivágni és egybe hímezni körvonalakkal?

Lehet ilyet csinálni ezzel a géppel? 

bera33 Creative Commons License 2022.11.11 0 0 15084

Sziasztok, 

Van egy Baseball sapka hímző keretem eladó.

Szabadkaros gépre csatlakoztatható. Aemco hímzőgéphez kaptuk tartozékként, de soha nem használtuk.

Nettó ár: 40 eft

Ha valakit érdekelne írjon a balazserika16@t-online.hu címre

Manó-cska Creative Commons License 2022.09.29 0 0 15083

Sziasztok! 

 

Az esélytelenek nyugalmával kérdezem. Nincs véletlenül valakinek Pikachu (Pokemon) hímzésmintája.

 

e-mail címem, amennyiben lenne maroseva@freemail.hu

 

Mindenkinek szép napot kívánok!

 

Éva

kolegabi Creative Commons License 2022.04.04 0 0 15082

Szervusztok!

 

Brother PR600-hoz keresnék kereteket

toto0569 Creative Commons License 2021.11.30 0 0 15081

Sziasztok!

Egy ismerősömnek segítségre volna szüksége. 

Van neki egy Brother Innov-is F440E tipusú himzőgépe és eltörött ez az alkatrész -idézem: "Nem tudom a nevét, az mozgatja azt a cérnavezetőt, ami fel-le mozog minden varrógépen".

Szükségem lenne az angol nevére a fent nevezett alkatrésznek (vagy Magyar elnevezésére) ,vagy a himzőgép robbantott rajzára.

Sajnos itt szegeden nem tudnak neki segíteni

maki1212 Creative Commons License 2021.11.24 0 0 15080

Sziasztok!

 

Ti milyen hímzőminta szerkesztő/készítő programot használtok? 

Egy kezdőnek milyen programot ajánlotok?

 

Köszönöm a válaszokat!

navinavi Creative Commons License 2021.10.06 0 0 15079

Sziasztok!
Eladtam a hímzőgépeimet, de megmaradt a PE-DESIGN 6 hímzőprogramom.

Mindenem megvan hozzá, ha érdekel valakit, írjon rám, talán megegyezünk egy jó árban :-) .
E-mail: naaagyvili(kukac)gmail.com

Lardino Creative Commons License 2021.09.26 0 0 15078

Nekem egy 1501 gépem van. Tulajdon képpen meg vagyok vele elégedve. Amire figyelni kell, hogy nem minden cérnatípust szeret. A gagyi cérnák nagyon megfeszülnek, és "dadogva" engedi a gép.

Amit hiányolok, hogy bár elvileg wifin és hálózati kábelen keresztül is rá lehet kötni a számítógépre, de én a Lengyelek segítségvel sem tudtam.

Mellékelek pár képet a hímzésről

Előzmény: kata909 (15077)
kata909 Creative Commons License 2021.09.22 0 0 15077

Sziasztok!             Érdeklődnék, hogy használ-e valaki Haftex hímzőgépet? Ha igen mit lehet róla tudni, mik a tapasztalatok róla? Köszönöm.

Nikolett385 Creative Commons License 2021.06.16 0 0 15076

sziasztok, segítséget szeretnék kérni, Iron man-vasember, Hulk és Amerika kapitány ugyben. A kicsi unokámmal az olemben ulve keressuk a hímzésminták kozott, de sajnos ezt nem találom neki a sok ezer minta kozott. Amennyiben volna valakinek, nagyságtol fuggetlenul, nagyon megkoszonném /konvertálni tudom DST be/és orommel hímezném a polojára. (mail:   domino81818@gmail.com)

hokkon Creative Commons License 2021.06.05 0 0 15075

Sziasztok kedves Fórumtagok!
Segítséget szeretnék kérni a tapasztaltabb tagoktól. Milyen fajta (márka) gépi hímzőcérnát és "bélést" - vetexet használtok? Ezeket milyen magyar oldalról/beszállítótól tudjátok beszerezni baráti - nem horror árakon? Esetleg amazon-on vagy ebay-en vásároltok?
A válaszokat előre is köszönöm! :)

garita313 Creative Commons License 2021.05.29 0 0 15074

Szia, érdekelne a hímzőgép. Küldenél további infót kérlek a

garasrita@gmail.com-ra, köszönöm szépen előre is! 

Emulitas76 Creative Commons License 2021.05.25 0 0 15073

Sziasztok!

ceg felszamolasa miatt lett egy aron alul elado FEIYA automata himzogepem

pendrive-rol vezerelheto,12szin,keretekkel stb

akit erdekelnek a reszletek,adok email cimet

csimbisz Creative Commons License 2021.05.22 0 0 15072

Szia!

Küldenél egy e-mail címet?

csimbisz@vipmail.hu

Előzmény: madam8401 (15071)
madam8401 Creative Commons License 2021.05.10 0 0 15071

Jó estét kívánok érdeklődni szeretnék ha van 250db autó lógó hímzési mintám azt büntetés nélkül tudom használni?Előre is köszönöm

 

Kiskata1959 Creative Commons License 2021.04.08 0 0 15070

Konvertáló programokat az internetről tölthetsz le A Bernina honlapjáról ingyenesen letölthető, Bernina ArtLink a neve azt hiszem most a 8 as sorozatnál tartanak. Azt tudnod kell hogy nem minden konvertáló ismer fel minden kiterjesztést, és hogy még cifrább legyen nem minden kiterjesztésbe ment. Az Exp kiterjesztésbe minden kiterjesztés ment legalábbis én még nem találkoztam olyan progival amelyik az exp-re ne mentene. Az előbb írt pl. ArtLink nem ismeri fel a jef formátumot, ezért én még a Wilcom TrueSizer nevü progit telepítettem anno. Lehet hogy a 8-as verzió már látja a jef formátumot nekem még a régi verzióm van nem töltöttem le a frisset, mert tervező progit használok. Mintákat szintén a netről tölthetsz le, vagy vásárolhatsz machine embroidery design néven keresgélj. Sok tervező cég tesz közzé ingyenes mintákat csalogatónak, akad köztük jó amit érdemes kipróbálni. A Facebook-on vannak gépi hímzős csoportok ott is kérhetsz segítséget, lelőhelyet.

Előzmény: Janka06 (15069)
Janka06 Creative Commons License 2021.04.08 0 0 15069

Szia! Nagyon köszönöm a válaszod! Használtan venném, 3 éves a gép és elvileg 46 órát dolgozott csak (503-at volt bekapcsolva). 

Még azt kérdezném teljesen kezdőként, hogy mintákat honnan lehet letölteni? Ingyenes és fizezős lelőhelyek is érdekelnének. Illetve milyen progival lehet átkonvertálni a formátumot? Ahogy néztem ez a gép csak exp formátumot fogad el, minták viszont sokszor másikban vannak.

Köszönöm szépen! :)

Előzmény: Kiskata1959 (15068)
Kiskata1959 Creative Commons License 2021.04.02 0 0 15068

Szia! A Singereket nem ismerem, de mikor vagy 10 évvel ezelőtt válogattam gépet azért nem tetszett a Singer mert közvetlen számítógépes kapcsolat kellett a mintaátvitelhez és a használatához, nem pendrive. A mostani gépeken lehet hogy változtattak, utána kell nézni. Én évekig Decot használtam, és nagyon szerettem, könnyen kezelhető, magyar menüje van, és kis gépekhez képest nagy a hímzőterülete 140x200mm(ez 10 évvel ezelőtt, azóta biztos sokat fejlődtek más gépek is) Alapvető szerkesztést meg tudsz rajta csinálni ( kicsinyítés nagyítás tükrözés forgatás másik mintát hozzárendelni)Az enyém tizennégy éves és csak tisztítás és olajozás miatt volt szervízben, soha nem volt problémám vele, igaz csak családnak barátoknak hímzek vele. A nagy gép mellett még néha használom, nagyon szeretem, nem tudok megválni tőle. Két keretet adnak vele A nagy 140x200mm és a közepest 100x120mm. Létezik még a kicsi 50x70mm monogramozáshoz, és egy kerek, de a hímző területe nem nagyobb. Ha használtad veszed figyelj rá hogy a hátsó mozgatókar ne mozogjon lötyögjön, ez a lelke a pontos hímzésnek. És nem utolsó sorban nézd meg az öltésszámot, hogy mennyit dolgozott a gép. Ha van még kérdésed csak szólj.

Előzmény: Janka06 (15066)
Kiskata1959 Creative Commons License 2021.04.02 0 0 15067

Szia! A Chicago gépet nem ismerem, nekem Deco gépem vo9lt évekig. A Deconal készíteni kellett a pendrive-ra egy EmbF5 könyvtárat és abba kellett alkönyvtárakat nyitni max 10-et és azokba betenni e mintákat. Ha a minta mellé bemásoltad az bmp fájlt is akkor a gépre kiírta a használandó cérna színkódot is. Ha nincs meg a bmp fájl akkor az Bernina honlapjáról ingyenesen letölthető konvertáló progival tudsz készíteni. Nem tudom, hogy a Chicagonál működik-e de talán érdemes megpróbálni.

Előzmény: szkitchen (15065)
Janka06 Creative Commons License 2021.03.30 0 0 15066

Sziasztok! Elgondolkoztam egy hímzőgép beszerzésén. Milyet érdemes venni, mire érdemes odafigyelni? Esetleg Singer SE300 Legacy és Bernette 340 Deco gépekkel van valakinek tapasztalata? Melyik a megbízhatóbb, jobb? Használtan találtam mindkettőt. Esetleg van valakinek újszerű eladó gépe? Nagyon köszönöm a tapasztalatokat!

szkitchen Creative Commons License 2021.03.30 0 0 15065

sziasztok,

 

anyukámnak van egy bernette chicago 7 gépe. Szeretnénk pendrive-on keresztül mintát használni. Vsároltunk is, a .exp fájlt rámásoltam a pendrive-ra (a minta mérete és a sznek száma is megfelelő), mégis azt a hibaüzenetet adja a gép, hogy nem importálható a minta, mert a mérete vagy színszáma nem megfelelő. Tudja valaki, hogy mit rontunk el? Hogy kell helyesen a pendrive-ra másolni a mintát?

 

köszönöm

Kiskata1959 Creative Commons License 2021.02.28 0 0 15064

Kipróbáltam, sajnos nem sikerült, pedig kicseréltük a régi TotalCommanderre, úgy is megpróbáltuk. Sajnos nem jött össze. Nagyon köszönöm.

Előzmény: liptak1 (15061)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!