Keresés

Részletes keresés

Korall Fanni Creative Commons License 2016.05.11 0 0 26877

Rég nem jártam erre,segítséget szeretnek kérni.Van egy 8 eves leonbergi kutyusunk,akihez tavalyig mindig kijött a mobil Kutyakozmetika,nagyon precízek voltak,az idén azonban nem jelentkeznek, nem lehet semmilyen módon utolérni őket.Probaltam másik mobil kutyakozmetikust,de o tele volt problémákkal,nem vallal furdetest,ráadásul meglehetősen trágárul beszél.Valami tipp,hol tudok házhoz jövő profi kutyakozmetikust találni?Koszonom.

Telkiszuzi Creative Commons License 2016.03.28 0 0 26876

Tótkomlóson hogy hívják a tenyésztőt? hol lehet elérni Őket?

 

Leofan _72 Creative Commons License 2016.03.13 0 0 26875

Szia!

Èn is szeretnék a tótkomlósi szaporítótól leonbergit venni,érdekelne hogy te végül vettél,és ha igen akkor bevált-e és nem volt -e semmi probléma?

Előzmény: curpilla (26856)
kioj Creative Commons License 2014.10.04 0 0 26874

Kedves Leonbergi kedvelők!

 

Lenne egy kérdésem.

Van egy Leonbergi 8 éves kan kutyánk, akit még nem ivartalanítottunk, és még pároztatni sem pároztattuk.

De még mindig sajnálom kiivartalanítani, úgy hogy nem volt szuka kutyával. Tudom , hogy a kutyáknál ez másként van, és azt is tudom, hogy csak felelősségteljesen, tenyésztés céljából szabad pároztatni a kutyákat, valamint az egészségügyi szempontokkal is tisztában vagyok. Még is olyan nagyon tiltakozik az agyam az ellen, hogy csináljam meg az ivartalanítást, anélkül, hogy párzott volna életében. Azt hiszem túlságosan érzelmesen, lelkisen kezelem ezt az egészet.

Amúgy összességében már nincs is normális érvem, ami amellett szólna, hogy pározzon a kutya, csak lelkemben sajnálom őt.

Szeretném megkérdezni, hogy tudnátok még egy-két bátorító szót írni, amitől döntést tudnék végre hozni?

 

(De már csak kuncogok magamon....:))

 

üdvözlettel: Erika

zsgabor Creative Commons License 2014.08.08 0 0 26873

oxana <3

nicolachess Creative Commons License 2014.06.23 0 0 26872

Ma nagyon megijedtem, mert az én kedves Maxim, aki már 10 és fél éves nagyon rosszul lett. Nem eszik lesoványokodott és most nehezen vette a levegőt. Szerencsére gyorsan kiért az állatdokibácsi és kapot vízhajtó injekciót. Második lett a kutyakiállításon a Leonbergik között. Iszonyat szép pofikája van és szinte úgy érez reagál, mint egy ember. Úgy volt hogy elaltatjuk, de kapott még egy esélyt és jobban is lett. Itt láthattok róla egy képet még két évesen : http://www.fotohaz.hu/fotoarena/showphoto.php?photo=186817&size=big&password=&sort=1&cat=507

beachsurfer Creative Commons License 2012.12.16 0 0 26871

Kár hogy nem nyilvános az a csoport,így nem tudok belenézni!:((

Belépni meg nem szeretnék,már így is rám telepszik a Facebook.

Sokkal jobb szerintem egy ilyen célirányos fórum.

Előzmény: Medvebergi Fruzsi (26870)
Medvebergi Fruzsi Creative Commons License 2012.11.14 0 0 26870

Kedves Topicosok!
A technikai fejlődés utolérte ezt a topicot is, leonbergis témában a Facebook Magyar Leonbergisek csoportot kell keresni :) Ott kicsit nagyobb az élet manapság mint itt! Ha bármi kérdés, óhaj-sóhaj van, kérlek ott jelezzétek! Gazdikereső, örökbefogadható leonbergiket a HLT-nél érdemes jelenteni, illetve onnan lehet társsá fogadni. www.leonbergerteam.com

Fruzsi
medvebergi.webnode.hu 

evaszil Creative Commons License 2012.08.07 0 0 26869

Kedves leonbergi kedvelők,

 

családi okok miatt szerető gazdit keresünk 8,5 éves Alpokalja Bajnoka Max kutyusunknak.

Kölyökkorától családunk tagja, versenyeken nem vett részt.

Zebegényben a Duna parton igazi vízimentő vált belőle, gyermekeink örömére.

Költözés miatt keresünk neki, jó körülményeket biztosító, új gazdát.

Származási lappal rendelkezik, oltásokat megkapta, féregtelenítve van.

 

 

Érdeklődni a 70/269-1155-ös telefonszámon vagy az eva.szilagyi@logxtic.hu címen lehet.

Bootoond Creative Commons License 2012.04.04 0 0 26868

Köszi, megnézem, de akkor is lutri adolog, csak valamivel kisebb a kockázat! Az ár azonban megasabb!

Előzmény: wandy5 (26867)
wandy5 Creative Commons License 2012.03.20 0 0 26867

Kedves Bootoond!

Én  javasolnám nézd át a www.leonbergi.lap.hu oldalt, itt találsz tenyésztőket. Ha, jól értesültem vannak kiskutyák, de még picik és van ahol tervezték, de nem lett belőle alom. Szaporítótól lehetőleg ne vegyél, mert már sokan megjárták. Ez csak azén javaslatom.

Üdvözlettel: Wandy5

 

Előzmény: Bootoond (26866)
Bootoond Creative Commons License 2012.03.13 0 0 26866

Üdv minden Leonbergi szerlmesnek!

 

Én már két Leo-t is tudhattam magam mellett, de sajnos nem élnek örökké és "elmentek".

Nem voltam képes új kutyát magamhoz venni azóta, 2 éve, de nagyon hiányzik!

Ezért kérdezlek Titeket, tudtok-e ajánlani olyan kenelt, ahonnan biztosan jó vérvonalú, egészséges Leonbergit vehetnék!

Ja, és sajnos nem dőlt rám az OTP, meg kell gondolnom a vásárlást, hiszen az első idóben sok sok egyéb költség is felmerül a kis jövevénnyel kapcsolatban!

Én Visegrádon lakok, ha a környéken lenne, örülnék!

Előre is köszi!

Botond

UJOKA Creative Commons License 2012.03.06 0 0 26865

Szia Snapszli! Bocs a késői válaszért, ritkán nézek ide fel!

Gyere át a Facebookra! :)

 

Örülök, hogy jól vagytok!

Nálunk két darab leó és egy darab mudika a létszám!:)

 

Üdv, Andi

Előzmény: Snapszli (26862)
wandy5 Creative Commons License 2012.02.28 0 0 26864

Sziaszok!

Ramses gyönyörű!!! Tiszta nagy Alfi lett! Hogy vagytok? Nem hallok felőletek semmit, olyan messze vagytok! Andi

Előzmény: beachsurfer (26855)
wandy5 Creative Commons License 2012.02.28 0 0 26863

Sziasztok!

Én is már nagyon rég jártam itt. Jó látni, hogy mindenki rendben van a kutyik szépülnek. Néha írhatnátok nekem a blumengarten@t-online.hu e-mail címre is, hogy tudjam jól vagytok-e. Amúgy megújult a honlapunk: www.lowevonblumengarten.hu ! Az nksz.hu címen megtaláljátok a friss híreket a Nagytestű Kutyák szakosztályának. Képeket várunk!!!!

Mindenkit üdvözlök! Andi

Előzmény: Snapszli (26862)
Snapszli Creative Commons License 2012.02.27 0 0 26862

Kedves Ujoka! De diplomatikus itt valaki. :o)))

Ezer éve nem írtam ide, alig tudtam belépni. Jól vagytok? Mindkét ebállat is?

Mostanában leo, sőt kutyafronton sem vagyok képben, hálisten. Lekopogom, jól van mindkét gézengúz. A leonak meg sem kottyant a zimankó, a tibetkénk meg élő hálózsáknak használta a "nagytesót". De a tavaszi vedlést nemigazán várom. :o(  Na nem a jóidőt, természetesen. 

Üdv mindenkinek (már aki még olvassa) innen délről!

Előzmény: UJOKA (26860)
UJOKA Creative Commons License 2012.02.27 0 0 26861

bocs, helyetted

Előzmény: UJOKA (26860)
UJOKA Creative Commons License 2012.02.27 0 0 26860

Kedves Curpilla, én nem szeretnék helyeted dönteni. Mi azért hoztuk létre ezt a honlapot, hogy segítsünk a tájékozódásban.

A döntés a Tiéd.

Sok sikert kívánok és azt, hogy legyél boldog Leótulajdonos! :)

 

Előzmény: curpilla (26859)
curpilla Creative Commons License 2012.02.27 0 0 26859

Kedves UJOKA ,

 

Nagyon köszönöm a hasznos linket, át tanulmányoztam mindkettőt. Egy biztos teljessen elbizonytalanítottál, de én nem szeretnék tenyészteni, sem versenyekre járni, csupán egy régi dédelgetett álmom valóra váltani, tény hogy az ár nagy mértékben befolyásolt, de akkor ez most azt jelenti, hogy nem azt kapom amire számítok ?

Nem egy " igazi " Leo tulajdonosa leszek ?

 

UJOKA Creative Commons License 2012.02.27 0 0 26858
Előzmény: curpilla (26856)
UJOKA Creative Commons License 2012.02.27 0 0 26857
Előzmény: curpilla (26856)
curpilla Creative Commons License 2012.02.26 0 0 26856

Sziasztok!

 

Nagyon Új vagyok a fórumon, olvasgattam a korábbi években folytatott levelezéseiteket, és megakadt a szemem a Tótkomlósi " tenyésztők " szaporítokon ", éppen tőlük foglaltam le egy kan kiskutyát. Szeretném tudni a véleményeteket, rosszul tettem ? Várom válaszotokat

beachsurfer Creative Commons License 2012.01.24 0 0 26855

Mélységesen együtt érzünk Veletek!Sajnos egyszer elérkezik a pillanat ami megállíthatalan!Leonbergi mércével mérve szép életkort élt meg,és hosszú élete alatt bizonyára sok-sok örömöt szerzett Nektek.Ezek az emlékek segíthetnek most a fájdalom elviselésében amit most érezhettek.Kicsi vígasz lehet talán,hogy nálunk Ramsesben,génjei által,-anyai ágon,mint nagyszülő-tovább él!Azt hiszem,még halála után is büszke lehet az unokájára!

Tegnapi januári tavasz:

 

Előzmény: wandy5 (26853)
UJOKA Creative Commons License 2012.01.20 0 0 26854

Megjelent a HLT 2012-es naptára!

Ha szeretnél, írj nekünk:

info@leonbergerteam.com

 

wandy5 Creative Commons License 2012.01.06 0 0 26853

Sziasztok!

Egy újjabb Leonbergitől búcsúztunk ma!!!

 

IN MEMORIAM VCH. NAGYHEGYESI-EGYKE DONNA "SUSSY" 11,5 éves volt!

Nagy szomorúsággal tudatjuk minden kutyás barátunknak, akik ismerték, hogy ma 2012 01.06.-án reggel 8.00 órakor az imádott, tündéri első kutyánk (született: 2000.05.20.) VCH.NAGYHEGYESI-EGYKE DONNA "SUSSY"(Szuzy) örök álomba elment a szivárvány hídon...! :-((((


Sokatok kutyájának az anyukája, nagymamája, vagy már épp dédnagymamája volt!

Fantasztikus természettel volt megálldva, mert tudott "beszélni". Imádott utazni, kirándulni és az Omszki tóban úszni! 2011 tavaszán még Komáromban indult veterán osztályban, ahhol gyönyörűen szerepelt és fantasztikus elismerő tapssal búcsúzott mindenkitől!


Sajnos ősszel a legrosszabb rákkal tudatosultunk. Hiába volt erős és örök túlélő (túlélt egy gyomorcsavart 7 évesen és egy komoly méhgyulladást!), a rák felülkerekedett rajta! Megoperáltattuk Karácsony előtt, de a rák eluralkodott rajta és fájdalmai voltak.

Remélem ott fent találkozott a régi kutyás barátjával Alfival és fiaival Kis Alfival, Apaccsal,Aramisszal,....és a többi Leóval.

Szívünkbe és lelkünkben ÖRÖKRE ÉLNI FOG!!!!!

 

BÚCSÚZUNK!!!!!!


Kis Alfi Creative Commons License 2012.01.06 0 0 26852

 

Ismét PBK-ás séta, akinek van kedve, ideje csatlakoznio szívesen látjuk:

 

 

"Az új évet 2012-ben is egy közös sétával szeretnénk kezdeni. Sok szeretettel várunk mindenkit, barátainkat, támogatóinkat, segítőinket, örökbeadottjainkat 2012. január 8-án, vasárnap reggel 10-re az immár hagyományos sétánkra.

Találkozó a Hármashatárhegyi Vitorlázó Reptéren, az Arad utcánál. Aki még nem volt és nem ismerős a környéken, az hívja a 06-30-944-2919-es telefonszámot további infóért!"

UJOKA Creative Commons License 2011.12.26 0 0 26851

sagberg Creative Commons License 2011.12.16 0 0 26850

Kedves Leonbergi Kedvelők!

 

Két barátságos vas megyei leonbergi családi okok miatt új gazdát keres. Az egyik egy kan, születési dátum:2008. szeptember 8. a másik egy szuka, születési dátuma: 2006 január 2.

 

A kan Román Junior Champion, HPJ, Magyar Fajta Győztes, és egyéb kiállítási címekkel is rendelkezik. A szukának is vannak kiállítási eredményei. Természetesen adom velük a törzskönyveket, a kiállítási dokumentumokat, az oltási könyveket, valamint a kan útlevelét is. A szuka külön is elvihető, de a kan csak a szukával együtt vihető el.

 

Aki ismeri ezt a fajtát az tisztában van a tulajdonságaival, és azzal is, hogy a két kutya kölyök árban is közel félmillió forint. Én most kénytelen vagyok ingyen megválni tőlük. 

 

Úgy gondoltam, hogy mielőtt a jövő héten kényszerűségből átadom őket a helyi gyepmesternek, azelőtt megpróbálok gazdát keresni nekik.

 

Akit érdekel, és szívesen befogadná, illetve tenyésztené Őket érdeklődhet a hu.imreistvan@gmail.com e-mail címen, vagy a 06309408182-es telefonszámon. Képet szívesen küldök, de csak 1 MB-os  képeim vannak, és azt az oldal nem engedi feltölteni.

 

 

Beubabu Creative Commons License 2011.11.22 0 0 26849

‎Facéról:

2011.11.22-én délelőtt eltűnt ez a két kutya Kőszegen, a Chernel-kert közelében! A bal oldali nőtt már a kép készülte óta! Egy kan, egy szuka, chipesek! Aki bárhol látja őket (városban, erdőben vagy a határ túloldalán), azonnal hívjon! 30/353-3054 Készítette: Viktoria Jahn  

 

UJOKA Creative Commons License 2011.11.02 0 0 26848

Gazdit keres egy leonbergi és egy bernáthegyi!

 

Bononak (leonbergi) és Balunak (bernáthegyi) családi okok miatt keresünk új családot!

Mindketten 3 évesek,  impozáns megjelenésű, kedves, barátságos kan kutyák, együtt és külön-külön is örökbefogadhatóak.

Ivartalanításuk után, oltva, chip-el ellátva kerülhetnek új családjukba.

A leonbergi nyugodtabb, kevésbé aktív, szeret heverészni a lakásban, a bernáthegyi aktívabb, mozgásigényesebb és nagyon szereti a cicákat is! J

Olyan felelősségteljes Gazdik jelentkezését várjuk, akik sok szabadidővel rendelkeznek, sokat tudnak majd foglalkozni a kutyával.

Jelentkezni: 20/828-9938, 20/497-7526 vagy info@leonbergerteam.com

 

 

 


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!