Keresés

Részletes keresés

beniona Creative Commons License 2007.01.22 0 0 110

A 108-hoz a félreértések elkerülése végett annyit hozzáfűznék, hogy a közreműködést az új gazdához szállításra értettem. A régi és a jelenlegi gazda között én közvetítettem, vagyis informálisan közreműködő voltam a folyamatban.

Csak mert egy másik fórumon ez kérdésként merült fel, és nem szeretném, ha valaki azt hinné, le akarom tagadni.

beniona Creative Commons License 2007.01.21 0 0 109

Érdeklődni róla emailben lehet: beniona@freemail.hu

Előzmény: beniona (108)
beniona Creative Commons License 2007.01.21 0 0 108

Szia, sajna megint van egy gazdikeresőnk, bár az előzőnél én nem működtem közre. :)

 

Kétéves orosz fekete terrier szuka gazdát keres. Szobatiszta, csendes és rendkívül félős kutya, sokat bántották, ezért retteg minden hirtelen mozdulattól. Egyedüli kutyaként, kizárólag lakásban érezné jól magát, kerti kutyának, házőrzőnek alkalmatlan.
A lakásban tökéletesen viselkedik, olyan, mint egy hálás bútordarab, leteszed, ott marad, nem rág, nem rombol, szót fogad, csak napi három eü. sétát és sok-sok szeretetet igényel.
Pórázon szépen sétál, de az emberektől, macskáktól és kölyökkutyáktól is fél, teljesen tönkretették a lelkivilágát.
Nagyon sürgős!!!
Már az altatás is szóbakerült, de egyelőre megbeszéltem a gazdájával, hogy tartják őt egy darabig, hátha sikerül egy álomgazdit találni neki.

Előzmény: AndicS (107)
AndicS Creative Commons License 2006.09.22 0 0 107

Szia beniona!

 

Nagyon megy neked ez a gazdiszerzés:-) Jó látni, hogy vannak még emberek, akik tényleg a szívükön viselik egy-egy (két-három) kutyus sorsát, először ismeretlenül is!

Előzmény: beniona (106)
beniona Creative Commons License 2006.09.22 0 0 106
Már új gazdánál van!
Előzmény: beniona (105)
beniona Creative Commons License 2006.09.19 0 0 105

Gazdát keres a képen látható 2 éves orosz fekete terrier kan.
Érdeklődni: 70/574-8229

 

Tibbe Creative Commons License 2005.12.31 0 0 104
Tibbe Creative Commons License 2005.03.04 0 0 103
Szerintem nagyon ragaszkodóak!
nagy fekete cicák:)
Előzmény: Gabzi (96)
Gabzi Creative Commons License 2005.02.15 0 0 102
hát a könyvben van vagy 20 tenyésztő. :)) és általában serlegesek is. meg kedvesek is. ölég csak kinézni egy karakános szemlére. :)))
Előzmény: wandy5 (99)
Tibbe Creative Commons License 2005.02.14 0 0 101
Például itt is ők vannak:
beniona és bagira:))


Tibbe Creative Commons License 2005.02.14 0 0 100

Olyan párositásban is él tőlem származó tibetke, hogy OFT, és tibeti...Nekik is volt régebben leonbergijük....
Valahol itt a topicon van is róluk kép!
Előzmény: wandy5 (99)
wandy5 Creative Commons License 2005.02.14 0 0 99
Bizony, bizony!
Nagyon rendes és sok díjat, serleget hozott el a kiállításokon! Láttam az Orosz terrier könyvet, amiben benne vannak a neves tenyésztők címmel, eredménnyel és fényképpel. Neki, ha jól tudom saját tulajdonban, otthon, 2 kutyája van!!!
Előzmény: Tibbe (98)
Tibbe Creative Commons License 2005.02.14 0 0 98
Hello wandy:)

Ha felétek járok, akkor ezek szerint nem csak leokat, hanem OFT-ket is nézhetek??
Alig várom, hogy jobb idő legyen:)))

;-)
Előzmény: wandy5 (97)
wandy5 Creative Commons License 2005.02.14 0 0 97
Én Budakalászon tudok egy Tenyésztőt (Orosz fekete terrier), aki egyben fantasztikus kutyakozmetikus!!!!!!!!!!!!
Gabzi Creative Commons License 2004.12.13 0 0 96

Gödöllőre viszed?

 

És azt is szeretném megkérdezni, hogy mennyire ragaszkodóak a gazdijukhoz? Úgy értem, pl párom drótos magyar vizslái egyszerüen lelki betegek lesznek, ha párom magukra hagyja őket, vagy nálam. Az öreg imád a ruháin aludni.  az ágy azon felén telepedik le a földön, amelyiken a gazdi fexik. Egyszerűen mindig a közelében akar lenni.

Az OFT ezzel hogy van? Van annyira határozott, és öntudatos, hogy nem igényli ennyire a gazdi jelenlétét? Mi a tapasztalat nálatok?

Előzmény: beniona (90)
Gabzi Creative Commons License 2004.12.13 0 0 95
jaaaj, ilyen picinek? :) Ekkor már nálatok volt igaz?
Előzmény: beniona (86)
Stokley Creative Commons License 2004.12.12 0 0 94
Örülök, hogy talán lesz gazdija :)
Tibbe Creative Commons License 2004.12.12 0 0 93

Fügét nem kozmetikáztatod remélem OFT-fazonra?:))))))))

Bagirának várom a sztárfotóit kozmetikus után!:))
Előzmény: beniona (90)
beniona Creative Commons License 2004.12.12 0 0 92

Ő az, ma fogják "vizsgáztatni" az első gazdijelöltet :-))

 

Előzmény: Stokley (91)
Stokley Creative Commons License 2004.12.11 0 0 91

Sziasztok!

 

A www.gazdikereso.hu weblapon láttam, hogy gazdiját keresi egy orosz fekete terrier. Egy éves kan kutya, színhibával, de nagyon helyes :) A  kutya ismeri a pórázt, szobatiszta. Eléggé le van fogyva, a füle pedig be van gyulladva, de már kezelés alatt is. Ideiglenes befogadója Brigitta, Budapesten lakik, tel száma 06-70-452-82-46, e-mail címe lagymanyosi@marton.sednet.hu.

beniona Creative Commons License 2004.12.10 0 0 90

Azért  ez nem ilyen egyértelmű, olyan hancúrokat tudnak néha rendezni, hogy utána Baginak térdig lóg a nyelve :-))

Hétfőn viszem kozmetikába, utána fotókzodás lesz. Kíváncsi vagyok, hogy fogja viselni, itthon már egyre türelmesebben hagyja magát. Most elég érdekesen néz ki, mert deréktól előre már felnőtt szőre van, a fenekén meg a maradék bébibunda meredezik szanaszét :-)  Ja, és marékszám szedem utána a fekete szőrcsomókat minden nap, pedig átlag 3 naponta megfésülöm. Fügének is rendesen megindult a szőre, októberben megevett egy doboz Biotin fortét, úgy látom, nagyon jót tett neki.

Előzmény: Tibbe (89)
Tibbe Creative Commons License 2004.12.08 0 0 89

Úgy látom Bagira a nyugalom mintaképe, Füge pedig egy motolla!

Jól kiegészítik egymást!:-))))

;-)
Előzmény: beniona (88)
beniona Creative Commons License 2004.12.08 0 0 88

Utoljára múlt szombaton fotóztam Kamaraerdőben, de Füge mindig kifutott a képből, vagy húsz-harminc méterrel előttünk mászkált a susnyákosban :-))

http://img27.photobucket.com/albums/v82/Beniona/Kutyak_1204/

Előzmény: Tibbe (87)
Tibbe Creative Commons License 2004.12.04 0 0 87
Nagyon aranyos!
Most mekkora?
Láthatnánk róla (róluk:-) ) képeket?
Előzmény: beniona (86)
beniona Creative Commons License 2004.11.14 0 0 86

Süllyed a topic...

Ezen a képen Bagira két nap híján két hónapos :-)

beniona Creative Commons License 2004.11.11 0 0 85

A kanapét le fogjuk cserélni, mert oda is csurrant-cseppent néha és egyszerűen nem jön ki belőle a szag :-( Vagy csak én képzelem oda, ahányszor ráülök??? Pedig már többször, több liter Vanish, Domestos, stb... belecsorgott és kiszáradt belőle. Szóval tavasszal valószínűleg repül, pedig kedves darab volt.

Jó lenne már találkozni kutyázni egyet :-)

Előzmény: m a x (82)
beniona Creative Commons License 2004.11.11 0 0 84

Igen, pontosan úgy értem. Amennyit magától rohangál a sétával összekötve, az pont elég neki. Hosszú séta korlátlanul jöhet. Kétéves koráig nőnie kell, utána kezdhet erősödni, komolyabb, felnőtt izomzatot magára szedni.

A futásról megegyezika véleményünk, 500 méter valszeg belehalnék...:-)))

Bagira viszonylag gyorsan szobatiszta lett, de kis balesetek néha előfordulnak. De én úgy gondolom, ez elsősorban a mi hibánk, szegénynek még elég korlátozott a kapacitása, ha valamiért csúszik a séta egy órát, akkor vagy nagyon rohanunk, vagy tócsát takarítunk. Amíg a nyaralónkban laktunk, nem volt gond, csak mióta visszaköltöztünk a lakásba és melózunk...:-(

Szerintem még egy-két hónap, mire százszázalékosan szobatiszta lesz.

Előzmény: Gabzi (83)
Gabzi Creative Commons License 2004.11.11 0 0 83

nem lehet futtatni? úgy érted, hogy kifejezetten hosszútávon futásra kényszeríteni? én nem vagyok a futás híve, őszintén azt sem értem meg, hogy emberek önszántukból maratoni  versenyeken indulnak, mert én azt gondolom, nincs az a cél, amiért én futni akarnék. :) a hosszú séták csak megengedettek nem? elvégre az izomzatukat fejleszteni kell, merthát saját magukat is el kell bírni. vagy hosszú séta sem?

 

A szobatisztaság szoktatásról mi véleményed van? Gyorsan tanult Bagira, vagy előforult tipikus probléma?

Előzmény: beniona (80)
m a x Creative Commons License 2004.11.11 0 0 82
:DDDD Megvettétek már a kanapéját? Vagy Ti leszorultok a földre:-)))
Ha kimásztam az influrenzámból végleg, akkor nem ússzátok meg a látogatásom:-)))
Előzmény: beniona (81)
beniona Creative Commons License 2004.11.10 0 0 81

Méretileg most kb. 55 centis marmagasságnál és 35 kiló körül tart.

Ez a kép tegnap készült fésülködés közben, én sem vagyok kis darab a 180 centimmel, itt látszik mellettem, mekkora :-))

 

Előzmény: Gabzi (77)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!