Keresés

Részletes keresés

topi120 Creative Commons License 2019.07.10 0 0 20

Sehol senki?

topi120 Creative Commons License 2019.07.08 0 0 19

Sziasztok! Van valakinek személyes tapasztalata a pécsi illetőségű Da Vinci Magánklinika fülplasztikai dolgairól? Tudja valaki ajánlani pro vagy kontra?

SzGlorika Creative Commons License 2017.02.23 0 0 17

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni! Régóta gondolkodom a fülplasztikán,mert a füleim egy kissé elállnak,épp eléggé,hogy zavarjon,ha csurit kötők,ami egyre rosszabbul érint.

 

Debreceni vagyok,nem tudom Debrecenben kinél lenne érdemes megcsináltatni? Kit javasoltok?

 

Illetve mennyire kibírható a felépüléssel járó fájdalom? Meddig nem lehet vele sportolni?

 

Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm!

vivu202 Creative Commons License 2014.02.24 0 0 16

Én is most akarom az Aesthetica-t perelni!!!!!!Megnyerted a pert?lett valami fejlemény?

Előzmény: charlie111 (14)
Fetime Creative Commons License 2010.08.30 0 0 15

Helló!

 

Sajnálom, ami veled történt. Én is voltam náluk konzultáción, de nekem már akkor se voltak szimpik. Csak 1 fülplasztikás képet tudott mutatni a sok műmell között, az is homályos volt.

Én csak az egyiket akartam megműttetni erre a személyre szabott ajánlatuk az volt, hogy egy fül 250 ezer, két fül 300 ezer.

 

Szóval nem volt szimpi az egész "eljárás".

 

Ha ajánlani lehetne dokikat akkor a Szent Imre kórházban vannak jók pl. Jósvay és Kelemen dokik. Az árak se ilyen magasak ott.

Előzmény: charlie111 (14)
charlie111 Creative Commons License 2010.07.13 0 0 14
Üdv


Hosszú ,de szerintem aki műtét előtt van annak érdemes elolvasni az én történetem !:-))


Nekem is műtötték a fülemet kb 6 hónapja az Aesthetica-ban ami ügye talán a legnagyobb nevű plasztikai sebészet Budapesten ,személy szerint engem Dr. Sz. Tamás műtőt és M.T Mónika volt az ügyintézőm.Sajnos én csak rosszat tudok mondani erről az egészről !A műtét jól sikerült volna ha lett volna Bármi változás, de semmi azon kívül ,hogy szét lett vagdosva az egész fülem hátul ,de ugyan olyan mint volt pedig 250.000 volt plusz a hetek amíg otthon voltam kb 4hét .Fájdalmam nem volt csak az első 2-5 napban, de nem volt vészes !de miután levettem a kötést 30 perc múlva visszaállt az eredeti régi helyzetben, és onnan feketeleves az egész! Az ügyintéző Mónika lekezelő, kedvesen arrogáns, a doktor normális, de szakmailag kifogásolható ,a konzultáció a fizetés követően borzalmas ,Kb SZTK, időpontra hívnak és 2-3 óra várakozás !!Nagyon figyelni kell az ára amit mondanak meg a hirdetésben van 50% meg hasonló az Kamu alkudozni kell mint a Józsefvárosi piacon ,nagyon kell figyelni ,és még egyszer az akciók nem valósak szerintem ,de ez az én tapasztalatom !Teljesen mást mondanak először mint már a befizetés után egyszerűen szépítik a dolgokat ( plasztikázzák :-)Pl felépülés 11 nap műtét előtt ,után 6-8 Hét lesz erre a válasz ez egyén függő persze ez a duma ismerős!
Bár a hibát elismerik hiszen képek vannak róla de pénzt azt nem akarnak visszaadni ,max újraműtik önköltségen ,hisz azt mondják olyan Idézem M. T. Mónikát ez olyan mint a takarítás ha nem sikerül elsőre újra lehet csinálni ,miért adnánk vissza a pénzt ,ja és ö soha nem lll. hallott látott ilyet ,hogy kártérítés ha nem sikerül valami :-)))
Tehát marad az ügyvéd és a pereskedés !!
Ja a 250.000 Ft nekem is 30% os akcioban volt meg még ljött valami kupon amit másra is lehet felhesználni de nekem levonták már itt nagylelkűen :-) igy lett potom 250000ft ami elég sok ,de gondoltam a minöségnek árra van (rosszul hittem )

Tapasztalat !!
A pénznek nagyon utána kell járni Akciók nem biztos ,hogy valósak inkább csábítóak.
A befizetés után már nem vagy annyira fontos ,meg kell nagyon nézni ki az ügyintéző hiszen vele tartod a kapcsolatot és hát nekem olyan jó volt hogy 200 as volt a vérnyomásom a műtét napján olyan rendben volt minden ,hogy le kellet nyugatozni !soha nem volt magas a vérnyomásom :-))
Mindenről legyen papír a szó elszáll !!
Az orvosnak nézni a Referenciáját milyenek voltak a műtétei képek alapján ,és több orvost megkérdezni ,meg ismerőst az a biztosabb !
A konzultáció az orvossal és pláne az ügyintézővel szkeptikusnak lenni hiszen ök belőlünk élnek ,és ezt elfelejthetik a Pénzbefizetés után :-((

Remélem segítettem akinek voltak kérdései ,ezek a tapasztalataim és valósak :-)



Tiszteletem mindenkinek aki elolvasta hosszú de elgondolkodtató lehet!!






Momcika Creative Commons License 2009.11.21 0 0 13
Sziasztok!
Nekem születési rendellenességből kifolyólag az egyik fülem sokkal kisebb és deformált, a másik az egész normálisan néz ki:) Csak annyira eláll, hogy alvásközbe visszahajlik :D:D Egyébként halláskárosult is vagyok, de gondolom ez nem érinti a dolgot.
Keresek egy normális orvost, aki bevállalná az esetemet. Győr környéki vagyok és a közelbe keresnék egy jó orvost.
Arra a kérdésemre, hogy ilyen esetekben a TB támogatja e a műtétet,mi a válasz?
Előre is köszi a válaszokat, információkat! Kellemes napot!
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.12 0 0 12
Szia!

Én azt hiszem, már leírtam a tapasztalataimat, amik nagyon jók.
Nekem a bal fülem állt el, ma tökéletes, egyetlen bibi, hogy keményebb lett a porc és ezért érzékenyebb (műtét után kb 1 évig kimondottan fájt), amúgy annyi látszik csak, hogy nem egészen egyforma, de kinek az? :-))

Ha zavar, szerintem vágj bele a műtétbe, ezt nem szokták elrontani!
MuTeR

Előzmény: tampere (-)
csupaszabo Creative Commons License 2003.10.12 0 0 11
A NOE füzetekben (Nagycsaládosok Országos Egyesülete)évek óta hirdet egy plasztikai sebész, hogy az elálló fülű nagycsaládos-gyerekeket ingyen műti. Ebből azt gondolom, hogy normális doki lehet.
Neve Dr Jánky György, tel: 365-8633, 20/934-8778, 1114 Bp, Bartók Béla út 1.
Email:jankydr.plastsurg@axelero.hu
Szerintem megér egy emailt...
tampere Creative Commons License 2003.10.10 0 0 10
Nem tudom, hullámzik a hangulatom, néha nagyon utálom a lapátfüleimet, néha meg jól elvagyok velük...
Előzmény: Huszonhat (9)
Huszonhat Creative Commons License 2003.10.09 0 0 9
Helló tampere!

Még mindig meg akarod műttetni a füleidet?

tampere Creative Commons License 2002.08.22 0 0 8
Fiygelj, én adok neked kölcsön egy fél fület, az úgyis akkora nálam, mint máshol egy egész... :)

Nagyon rsosz fél füllel élni.Milyen baleset volt?

Előzmény: Henilla (7)
Henilla Creative Commons License 2002.07.26 0 0 7
Szia! Nem, én egy balesetben elveszítettem a bal fülem és azt szándékoztak pótolni. Az eredmény nullánál stagnál, az orvosok minden műtét után unottan közölték, hogy sorry, ezt is elb***sztuk... :(((

Nem tudtok valami igazán jó plasztikai sebészt?

Bár igazából nem is tudom, hogy lehet fület pótolni. Volt egy lehetőségem, hogy kapjak egy implantátumot, ami persze kilökődne és évente cserélni kéne nem kis pénzért... most várok, hátha jön valami újítás a plasztikai sebészetben...

Téged megműtöttek? Mert ha még nem és meg szeretnéd műttetni Magad, a Te problémádra tudok egy igazán jó szakembert, egy nagyon ügyes kezű sebészt, aki rajtam mást műtött, nem fület, de az profin!! Láttam már elálló fülű beteget nála - műtét előtt, műtét után...
Nos, olyankor szánakoztam, miért nem nekem is ilyen bajom van csak? :)

Előzmény: tampere (6)
tampere Creative Commons License 2002.07.26 0 0 6
Mi volt az eredeti baj,ami miatt megműtötték a füledet? Mit értesz az alatt, hogy egyre rosszabb lett? Még jobban elállt vagy mi?

Most jobb, mint a kiindulási állapot volt?

Előzmény: Henilla (5)
Henilla Creative Commons License 2002.07.25 0 0 5
Jahmm.. összeszámoltam: 11 f.plaszt.műtét... :( :)
Henilla Creative Commons License 2002.07.25 0 0 4
Sziasztok!
Nekem körülbelül 6-8 fülplasztikai műtétem volt. Az összeset elrontották, csak rosszabb lett, mint volt valaha...
Szerintem a legjobb amit az ember tehet, hogy elfogadja és elfogadtatja magát úgy, ahogy van :(((
tampere Creative Commons License 2002.03.28 0 0 3
Sziasztok !

Továbbra is várom olyanok jelentkezését, akik fülplasztikai műtéten estek át.

Üdv, írjatok, milyen volt.

tampere Creative Commons License 2001.12.24 0 0 2
Szerintem ha megnézed a fényképemet az eddigi hozzászólásaim között, akkor másként fogod gondolni. Elég nagy füleim vannak, amik ráadásul még el is állnak... :(
Előzmény: cucu (1)
cucu Creative Commons License 2001.12.23 0 0 1
Remélem eléggé gyakorlati voltam...)))
cucu
Előzmény: cucu (0)
cucu Creative Commons License 2001.12.23 0 0 0
Ne marháskodj!
Maradj olyannak, amilyennek Isten megalkotott!
Nekem szép kicsi füleim vannak, csak a hallásom évről-évre romlik...
Amúgy jó nagy az orrom, ami serdülő korban sok problémát okozott, de ma már büszke vagyok rá.
Úgyhogy maradj nyugton, annak a pénznek biztosan van máshol is helye.
cucu
Előzmény: tampere (-)
tampere Creative Commons License 2001.12.20 0 0 topiknyitó
Hatalmas elálló füleimet tervezem megműttetni. Van valakinek gyakorlati tapasztala ezen a téren?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!