Keresés

Részletes keresés

blade36 Creative Commons License 2010.03.20 0 0 11
hellosztok olyan problémám lenne hogy direct x 10 es verzió volt a gépemen.. véletlenül felraktam a direct x 9 es verzió.. ezután el kezdett lefagyni a vlc lejátszóm mikor leinditottam egy filmet. maj mgint felraktam a direct x 10 et de még mindig lefagy... hogy tudnám teljesen letörölni és felrakni rá ujbol??
harihun14 Creative Commons License 2009.07.24 0 0 10
Sziasztok!
nekem olyan problémám lenne hogy sehol nem találom a direktx 8.1 et ha valaki linkelne megköszöném!!

előre is köszi!!
Bigger Shot Creative Commons License 2003.03.20 0 0 9
Hi,
Nekem olyan problémám lenne, hogy a dx 9-es verziót tettem fel a gépre, és érdekes módon ezután a winamp és a mediaplayer futtatásakor lefagyott.

MCA utasításait követve sikerült leszednem,és egy régebbi dx-et feltennem. Már éppen örültem, mikor felülírtam a 9-es verziót, DE sajnos még mindig lefagy a winampom, hiába tettem fel többször is, már a demo lejátszásakor megfekszik.
Légyszíves aki tud segítsen!
Előre is kösz!

Előzmény: MCA (8)
MCA Creative Commons License 2003.02.21 0 0 8

Át kell írni a registryben a DirctX verziószámát régebbire így (WIN98SE) :

Start -> Futtatás -> Regedit

HKEY_LOCAL_MACHINE -> Software -> Microsoft -> DirectX kulcs.
Pl.: DirectX 8.1 nél ez van: Version "4.08.01.0881"
Írjátok át így:
"4.06.01.0881"
Mentsétek el, ezután a DirectX telepítő azt hiszi hogy egy Dx6 van a gépen és mindent felül fog írni. Így lehet visszatelepíteni pl. egy DX7-et.

Gbr Creative Commons License 2003.02.15 0 0 7
Hy

Felraktam a DirectX9-cet, de a játékaim nagy része a 8.1-et kéri igy vissza akarom rakni, de nem tudom letörölni a DX9-et, és amúgy nem rakja fel 8.1.Nics meg nekem a Heroes2!
Kérem segítsen valaki!

Bogoj Creative Commons License 2001.04.09 0 0 6
hali
végül másképpen oldottam meg. más okból kifolyólag újra kellett installálnom a win98-at, és vigyázni fogok, nehogy mégegyszer felkerüljön a 8-as dx.
Bogoj
Bogoj Creative Commons License 2001.04.05 0 0 5
Bocsi
nem volt tegnap időm kipróbálni, elég későn értem haza.
majd ma. vagy holnap.
remélem, lesz pár percem rá.
Bogoj
Előzmény: kanka (4)
kanka Creative Commons License 2001.04.04 0 0 4
Na, kivancsi vagyok en is :-)
DX 8-ra meg nem probaltam :-)
Előzmény: Bogoj (3)
Bogoj Creative Commons License 2001.04.04 0 0 3
hali
köszi kanka, kipróbálom. a HoMM2 megvan, ma este összecsapok vele.
a dx uninstallt megtaláltam, de windows alatt elszáll, azt írja, hogy nézzek utána a dos-os programok windows alatti futtatásának. ha pedig dos-ban indítom a gépet, akkor elszáll, mert nullával akar osztani. érdekes.
nem tudom ki írta a programot, de ilyen hibával akkor találkoztam utoljára, amikor régen még sebességmeghatározás kellett játékprogramokhoz, és azt úgy csinálták, hogy írtak egy ciklust, megnézték, mennyi ideig futott, és azzal az értékkel osztottak. természetesen amikor bejöttek a gyorsabb gépek, akkor ez olyan rövid idő lett, hogy a kis programok ezt az időt 0-nak érzékelték, és 0-val való osztással elszálltak.
de itt mi szükség lenne ilyenre?
ráadásul mai viszonylatban egy ócska, lassú gépem van (P166MMX).
ha esetleg van még valakinek ötlete, szívesen várom.
addig is kipróbálom a HoMM-os megoldást. holnap írom, milyen eredménnyel.
bogoj
kanka Creative Commons License 2001.04.03 0 0 2
Ecceru :-)
Veszel egy Heroes of Might and Magic2 -t (pl. tavaly rajt' volt az egyik PC-GURU mellekleten a full) es felinstallalod.
Kerdezes nelkul feltelepiti a dx3 -at :-)
Előzmény: Bogoj (-)
Bogoj Creative Commons License 2001.04.03 0 0 1
Köszi
ezzel már segítettél, de ha azt is megtudnád mondani, hogy melyiken találom, az maga lenne a tökéletes válasz.
előre is köszi.
ha nem tudod, nem probléma, megkeresem.
bogoj
Előzmény: RogerWilco (0)
RogerWilco Creative Commons License 2001.04.02 0 0 0
Chip CD, Directx uninstall proggi
Előzmény: Bogoj (-)
Bogoj Creative Commons License 2001.04.02 0 0 topiknyitó
Segítség !
Win98 alá feltettem egy Directx 8-at, és keserű csalódás ért. Lassabb lett a gépem, programok nem futnak, miegymás. Meg akarok szabadulni tőle! Van valakinek tanácsa, hogyan tehetem? Visszatenném a régi 7-es directx-et, de az újra nem teszi rá magát. (Kis piszok...)
Segítség
Bogoj

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!