Keresés

Részletes keresés

Fityka Creative Commons License 2013.07.12 0 0 10

Hello mindenki!

Kérnék egy kis segitséget.Tekken 3 megy a gépemen emulátorral, de nincs kedvem kijátszani a karaktereket, ruhákat, stb.Tud valaki egy helyet ahonnan letölthetném a filet amiben el vannak ezek mentve.Gondolom valami memóriakártya másolata lehet vagy ilyesmi, nem tudom. Ha tudtok legyetek olyan jók és segitsetek.

Ivoa Creative Commons License 2003.12.13 0 0 9
Tekken 3. Az egy jó játék!

"Jocumicu! Miarú!"

Előzmény: Liquid_FX (8)
Liquid_FX Creative Commons License 2001.02.11 0 0 8
A Tekken 3 feltétlenül megéri (persze csak ha van PSX-ed, a bleemen azért szerintem nem az igazi a dolog). Van ugye már Tekken Tag is (lentebb is említeték páran) de nem hinném, hogy direkt e miatt ps2-őt vásárolnál :)
Előzmény: zozo_ (7)
zozo_ Creative Commons License 2001.02.11 0 0 7
Segítsetek légyszi, szeretnék egy bunyós játékot csak nem tudom hogy mit érdemes venni! Tekken 3?
Vagy van valami Tekken Tournament! Mit tudtok ezekről? Köszi
KaTy Creative Commons License 2000.07.17 0 0 6
A teljesítményről beszéltem ,nem arról,hogy PSX-re vagy Pc-re adnak ki jobb játékot.
Amúgy egyre tobb PsX játékot írnak át.....
De ne kezdjünk el egy PSX Vs.Pc vitát.
Habár miért is ne:-)Nyitok egy ilyen topicot.
Előzmény: Jon (5)
Jon Creative Commons License 2000.07.14 0 0 5
fel ev mulva?

A gagyi tomegcikk 3d kartyakkal feltuningolt gagyi pc-ken jatszol majd a 23. quake engines fossal, mikor a ps2 sokkal jobb latvanyvilaggal ontja az eredeti otletekre epulo csodakat.

Ja es 3 havonta veheted az ujabb 3d fostert, de az ujabb pentium "processzorok" meg mindig csak az 1/5-et kepesek majd kihasznalni.

Gratulalok

J.

Előzmény: KaTy (4)
KaTy Creative Commons License 2000.07.13 0 0 4
Egyenlőre.....
Nézd meg mi lesz fél év múlva:-)
Előzmény: Jon (1)
KaTy Creative Commons License 2000.07.13 0 0 3
Semmi értelme gagyi PSX-et venni!!!
Szerezd meg a BLEEM Psx emulátort meg szerezd meg a Tekken3 CD és már nyomhatod is(ráadásúl sokkal jobb felbontással mint azon a gagyi PSX-en)
Előzmény: Harcimedve (2)
Harcimedve Creative Commons License 2000.07.07 0 0 2
Azért az pocsék dolog, hogy a Tekken 3-at PSX-re kiadták, PC-s változattal meg nem fáradoztak.

Kénytelen voltam komolyan fontolóra venni, hogy szerzek egy playstationt csak a Tekken kedvéért :-)

Előzmény: Stein_ (0)
Jon Creative Commons License 2000.06.28 0 0 1
greg

Szerintem is a TTT volt, amugy a dreamcast es a ps2 (kulonosen az utobbi) fejlettebb a mai pc-knel, leven celgep. (ps2 full effektekkel 30 millio poligon/sec...)

www.ps2.ign.com

Jon

Előzmény: greg5 (-)
Stein_ Creative Commons License 2000.06.28 0 0 0
Hm...
Úgy érzem te inkább a Tekken Tag Tournament bemutatóját láthattad. A Tekken3 már elég régi (mellesleg nagyon jó) játék.
MK4? Erről csak a borzalmas grafik jut eszembe, semmi más... Az átiratok valóban kissé elfogyatkoztak manapság, de ennek oka szerintem az, hogy konzolon _sokkal_ nagyobb az igény az ilyen irányú játékok iránt. Meg PC-n nincs mindenkinek gamepad/joy a birtokában és billről nem az igazi egy ilyen játék. Szóval nem éri meg néhány fanatikus miatt átírni egy teljessen más (esetekben butább) platformra a gémet. Gondolom te se örülnél neki, ha a játékot, gondolva a gyengébb géppel rendelkezőkre is, sokkal csúnyábbra csinálnák, mint mondjuk PS2re.
Előzmény: greg5 (-)
greg5 Creative Commons License 2000.06.28 0 0 topiknyitó
Éjjel 3 van, nincs jobb dolgom, nézem az igénytelen játékcsatornát (valami Max, vagy hasonló) Most pedig a tekken 3 bemutatója következik. Az elso képkockák láttán kezdek ébredezni. Ilyen verekedos progit az életben nem pipáltam még!! Olyan hátterek voltak, hogy csak néztem. Néhol esett a hó, máshol a bokáig éro fu susogott. Háttérben iszonyúkidolgozott tömeg éljenzik. Maguk a harcoló felek is iszonyú jól néztek ki, látszanak a feszülo izmaik, capturözött a mozgásuk! Kérdésem: mért nem csinálnak ilyen gaméket Pc-re? Az utóbbi évben nem is jött kis semmilyen ilyen stílusú game, pedig az mk4-gyel is milyen jó volt nyomulni. Nemondják nekem, hogy a ps2/dreamcast fejlettebb a mai Pc-knél!! Legalább átirat születhetne pár.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!