Keresés

Részletes keresés

Bar fasz Creative Commons License 10 órája -1 0 69895

Mondtam olyat, hogy kisünk. Ez a te víziód. De amit írtam igenis lehet valóság. Rémes valóság! 

Előzmény: FCKETO (69888)
larsfuchs Creative Commons License 11 órája -1 0 69894

mert veled ellentétben ő nem buta, sőt.

Előzmény: a jó a rossz és én (69893)
a jó a rossz és én Creative Commons License 11 órája -1 0 69893

Másik kvházból nézzük a dolgokat.

Ennyi 

Előzmény: Mirrmurr (69892)
Mirrmurr Creative Commons License 12 órája 0 2 69892

A szurkolókat nézegessem, hallgassam? A topikok pontosan megmutatják, mennyire mérvadó a szakmai véleményük. Érzelmileg meg éppen nem érdekel, csak én magamat. A szurkoló pont eltemeti a legfényesebb csillagot is egyetlen rossz passz után, elfelejti az összes sikert és fejlődési folyamatot egy vereség után.

Ha innentől kezdve minden meccset bukik a Pool 0-5-tel, akkor is szobrot kell emelni Jürgennek és a csapatának.

Előzmény: a jó a rossz és én (69891)
a jó a rossz és én Creative Commons License 12 órája 0 0 69891

Akkor tessék ez:

 

https://www.facebook.com/share/v/Rad6iaEAc1EMJf4x/

 

Kielégültél? 👀🤔

Előzmény: Mirrmurr (69890)
Mirrmurr Creative Commons License 15 órája 0 1 69890

- Miért kattintasz ilyen címekre?

- Mit válaszolt meg, ténylegesen, Robbo?

- Többet tudunk ilyen szarok által?

Előzmény: a jó a rossz és én (69889)
a jó a rossz és én Creative Commons License 23 órája 0 0 69889
FCKETO Creative Commons License 27 órája 0 2 69888

Szerintem kiesünk, irány a Championship.;-))

Én már tökön is szúrtam magamat, most vagyok az urológián!

Előzmény: Bar fasz (69885)
Erinaceus Creative Commons License 28 órája 0 1 69887
Megnemértettpancser Creative Commons License 29 órája -4 2 69886

Na, belőled ennyi is elég!

X

Előzmény: larsfuchs (69878)
Bar fasz Creative Commons License 29 órája -5 1 69885

Nem gondolom, hogy a jelenlegi állapotukban, sok sikert érünk el. Tegnap pont arra gondoltam hogy szerencse hogy nem most jött a Villa, mert az lehet megint egy nagy zakó. De ami késik.... Fulham, szerintem zakó, Villa szintén, Everton max egy döntetlen. Spurs talán győzelem, Wolves már nem oszt uccsó meccs össze szedik magukat a fiúk, de az sem biztos. Valaki írta hogy lehet itt még egy ötödik hely. Nos, ahogy tegnap elnéztem a csapatot, nem kizárt. 

Stoppo5555 Creative Commons License 1 napja -1 1 69884

Így látom én is, a mezőnymunka elit szinten kell manapság támadókp-nak is, sehol nem lehet megélni sétálgatással 1-1 kivételtő eltekintve (Mbappe, Messi stb.), de egy kimondottan kreatív, gólérzékeny játékos mint Dominik, ő minél közelebb játszik a kapuhoz annál hasznosabb. sokszor azt lehet érezni rajta, hogy nem vállal el szitukat, cseleket a box körül, mert rossz szemmel néz rá Nunes, Salah stb.

Közben meg Robertson 10 rossz beadást szó nélkül megcsinál. :)

 

Balról indulva középre veszélyes helyekre ott próbálnám meg, de ilyen 433-ban feltolt szélvédőkkel erre nem nagyon van lehetősége.

 

Most elmúlt hetekben nagyon meg lettek találva a rések a Pool védekezésén, ennek nagy része taktikai hiba, a feltolt, elcsúszott szerkezet miatt.

 

Jövőre új edzővel, új játékkal valszeg elég más Liverpoolt látunk, de persze ideje már a Mu, Chelsea is normalizálja magát lassan, ők se lehetnek éveken át még ennyira szarok hogy 2-3 évente érjenek csak BL helyre oda. (és sztem Newcastle is stabilabb lesz, idén nagyon megfogta őket a több terhelés és sok sérülés, ebből tanulnak ők is.)

 

Ha nem PL-ből jön egy új Pool edző ami esélyes (max De Zerbi, Tuchel akiknek van PL rutinja) akkor első év garantált transition szezon gyengébb eredménnyel.

Előzmény: Gerilla01 (69883)
Gerilla01 Creative Commons License 1 napja -3 1 69883

Ha kizárólag Szoboszlait nézzük, akkor a legjobb dolog, ami történhet, hogy Klopp megy. Ha viszont a Poolt, mint csapatot, az már nem olyan biztos. Már 1000x leírtam, de ugyanaz a véleményem: Klopp gyakorlatilag egy Hendersont akart faragni Szoboszlaiból. Ami néha jól működött, néha nem. De az nagyon nem jó, hogy mára Szoboszlai legnagyobb erényének a pressingjét emlegetik. Tény, hogy ebben is kurva jó, de azért benne sokkal több van.

Előzmény: Stoppo5555 (69870)
a jó a rossz és én Creative Commons License 1 napja -1 0 69882

🤐

Előzmény: larsfuchs (69881)
larsfuchs Creative Commons License 1 napja -2 0 69881

jó lesz az 505-nek is.

 

tényleg menj el máshova, buta vagy.

Előzmény: a jó a rossz és én (69880)
a jó a rossz és én Creative Commons License 1 napja -1 1 69880

Mindezt az első és egyetlen hozzászólássai...

Brávó!

 

Előzmény: larsfuchs (69878)
Tralfamador Zog Creative Commons License 1 napja -1 1 69879

Firmino (game-changer, false 9) pótlása nem sikerült, nélküle sablonos a támadójáték. Mané is mindig tudott váratlant villantani.
A maiak közül még Jota és Gakpo képes néha meglepőt húzni, Díaz általában sablonos, Salah pedig mára már levédekezhető és kiszámítható, Darwin pedig egy Deák Bamba féle tankszerű center, csak éppen Daák Bamba 60 gólt lőtt egy szezonban ezzel az egy skilljével.
A középpályán is kevés a kreativitás, alig van sikeres csel. 

larsfuchs Creative Commons License 1 napja -5 2 69878

menj innen el.

Előzmény: a jó a rossz és én (69876)
Megnemértettpancser Creative Commons License 1 napja 0 2 69877

”Nunez egy sorscsapás, nincs olyan helyzet, amit ne tudná kihagyni.

Diaz egy fokkal jobb.

Salah? Ezer gólra jut ezeregy önzőség. És ő is formán kívül van.”

 

 

 


Egy ilyen csatársort hajdanán labdatemetőnek neveztek! A helyzetkihasználásuk hatékonysága szánalmas! Vagy még rosszabb!

Előzmény: a jó a rossz és én (69876)
a jó a rossz és én Creative Commons License 1 napja -5 3 69876

Eddig tisztelték Kloppot.

De most elgondolkoztam.

Tényleg nem ismerte fel, hogy ez a keret teljesen alkalmatlan 4-5 fronton helyt állni?

A csapat leharcolt. 

Tele sérülteknek, formán kívüli játékosokkal.

Láthatóan nincs semmiféle csapategység.

Szobo és Endo mintha megtűrt játékos lenne.

Seggfej latinok láthatóan kihagyják őket a játékból.

Klopp ezt nem látja.

Nem látja❓❗

Endo japán fejébe nem látok bele, de Dominik nemcsak fáradt, hanem kedvetlen is.

 

Nunez egy sorscsapás, nincs olyan helyzet, amit ne tudná kihagyni.

Diaz egy fokkal jobb.

Salah? Ezer gólra jut ezeregy önzőség. És ő is formán kívül van.

A védelem átjáróház, gyermeteg hibákkal.

Talán csak a két kapus a kivétel.

A töltelék fosok.

 

És Klopp?

Mit reagál?

Mit?

Elcseréli magát.

Eltaktikázza magát.

Nem felépült játékosokat dob a pályára.

 

Elpicsázza az Atalanta, meg a C. P. hazai pályán a poolt?

Mi VAAAAN?

És milyen játékkal?!

Nincs két poszt, amire nyugodt szívvel lehet gondolni.

Mekeliszter most a legstabilabb.

 

És az öltöző?

Ezek a játékosok nem egymásért mennek a pályára.

Nem is a csapatért.

 

Meghallgatják Dominikot, ha nem egy zárt világot kellene kinyitnia.

Nem vagyok meggyőződve róla, hogy jól érzi magát a csapatban.

Man on the Moon2 Creative Commons License 1 napja 0 0 69875

Legyen így.

Ha a bajnokság el is megy, azért ne veszítsék el tartásukat. 

Előzmény: Mirrmurr (69867)
Man on the Moon2 Creative Commons License 1 napja 0 1 69874

Ez a Liverpool nem a Paks, nagy szerencsével, ha intéznek neki jegyet még akkor sem lehetne még néző sem.

Amúgy fasza hasonlat  ne add fel.

 

Másik oldalon Palaces ék ugyanilyen helyzetet vert Alisson karjába.

Azt viszont tényleg adom írtam is tegnap, kapura rúgunk mindenhonnan, és ennyi az eredménye.

Előzmény: Megnemértettpancser (69873)
Megnemértettpancser Creative Commons License 1 napja -1 1 69873

Nem kívánom mentegetni a Szoboszlait – önmagához képest szerintem nem volt egy nagy szám – de volt vagy három kulcspassza! Amit a többiek rendre el….tak! A hatékonyságuk egyszerűen szánalmas!

Ezt a meccset simán hozhatták volna min. kettővel! 

A Böde egy duplapacal és két hosszúlépcső után is képes három méterről berúgni! :) Pedig egy Nuneznek az összehasonlítás a világ szégyene! 

Pac Creative Commons License 1 napja 0 0 69872

a fene tudja mi az új koncepció és mennyire illik abba majd Dominik.

 

Ez kis túlzással minden Pool játékosról elmondható. Sőt, a régi bútordaraboknak valószínűleg még  nehezebb lesz egy esetleg teljesen más edzői stílust, taktikát, stratégiát, koncepciót felvenni.

 

Ebben a Klopp féle játékban óriási jövője nem lenne,

 

 

A Klopp-féle játék is rengeteget változott az évek alatt. Ha maradna is, jövőre nem pontosan ugyanezt játszatná és nem is ugyanezekkel a srácokkal.

Előzmény: Stoppo5555 (69870)
a jó a rossz és én Creative Commons License 2 napja -4 1 69871

Stoppo5555 Creative Commons License 2 napja -2 1 69870

Dominik nincs nagy formában, de valahogy nekem az egész  játéka nem stimmel. Túlságosan a mezőnymunkája van eltérben, ezt kéri gondolom Klopp tőle, míg a kreatív oldalát sokkal kevésbé villanthatja meg mint pl. Lipcsében, vagy válogatottban.

 

Itt nyilván van előtte a sorban 3-4-5 játékos, akiknek előbb el kell vállalni a lövést, a végső megoldást, a szabikat, tiziket stb míg Lipcsébe nem volt.

 

De ez a sokat futós, ladával úgymond sürgetni a játékot amit Klopp akar meg az ő stílusa(szemben pl. Arteta, Pep G. kontroll alapú játéka akik inkább megjáratják 10szer minthogy ész néllkül beadják), sztem ez nem feltétlen a legjobb Dominik játékának. Lehet lenne klub amelyik stílusában jobb fit lenne.

 

Valszeg az új Pool edző akárki is lesz, erősen át fogja építeni a Pool játékát, és az segíthet Dominiknek is kicsit mást játszania. Feltéve ha az új edző majd számít rá, és köré akarja építeni a játékot, nem pedig csak egy láncszemként tekint rá.

 

Mondjuk ez így nem a legjobb hogy Klopp leigazolja hosszútávra majd pr hónapra rá bejelenti hogy ő távozik a Pool pedig teljesen jó sportigazgatót, technikai stábot hoz, meg j edzőt keres, a fene tudja mi az új koncepció és mennyire illik abba majd Dominik.

 

Ebben a Klopp féle játékban óriási jövője nem lenne, mert nem arra épül hogy kihozza a legjobbat Dominik képességeiből.

 

Meg lehet Salah is lelép, de az se kizárt hogy van Dijk is és teljesen új alapokra kell helyezni a Poolt akkor meg.

Stoppo5555 Creative Commons License 2 napja 0 0 69869

Hát ez nektek most elég szar meccs lett, ezt a Palacet csukott szemmel 2 góllal kellett volna leütni ebben a szoros bajnoki harcban.

 

Túlságosan rohant a Pool, görcsös támadások, sok-sok pontatlan beadás volt erőltetve, de még így is volt elég helyzet. Igaz Robertson gólvonalról mentése se volt piskóta ott a Palace azért elmehetett volna 2 góllal.

 

Innentől még van esély, de nem sok, vár még pár elég necces meccs rögtön a Fulham idegenben pl. sima biztos nem lesz pláne ha az EL meccs sokat kivesz előtte Klopp csapatából.

 

FCKETO Creative Commons License 2 napja 0 0 69868

Az Arsenal következő 3 meccse is kemény, vesztenek pontokat, de a City, azt nem tudom..

Előzmény: Mirrmurr (69867)
Mirrmurr Creative Commons License 2 napja 0 3 69867

City kikap valahol, Arsenal döntetlenezik, Pool 100%-os lesz, kész, meg is van. Köszönöm a figyelmet!

Erinaceus Creative Commons License 2 napja 0 0 69866

Nem kéne még feladni...

De mentálisan be kell dobni valami frissítést...

Előzmény: Fatboy Slim (69865)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!